prijedlog

Autor jura_bura, Ožujak 28, 2008, 08:09:51

jura_bura

Zasto na bismo napravili podforum u kojem bi se moglo raspravljati o infrastrukturi koja okruzuje autobuse(autobusni kolodvori,garaze....)
Mislim da us oni jako vazan cimbenik autobusnog prijevoza te da zasluzuju podforum. ??? ??? ???

gaspa

Zašto ne ?! Ako željeznice (i tramvaji) imaju podforum o infrastrukturi, što su autobusi gori od njih? Iako, kad bolje razmislim, koliko tema bi taj podforum mogao imati? Umjesto o tračnicama i skretnicama nećemo raspravljati o asfaltu i makadamu, a cestovne prometne znakove svi manje-više poznaju. Autobusi nisu tako zatvoren sustav kao željeznice, ali svakako da se i o njihovoj infrastrukturi ima što reći.

Uredništvo - na vama je red!

A jura_bura će nabaciti (otvoriti) koju temu, jer, očigledno, čovjek ima neku ideju što bi pisao :)

Ono što meni ovako na brzaka pada na pamet, a moglo bi se strpati pod infrastrukturu, je:
- autobusni kolodvori
- autobusna stajališta
- informacijske ploče (s voznim redovima i sl.)
- garaže
- servisne radione
- servisna vozila

A opet, dobar dio toga vezan je uz prijevoznike i nalazi se tamo. Hm, zbunih se  ???

jura_bura

Mislim da bi trebalo to urediti jer je mnogo tema na tu temu rasuto po forumu.

tamlover

slažem se s prijedlogom jer nam manjka zanimljivih kadrova kolodvora u kojima ključnu ulogu nemaju autobusi (ali mogu biti tu negdje naravno), ali ne i s podjelom koja uključuje infrastrukturu vezanu za prijevoznike (garaže, servisi, servisna vozila) što bi trebalo ukomponirati u postojeće forume prijevoznika.

e sad, preostaje nam samo topic Autobusni kolodvori i stajališta (što bi podrazumijevalo da se uslika i razne oznake koje se tamo nalaze, a ne ih posebno odvajati). to se onda može staviti u topic razno ili u putopise i reportaže pa ako se pokaže interes i kad bude materijala može se topic i usidrit.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

man134

mislim da bi bilo uredu da malo popunite profili ovi koji nisu da na napisete nesto lokaciu bar ITD..

Man lion's coach

Mislim da bi korisnika arsenal trebalo nagraditi, jer se covjek stvarno trudi i mislim da jedini donosi slike i informacije iz Crne Gore!

St!pe

Citat: balja  u Kolovoz 13, 2010, 19:02:09
Mislim da bi korisnika arsenal trebalo nagraditi, jer se covjek stvarno trudi i mislim da jedini donosi slike i informacije iz Crne Gore!
Čime?Da postane moderator pa moderira sam svoje postove?
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Man lion's coach

Nezz...ja sam samo predlozio njega, ima ovdje strucno osoblje koje se za to brine ;D