Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

NP-549

A ono, hladi ali niš posebno.  Zeru je bolje nego bez ičega.  Imaju kompresor i alternator na motoru.  Problem su tuneli u salonu koji nisu izolirani i nisu kroz njih vučene cijevi sa račvama, nego se zrak gura kroz kompletan tunel pa se puno gubi

Boky719

Citat: NP-549  u Lipanj 14, 2021, 11:38:36
A ono, hladi ali niš posebno.  Zeru je bolje nego bez ičega.  Imaju kompresor i alternator na motoru.  Problem su tuneli u salonu koji nisu izolirani i nisu kroz njih vučene cijevi sa račvama, nego se zrak gura kroz kompletan tunel pa se puno gubi
Evo ja vozim upravi 693 i hladi tako tako ali moraju biti prozori konstantno zatvoreni ali nemoze ti to objasniti putnicima

Pozdrav svima


Majstor

Bez izolacije i užih cijevi ništa
Samo mi sudite pošteno !

gorgoroth

#1278
833, izgleda da je udaren na lijevoj strani

NP-549

Auto ga pogodio u Pobrima.  Mijenjan je lijevi kut

user109

Pitanje,
Jeli itko zna ako su Lion's Regio busevi još aktivni? Jer već skoro tjedan dana nisam niti jednog vidio, nit na busri karti.

gorgoroth

Neki koliko znam prevoze mlade skakače u vodu, jer je europsko prvenstvo na Kantridi

NP-549

Kad je završilo prvenstvo su isli na tehnički.  681, 683, 685 prošli od prve,  684 ima par sitnica za rijesit

smogovci.bbb2

#1283
 :'(
Kako će 500 kn očuvati zdravlje vozača i otkud Trolej u potpori države za očuvanje radnih mjesta kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

user109

Izgleda neko polijepio one papire za odrzavanje Covid mjera na prednju sajbu od 651

mivano

Citat: user109  u Listopad 08, 2021, 13:56:59
Izgleda neko polijepio one papire za odrzavanje Covid mjera na prednju sajbu od 651
Vraća se? Odlična vijest. Ja baš mislio pitati za status. Može on još koju godinu. Ima tek 700 000 km.

amalok.95

900 000 km je imao pred godinu dana, ako je taj podatak točan, al nikad se neznam možda se i vrati ako bude sreće.
Citat: mivano  u Listopad 09, 2021, 22:00:19
Vraća se? Odlična vijest. Ja baš mislio pitati za status. Može on još koju godinu. Ima tek 700 000 km.

kico101

Onako kako su nalijepljene preko sofersajbe, tesko da bi sole mogao vozit.
Nece taj nigdje, nema brige. I ovi sto su ispravni nemaju previse posla.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

user109

#1288
Da, taman htio dodat da su s druge strane, posto je cak stavljen broj putnika za harmonike. Al zar nisu ukinuli limit putnika vec otkad?

Boky719

Božić nam dolazi.

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk