Vatrogasci Zagreb

Autor Eurobus av120, Travanj 26, 2008, 16:36:36

Eurobus av120

Javna vatrogasna postrojba Grada Zagreba
Zagreb, Savska cesta 1
tel. 01/4896-100
www.profesionalni-vatrogasci-zagreb.hr





naišao sam na internetu na neke slike vezane uz autobus zagrebačkih vatrogasaca





fotos : Jelena Kovačević za portal javno.com

manoplan

Zanimljivo kako nam je ovaj Lion's Coach promakao.Ovde se očito radi o donaciji Grada Zagreba,čim je Bandić na slici.(Doduše rijetka je slika bez Bandića kad se bilo što zbiva u Zagrebu  :P)

erobuss

#2
U Večernjaku piše da je plaćen 260 tisuća €  8)

Donacija Grada, podrazumijeva se. Vozit će vatrogasce iz sjevernijih dijelova Hrvatske prema jugu u požarnoj sezoni.

Servis

Prebacio sam u "Prijevoz radnika" pošto je prikladnija tema. Jeste primjetili plave bljeskalice na stražnjoj strani? :)

maky

Ima li ovo MAN-če blokadu, ili je to ipak vatrogasno vozilo za hitne intervencije pa se može  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tovar

Ako ima rotaciju iza, sigurno je i naprid. A mene zanima jel unutrašnjost standardna, ili su se malo igrali.

Ivan

Oh, evo napokon i slike od naprijed... :)

Što reći osim


Ivanek

Jučer na putu za Vukovar


U Vukovaru


Vozačev prostor


Sonja

Vatrogasci grada Zagreba su jucer imali mimohod na Bundeku povodom obiljezavanja dana Sv. Florjana, zastitnika vatrogasaca koji se slavi 4.svibnja ;)

5AR


svicar

Opet ja, po zakonu isiti nemogu druge da prevoze, mislim da nemaju licencu za to, a za njihove potrebe(da se paradiraju po HR i sire) mogu putovati drugim prijevoznicima, dali tko moze izracunati kolikoksota takav bus na godinu dana?

Tomek

I Vatrogasci danas stigli u Vukovar

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

5AR

#14