Hisar turizam, Skopje

Autor Tomek, Prosinac 25, 2007, 20:25:16

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Subota ujutro u Rijeci. Pise polazak iz Gostivara u petak, 15.00. Slika je nastala ujutro u 9.00. Volim voziti ali ovo je previse. Ne hvala, nikad nebi pristao.

shef

Još uvijek pokušavam odgonetnuti o kom se tipu vozila radi. Netko je gore u temi napisao da je Setra, ali odmah se po puno detalja vidi da nije, prvenstveno povećem razmaku 2. i 3. osovine.
Najvjerojatnije Berkhof Excellence 2000 HD.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

erobuss

Citat: shef  u Srpanj 28, 2010, 17:44:29
Najvjerojatnije Berkhof Excellence 2000 HD.

Taj je 100% samo me brine taj razmak između zadnjih osovina. Kod ovog njihovog je puno veći razmak, dok je kod drugih koje možemo vidjeti na netu dosta manji. Oriđiđi Berkhof Excellence 2000HD nema vrata na vozačevoj strani. Sigurno su nešto kemijali  ::|

http://www.bus-photo.net/pictures/b6/2940.jpg

http://www.bus-photo.net/pictures/b17/8410.jpg

damir050

#21
Ja bih prije rekao da je neki Neoplan  u pitanju   , ali je  prednja  maska od Berkhova  , Cak  sta vise baca  na Setru  328 DT

Man lion's coach

Citat: shef  u Srpanj 28, 2010, 17:44:29
Još uvijek pokušavam odgonetnuti o kom se tipu vozila radi. Netko je gore u temi napisao da je Setra, ali odmah se po puno detalja vidi da nije, prvenstveno povećem razmaku 2. i 3. osovine.
Najvjerojatnije Berkhof Excellence 2000 HD.
Ja se slazem sa shefom...

St!pe

Citat: balja  u Srpanj 28, 2010, 23:42:45
Citat: shef  u Srpanj 28, 2010, 17:44:29
Još uvijek pokušavam odgonetnuti o kom se tipu vozila radi. Netko je gore u temi napisao da je Setra, ali odmah se po puno detalja vidi da nije, prvenstveno povećem razmaku 2. i 3. osovine.
Najvjerojatnije Berkhof Excellence 2000 HD.
Ja se slazem sa shefom...
Svi se slažemo sa shefom. ;D
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

tomo

#24


Tomek

MAN Lion's Coach prije par dana


I Sanos S403 iz 2007. danas u Zagrebu

Man lion's coach

Jeli mu ovo otvoren poklopac motora ili se meni cini ?

Toma

Ma ne cini ti se, dobro vidis. Velike vrucine + veliko opterecenje + nesto nije kako treba sa hladnjenjem motora = otvorena hauba!

Tomek


jesrib

Citat: Tomek  u Kolovoz 21, 2010, 16:30:41
Jučer u Zagrebu


vidim da su  preuredili mitshubisija, prije je imao zadnja vrata na kraju, sad jih ima u sredini ito mala
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!