Hisar turizam, Skopje

Autor Tomek, Prosinac 25, 2007, 20:25:16

jesrib

double decker je model preradzene SCANIE
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

hisar je veoma jaka makedonska firma u medzunarodnom saobračaju putnika.imaju redovne linije svaki dan:

kopar-ljubljana-kumanovo-skopje-gostivar-tetovo-debar/kičevo-struga

mestre-makedonija (svaki dan)

ancona-makedonija (4 puta sedmično)

como/milano (3 puta sedmično)

pula-rijeka-zagreb-makedonija (3 puta sedmično)

kumanovo-sk-gv-te-tirana

bitola/skopje-ulcinj (sezonska linija ide 2 puta dnevno, ujutro i naveče)

istanbul-skopje-gostivar (2 puta sedmično, odkad su bugari uveli vize, prije svaki dan)
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Nešto mi je ovaj sumnjiv, čini mi se da nije ista firma. Tablice Ohrid i nije žućo?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Citat: shef  u Prosinac 05, 2010, 10:11:18
Nešto mi je ovaj sumnjiv, čini mi se da nije ista firma. Tablice Ohrid i nije žućo?

Neznam jeli njihov, ali vozio je njihovu liniju
KREPAT MA NE MOLAT !

jesrib

ovo nije ista firma, HISARI TURIST  je otvorijo sofer, koji je vozijo nekad za HISAR TURIZAM i zivi u Debru (na granici sa Albanijom). normalno, hisar je jaka firma u mkd i kako drugačije privuči putnike, nego da otvoris firmu sa slicnim imenom... raja kakva je dole umalo pa i nerazlikuje ovo dvoje...
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Gorazd

Citat: nered beg  u Prosinac 11, 2010, 18:31:07
ovo nije ista firma, HISARI TURIST  je otvorijo sofer, koji je vozijo nekad za HISAR TURIZAM i zivi u Debru (na granici sa Albanijom). normalno, hisar je jaka firma u mkd i kako drugačije privuči putnike, nego da otvoris firmu sa slicnim imenom... raja kakva je dole umalo pa i nerazlikuje ovo dvoje...
Hisar turizam e kako glavna ima i poveke firmi nivni kako i hisari turist, ohrid ekspres ...
Mercedes O 404 15 RHD !!!

jesrib

Citat: Gorazd  u Siječanj 02, 2011, 13:43:54
Citat: nered beg  u Prosinac 11, 2010, 18:31:07
ovo nije ista firma, HISARI TURIST  je otvorijo sofer, koji je vozijo nekad za HISAR TURIZAM i zivi u Debru (na granici sa Albanijom). normalno, hisar je jaka firma u mkd i kako drugačije privuči putnike, nego da otvoris firmu sa slicnim imenom... raja kakva je dole umalo pa i nerazlikuje ovo dvoje...
Hisar turizam e kako glavna ima i poveke firmi nivni kako i hisari turist, ohrid ekspres ...

e pa posto si iz mkd, iz prilepa, jedne prilike kad budes u Debar odi na AK Debar, i potraži Gazmenda (gazda HISARI TURIST) pa ga pitaj ili odi u agenciju HISAR pa pitaj njih čiji je HISARI TURIST.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

5AR


mate

Pula - Gostivar, u nedjelju


Galeb

#40


Hisar ima + 2 x Ayats Bravo ,2 x MAN Lion's Coach  +5,6 Sprinter O518 CDI

evo link na album na Facebook
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.337761296976.160955.337741846976


Tomek

Ovo nije MAN Lion's Coach, ovo je Fortuna i jučer prošla kraj Zagreba


5AR

Mislim da je prvi puta  Ayats Bravo I


Tomek

Stvarno imaju svega od autobusa, neki dan u Zagrebu


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !