Nabavka novih autobusa (obnova voznog parka)

Autor man134, Studeni 29, 2007, 11:11:52

netko

Može li se teorestski tko drugi javit na ovaj natječaj??
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Stižu novi MAN-ovi, prvi su već u Hrvatskoj, a sljedećih dana će i u Dubrovnik.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

#827
Evo Mana sa Fb Autobusi Hrvatska

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Postavljanje naljepnice u rangu ZET-ovih s boka, preko crnog dijela s MAN-ovim oznakama
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

Katastrofa, pola zadnjeg dijela autobusa naljepnica od eu  autotrolej je to puno ljepse izveo

MAN truck bus

Imaju jednu malu EU naljepnicu, na desnoj strani iznad 2. stakla brojano od prvih vrata prema trećima. Nekako mi se dojme da su s lagera stigli, iznad vrata imaju dodatnu rasvjetu, čudne ratkape, bijeli LED displej i LED dnevna svjetla...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citat: gorgoroth  u Svibanj 05, 2021, 18:56:13
Katastrofa, pola zadnjeg dijela autobusa naljepnica od eu

I preko trećeg stop svjetla ::|
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza


smogovci.bbb2

#833
Dobro je rekao MTB da su ovo autobusi sa lagera (ratkape znak MAN na crnoj podlozi, vanjski bijeli displayi, unutra ekrani, etc.), što nužno ne znači loše ali budi sumnju buljo

Foto (vidi izvor prethodni post)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

lussin

+ to su ratkape sa kojima je predstavljen novi Lion's City

IgorKlasik


EUROBUSZG

MTB nema pojma o čem priča to su nove manove ratkape koje se mogu naručiti za bilo koji novi autobus u gami.

MAN truck bus

Ma da, taj MTB je glup treba ga na hlađenje bacit.

Bez obzira što si me PrOsViJetLio, to ne mijenja činjenicu da nisu jednaki kao na prethodnoj jednakoj verziji MAN vozila koje Libertas već posjeduje.
Uz ostale navedene stvari koje nisu jednake kao na prethodnim MANovima koje Libertas ima (znači bijeli LED displej, novija generacija ratkapa [zadovoljan?], rasvjeta iznad putničkih vrata, ekrani u putničkom prostoru i LED dnevna svjetla) to ne mijenja mogućnost da su autobusi uzeti sa lagera.

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

DWProski

Displeji u putničkoj kabini su Novatronicovi, pa nekako mi ne ide to da su kupljeni takvi sa lagera... A i bijeli matriks nije toliko čudnovatna stvar - čini mi se da Libertas koristi Mobitecove pokazivače i u zadnje vrijeme su uglavnom isti u izvedbi sa bijelim diodama umjesto narandžastim.

Paško

To što su drugačiji od ranijih ne znači da su s lagera. Vjerojatno je netko drugi sastavljao natječaj. Znajući situaciju u Libertasu to bih i očekivao.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!