Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

Lion's Driver

#255
Matej123 evo uploadao sam "beta" verziju...

- DB template slika van svih mapa je original "template" (crvena šema)
                  - Ako koristim original "template" u mapama bez obzira na ostale slike koje sam obojao u Promet šemu bus je opet DB šeme ali ima normalna stakla.
                  - Ako koristim "svoj" template koji se nalazi u mapama pod istim imenom, šema je Prometova ali su prozori strogo prozirni kao da ih nema a crnilo oko
                    prozora baca odsjaj.

Originalni template je kada otvorim u programu "PaintNet" u kojem radim šeme u 2 sloja s tim da se donji sloj koji vjerovatno nosi konačnu boju ne da izbrisati, ne da farbati osim olovkom šarati po njemu.
Bitno mi je samo da mi netko sredi prozore pa mi uploada nanovo a detalje ću uraditi ja... Ostale su mi sitne "gluposti"  ;D

Pa evo link ako mi ti ili bilo tko može pomoći pa da ga uploadamo za download

https://sharemods.com/2yazbf9vh3wu/PrometST__001_beta.rar.html

Vk01

Citat: Lion's Driver  u Ožujak 27, 2020, 17:22:19
Matej123 evo uploadao sam "beta" verziju...

- DB template slika van svih mapa je original "template" (crvena šema)
                  - Ako koristim original "template" u mapama bez obzira na ostale slike koje sam obojao u Promet šemu bus je opet DB šeme ali ima normalna stakla.
                  - Ako koristim "svoj" template koji se nalazi u mapama pod istim imenom, šema je Prometova ali su prozori strogo prozirni kao da ih nema a crnilo oko
                    prozora baca odsjaj.

Originalni template je kada otvorim u programu "PaintNet" u kojem radim šeme u 2 sloja s tim da se donji sloj koji vjerovatno nosi konačnu boju ne da izbrisati, ne da farbati osim olovkom šarati po njemu.
Bitno mi je samo da mi netko sredi prozore pa mi uploada nanovo a detalje ću uraditi ja... Ostale su mi sitne "gluposti"  ;D

Pa evo link ako mi ti ili bilo tko može pomoći pa da ga uploadamo za download

https://sharemods.com/2yazbf9vh3wu/PrometST__001_beta.rar.html
Malo sam danas gledao te njegove modele i pravljenje repainta za njih i mn isti problem izbacuje pa sam se dosjetio načina na koji sam ja na s313 zamaglio stabla tj stakla na vratima. Na način da sam direktno na texturu prozora na točno taj i taj prozor stavljao to što želim
sada nezz jel se kod ovog koristi isti princip ali dodatno ću sve pogledati mal ose zabaviti time, ako ne uspijem dopisujem se s autorom tih autobusa i pitati ću ga

Lion's Driver

Moze, hvala, pokusat cu i ja sutra raditi na tome i na detaljima... Steta je ne napraviti kad ima isti model  perfeto

Vk01

Pozz za sve da pokušam ovdje imam problem napravio sam mapu ali iz autobusa nitko ne izlazi na stanicama broj sam stavio na 40 za izlazak i nitko ne izlazi na svakoj stanici ili je 35 ili 40 za izlazak ali nitko jel ima netko neki savjet ili nešto

Mercedes bus

Imam jedno pitanje,
kako uspijete staviti što god hoćete na displeju od autobusa npr.(kvar,garaža)

KrutterDan


Pozdrav! Skinuo sam mod Mercedes 0530 Facelifta (odnosno cijeli pack) i sve radi , ali neznam kako da krenem vozit. Može li mi netko molim vas pomoći?
Lp, KrutterDan  pivkan
Bok, Ljudi! Ja sam KrutterDan! :D
Volim autobuse posebno Mercedese.
Igram igrice sa autobusima.
Neke od njih:
OMSI 2 (Ne igram više)
Fernbus Simulator (Više ne igram)
Proton Bus Simulator Urbano (OMSI 2 Na mobitelu)-(Ne igram više)
Moj YT kanal: KrutterDan

elez

Ne razumijem baš tvoje pitanje. Jesi uspio upalit bus? Pogledaj po postavkama tipki sve (paljenje struje u busu, motora, ubacivanje u brzinu...) pa javi jesi uspio
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

KrutterDan

@elez znam sve upalit itd...
al neznam kak u brzinu da ubacim i kad maknem ručnu josuvijek je na ekranu P ko da je parkiran
Bok, Ljudi! Ja sam KrutterDan! :D
Volim autobuse posebno Mercedese.
Igram igrice sa autobusima.
Neke od njih:
OMSI 2 (Ne igram više)
Fernbus Simulator (Više ne igram)
Proton Bus Simulator Urbano (OMSI 2 Na mobitelu)-(Ne igram više)
Moj YT kanal: KrutterDan

KrutterDan

Citat: KrutterDan  u Ožujak 22, 2023, 12:38:58@elez znam sve upalit itd...
al neznam kak u brzinu da ubacim i kad maknem ručnu josuvijek je na ekranu P ko da je parkiran
elez@
Bok, Ljudi! Ja sam KrutterDan! :D
Volim autobuse posebno Mercedese.
Igram igrice sa autobusima.
Neke od njih:
OMSI 2 (Ne igram više)
Fernbus Simulator (Više ne igram)
Proton Bus Simulator Urbano (OMSI 2 Na mobitelu)-(Ne igram više)
Moj YT kanal: KrutterDan

elez

Zato sam ti i rekao da po postavkama tipkovnice nađeš tipku (slovo, broj i sl.) za spuštanje ručne kočnice i ubacivanje u D,N i R
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

voznik

Skoro svi sa automatskim mjenjačem potrebno jim je kočnicu stisniti do kraja, tek onda možeš is N staviti u D ili R. 
A to, da ti kaže kao ručna, može biti u jastucima. Ako nema zraka, onda ti neče krenuti. 

Lion's Driver

Citat: KrutterDan  u Ožujak 22, 2023, 12:38:58@elez znam sve upalit itd...
al neznam kak u brzinu da ubacim i kad maknem ručnu josuvijek je na ekranu P ko da je parkiran

1) provjeri tlak zraka u sustavu
2) otpusti ručnu
3) stisni nožnu do poda i ubaci u D
4) provjeri staničnu kočnicu
5) ako su vrata otvorena zatvori vrata

Mnogo je razloga da bus ne krene a sti ti razlozi postoje i u pravom životu