VBZ Zürich

Autor tomobrad, Prosinac 01, 2007, 13:06:11

citaro

Zasto neuobicajena situacija? To je gotovo uvijek tako kada su radovi pa tramvaji ne mogu voziti jednim dijelom trase.

citaro

#151
VBZ je nedavno kupio 16 Volvo eHybridbus (Electric Hybrid) solasa (garazni brojevi 620-635). iz putnicke perspektive su vrhunski - udobni, motor je gotovo necujan i zavrsna obrada je izvrsna.

novost u odnosu na dosadasnje buseve, koji imaju prilicno ujednacenu unutrasnjost, su kozna sjedala (slika 2) i displej iznad srednjih vrata (slika 3).

najvisi garazni broj koji sam do sada vidio u prometu je 624 i trenutno voze na linijama 67 i 78.

Vise detalja o busu ovdje: https://www.stadt-zuerich.ch/vbz/de/index/mobilitaet-der-zukunft/elektromobilitaet/hybridbusse-als-brueckentechnologie/plug-in-hybridbus.html

Dreamwalker

Zürich
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

citaro

ETH-Bus na prvoj fotki je doduse slikan u Zürichu, ali pripada Eurobusu (VBG)  :)

citaro

danas sam se prvi put provozao 100% elektricnim busem, zglobnim MAN Lion's City E...


Paško

#155
I, kakvi su dojmovi? Ja sam se provozao u električnim Citarima G (2020. godište) u Luksemburgu puno puta i nikad nisam osjetio da ih je letrika u bilo kojem trenutku sputavala. Upravo suprotno, može povući itekako snažno ako je potrebno. U početku također čuješ i zujanje, ali vrlo brzo se zaboravi. Naravno, pomaže da je autobus rađen za bitnog kupca Mercedesa, Emilea Webera.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

citaro

daleko bolji nego kod hibridnog ekvivalenta, ovaj je nesto meksi, udobniji i naravno tisi. i ubrzavanje je stvarno osjetno jace.

citaro

Voznja u solo MAN elektrobusu, istom kakav je bio na probnoj voznji u Zagrebu: