Čazmatrans – fotografije (3)

Autor shef, Lipanj 26, 2018, 18:40:25

Majstor

Od kad je srušila hotel nije bas najbolje 🤫
Jel to ta ?
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Da, to je ta, ex Karlovac ex Imotski

Dreamwalker

Je, to je ta kaj je našla smještaj u hotelu. Prešao sam s njom nekoliko tisuća kilometara otkad je u Čazmatransu i jedno vrijeme dok je bila zadužena bila je vrh. Kad je iz firme otišao vozač koji ju je dužio to se vrlo brzo vidjelo na održavanju. Poslije toga je dugo dugo vremena bila svaki dan na Osijek - Zagreb - Osijek, održavanje je bilo slabo, a kvarovi sve češći. Dala je svoje i nije za drugo nego za kraće vožnje po okolici Zagreba.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

mate

Isti slučaj kao i s N1116/3 #769, kad je stigao iz CBa/Sajka bio je troosovinac s 50 sjedala, bus u jako dobrom izdanju gdje ga je tadašnji predsjednik sindikata dužuo. Nakon njegovog odlaska iz firme, bus polako biva sve lošiji i lošiji, te je došlo do situacije da ga je rizično poslati na liniju ZG-OS-ZG. Na kraju svega, u zadnjih 2-3 godine ugl. vozi HV, kraće linije tipa Bjelovar, Petrinja, kao i supstituciju vlaka.
O održavanju buseva u pojedninim RJ, kao i brizi samih vozača se uvijek mogu stranice i stranice napisati. Svatko to gleda na svoj način i pokušava nekako napraviti što bolje, ali ne bude uvijek idealno

Matej

Što se tiče Čazmatransa niti jedna radna jedinica nije niti blizu Vukovarcima.

max_11

Što bi to trebao raditi vozač da autobus bude dobro održavan??
Zna se kada treba u radionu.

NP-549

Ako auto ima gazdu onda on ide po radioni da mu se napravi. Nešto na radne naloge, nešto na lijepe oči.  Ako svi jašu jedan bus, ili netko kog nije briga,  kako radiona može znat da nešto ne valja ako nitko ne prijavljuje kvarove, nit reklamira neobavljene radove

mate

#982 jutros na A3

Marek

#728
932 s novim tablicama u Križevcima, KŽ-825-CA, a možda i novim garažnim brojem   ???

EDIT: ta kombinacija je već otprije poznata

mate

478 i 1120 u SB

Majstor

Na Eurolineru broj za otpis ?
Samo mi sudite pošteno !

Paško

A i tablice su tu prije reda radi (možda da ga netko ne proba maknuti?), bus nije registriran od kolovoza.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

Danas u SB

mate

846 nakon godinu dana opet na cesti

Majstor

Samo mi sudite pošteno !