Povijest (stare fotografije, podatci itd.)

Autor markost, Ožujak 12, 2008, 18:19:12

Paško

#1305
Poslao mi je "Seks, piće i krvoproliće" naš forumaš Halambek (zanimljivim se momentima bavi u slobodno vrijeme...) s naznakom da se na početku pojavljuju Prometovi busevi. I pojavljuju se, a jedan je posebno zanimljiv.



Iako je film uglavnom igrani, ima i dokumentarnih dijelova, pa tako i početak do 5:52, koji pokazuje vožnju Torcidaša na derbi s Dinamom u Zagreb. Od Prometovih autobusa (ima tu i ne-Prometovih, recimo Litre toursov TAM 260 A 119) bili su angažirani samo Neoplani: jedan rozi, #126 i #163, koji na putu otkaže poslušnost. Od 1:57 kratko se na polaznoj stanici vidi i Vetter #140. Da nema ničeg drugog osim kadra od 2:07 meni bi film bio vrijedan jer se u njemu vidi da je na snimci #126. Do sada nisam imao pojma da je i on prebojan u prigradsku shemu, nego sam mislio da je ostao rozi do kraja, valjda vođen nekom forumskom glasinom iz 2007. da je #127 imao titulu jedinog prebojanog N316. E, pa nije. Inače, #126 je nedugo nakon otišao u rashod kao drugi prigradski Neoplan kad mu je u rujnu 2003. istekla registracija i nije produžena. #127 je vozio još punih 12 godina. Prvi rashodovani Neoplan bio je #130 - e, taj je vrlo vjerojatno bio jedini N416 koji nije prebojan. pivkan
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Jel moguće da je taj #130 negdje izgorio na putu za "Zagoru".
Imao sam nekad davno izrezan članak o izgorenom Prometovom autobusu na putu za "Zagoru".
Slika (crno-bijela) je bila odostraga i moguće da je to bio Neoplan.
Neznam u kojem periodu su se Neoplani točno pituravali, ali i tom događaju ima negdje oko 15+ godina.

Postojala je i slika od #125 na forumu. Rashod 2008. Nestala je. Njega slabo pamtim.....#127, #160, #166 vrlo dobro.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Ne znam je li izgorio, a taj članak mi je nepoznat. Znam samo da je originalno bio registriran do veljače 2002. godine. A može biti da s njim nešto nije bilo u redu od početka jer je registriran tek u veljači 1997., a ostali su do studenog prijašnje godine. U kadru na 4:35 trebao bi isto biti #126 jer ima kombinaciju koju dosad nisam vidio: ovu shemu i stari šablonski znak. To znači da na bočnim stranama nije imao naljepnice s podacima firme. #127 je opituran prije prve registracije, a #126 vjerojatno kasnije. Slika #125 nije bilo u vožnji, samo iza ograde garaže u rashodu. Bit će vraćene jedan dan.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

#1308
Kad smo kod njih fali jedan detalj. A to su motori.

Čitao sam da je Neoplan ugrađivao i Mercedes i DAF motore. MAN se odmah raspoznavao po zvuku, a to su bili #165, #173, #174. Možda još jedan je imao.
#132, #133, #161, #162, #164 sigurno MB/DAF.
Ostali su još #128, #129, #131, #134 i #163. #130 se vjerovatno i nitko ne sijeća.
Možda je jedan od #128 ili #129 imao MAN.

#127, #166 sigurno ne MAN.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

troosovinac

#1309
Neoplani 124-134 imaju DAF motor a ovi drugi MAN
bela lađa

Paško

Dobio sam potvrdu od stručnjaka za Neoplane: svi do 1987. (dakle, i #161 i #162) imali su DAF-ov motor DK FL 1160 V od 260 konja, a oni iz 1989. MAN D 2866 HU od 240 konja.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Kad smo kod detalja ;), ostaje možda mogućnost da je #164 (kojeg dobro poznam) tokom radnog vijeka promijenio MAN u nešto drugo. Onakav zvuk kao iz #165, #173 i #174 iz njega barem ja nisam nikad čuo. Više bih rekao da je to bilo dosta slično kao DAF ili neki mutirani MAN.

Neznam što drugi kažu......??

Iako je mali broj njih otišao prije foruma, možda je to dobia baš neki motor od #126, #130 ili #131 kojeg nema zabilježenog od 2007.

S obzirom na njihovu izdržljivost možda je taj #164 i jedini kojem je motor promjenjen.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Ne znam, ali mijenjanje motora ne bi bilo previše čudno. Evo još jedan bizaran detalj o njima koji sam saznao prije par dana (hvala, A. Schneider). Cijelo vrijeme krivo smo ih nazivali, pogotovo stariju seriju. Ali, za to nismo krivi ni mi, ni Promet, ni Deutsche Bundesbahn, nego baš Neoplan. Netko je u tvornici iz koje su izašli u Pilstingu bio pijan pa je modele označavao krivo. Svih 19 Neoplana (ne računamo, naravno, #124!) zapravo se zove N 416 MK, i to zato što su rađeni na šasiji modela N 416 SÜ. K, inače, označava Kofferaum (bunkere). Dakle, iako je postojala razlika u izgledu između starijih i novijih, svejedno su formalno isti model. Može se još dodati i "Metroliner", ali taj opis imali su razni modeli. Za DB je napravljeno samo 30 takvih Neoplana, što znači da ih je u Prometu bilo više od pola.

A evo i slika: pločica iz tvornice u #127 koju sam slikao prije 9 godina i vrh prve stranice certifikata proizvodnje za isti autobus, na kojem je model napisan drugačije - i točno!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Citat: amfan  u Siječanj 30, 2021, 21:16:19
NU kadru na 4:35 trebao bi isto biti #126 jer ima kombinaciju koju dosad nisam vidio: ovu shemu i stari šablonski znak. To znači da na bočnim stranama nije imao naljepnice s podacima firme.
I trebao bi biti. Možda i po registracijama. #127 je tek blizu kraja karijere imao premještene tablice sa branika na prednju masku. Postoji mogućnost da su maknute 2 puta, ali ne mora biti. Ovo je prije 2003. sninano i mogući #126 ih već tada ima na prednjoj maski.

Sad tek i ja vidim da je ime na beku-bildarchiv svima 416MK.  ::|
Ima bunkere, koji se baš i jedino mogu vidjet na onoj snimci. Maleni su.....

Nekakva poveznica sa 316 M i ne postoji kad se sad pogleda. 316 je početkom 90tih postao Transliner.

Potpuno jednak bus osim što su ovi "lažni" 316 M (starija generacija) imali drugu prednju masku. Rekao bih posuđenu od Jetilinera rađenih od1985. Možda i zadnji kraj malo.

Poslije su pruge sa zadnjeg kraja nestale i došla su ona klasična kvadratna svjetla i druga prednja maska.

A što je ljudima u tvornici bilo, tko zna......
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#1314
Ja sam ih nabrojao 29.

DB 18-800 -- DB 18-804.
Svi iz sjedišta Munster i svi 1989.

DB 18-700 -- DB 18-709. Svi 1987.
Samo u ST nije završio DB 18-700.
18-701---18-702 iz Beswiga
18-703 --- 18-705 iz Finnetropa
18-706 --- 18-709 iz Munstera
Ovo su bili noviji N 416 MK.

Stara serija.
Promet je još uzeo i od serije 18-507 do 18-513 tri autobusa.
18-509 iz Finnetropa
18-511 i 18-512 iz Bestwiga

Također od serije 18-600 do 18-604 dva autobusa.
18-600 i 18-604 iz Bestwiga.

Postojala su još i dva. 21-407 i 21-408 1984g.

Zanimljivo bi bilo vidjeti datume prvih registracija.
Prva serija 125-134 ima skoro sva slova pomiješana na F, ajmo reć.
Kako su se tablice tad izdavale i jel to bio neki veliki vremenski razmak osobno neznam.
Neznam jesu li svi došli u paketu u garažu i zapravo kako su ih Nijemci prodavali. Ono što smo skužili jest da su neki autobusi dobivali prvo g.b pa tek onda registraciju jer neki manji g.b imaju nešto novije tablice.

U drugoj seriji 160 - 166 vidi se da su i neki od DB 18-70x ostavljeni još malo u službi u DE pa tek onda prodani zajedno sa serijom DB 18-80x.
Neznam zašto su #173 i #174 presječeni sa AV120L i O345G jer se vjerovatno cijela serija DB 18-80x prodala u komadu. Možda su došli zajedno u garažu sa 160-166, ali imali neko malo stajanje u garaži.

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Citat: netko  u Veljača 05, 2021, 06:58:49
I trebao bi biti. Možda i po registracijama. #127 je tek blizu kraja karijere imao premještene tablice sa branika na prednju masku. Postoji mogućnost da su maknute 2 puta, ali ne mora biti. Ovo je prije 2003. sninano i mogući #126 ih već tada ima na prednjoj maski.

Joooj, netko, pa što misliš, kako sam znao da je to baš #126? Po registracijama, naravno. Vrlo jasno se vidi da su ST-472-FH. Nadam se da si dobro pogledao video.

Dobro si brojao, ali postojao je još jedan iz serije 18-5 za koji zasad nema podataka. To je trideseti. Za jedanaest koji nisu završili u Prometu uglavnom se ne zna gdje su završili.

Što se tiče datuma registracija, valjda jedan dan. :)

I meni je čudno da #173 i #174 imaju kasnije brojeve, ali ne vjerujem da su došli u garažu s ranijima jer je razmak između njihovih registracija deset mjeseci. Toliko stajali sigurno ne bi. Vjerojatno su ostali čekati u D dok ih Promet ne pokupi, uz jednu Setru nek se nađe, inače jedinu S 215 SL u RH. Ako/kad prolistam novine iz 1998. i 1999., možda saznam nešto više.

Da se vratim na imenovanje, sjetio sam se da sam jednom slikao pločicu u #166 pa sam preturao po starim folderima dok je nisam našao. Kad sam je tada davno vidio, pomislio sam da je možda stavljena neka iz novijeg autobusa. Na pločici je noviji logo, a bus je imao stari. Zbunjivalo me i N 416 M - i prije facelifta tog modela ispravili su grešku.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

A kad smo već o Neoplanima nadugo i naširoko, evo još jedan detalj. Fotografiju #109 Michała Wojtaszeka iz 2002. već ste vidjeli, ali onda kad ju je poslao, tražio sam i da proba pogledati koji se to rozi noviji Neoplan vidi. Jači scan otkriva da se radi o #133. Budući da imam fotografiju iz 2003. na kojoj se vidi oker Neoplan s reklamnim natpisom za Helios, da se zaključiti da je prepituran 2002. ili 2003. Zato je bio u posebnoj boji. Nije mi se baš sviđala ta šporko žuta na njemu, ali bio je prepoznatljiv.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

#1317
Htio sam to pitat za njega i još #132 i #162. Al upravo da ne idemo na dugo. ;D

Bilo mi je čudno da je #133 možda opituran u Promet shemu, pa nakon toga ponovno u drugu boju. Dok je recimo #128 prilikom malog "refresha" ponovno presvučen istom bojom uz crnu crtu, samo bez zelenih pruga i Promet slova.

#133 je izgubio prostor za stajanje jer su mu dodali 2 reda sjedišta i do kraja je imao naljepnicu iz Njemačke od 100 DEM kazne za neko uništavanje.
Zadržao je snagu skoro do kraja. Kroz jedan dio uspona brdske linije u RJ Trogir #161 i #164 su se gušili u 3. brzini. On je tražio 4.


#132 i #162 također nisu ista boja. Njihova boja je bila baš neka žuta ili žučkasta. Neki ranijih slika i nema možda. Možda i oni nisu išli u P shemu neko odma u tu žutu.
Izgleda da nije bilo nekog pravog rasporeda bojanja kod njih. Kako koji.....
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

#1318
Prvo pogled na forumsku memoriju (crno na bijeli ekran) pa onda prebiranje po ljudskoj. good_boy #132 je opituran tek 2011., prije je bio u shemi. Evo obavijesti, autor - ja. :D

Citat: amfan  u Veljača 22, 2011, 19:51:25
132 opituran u žuto! 8-8

E, sad, #162, to je već druga priča. On je opituran dosta ranije. U prastarim bilješkama s početaka foruma spominje se "oko 2005. godine". Svakako najkasnije 2006. Koje je boje bio ranije, nemam podatak. Nije nemoguće da je i on bio rozi dugo, ali nema njegovih ranih fotografija. Jedini podatak koji imam je da je na prvoj registraciji još uvijek bio rozi, ali to ne govori puno jer isto piše i za #161 i #165, koji su ubrzo završio u shemi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#1319
Mislio sam da sam skupio sve tablice Prometovih buseva druge numeracije, ali ipak sam nekoliko, tj. četiri propustio pronaći, a nije ih ni nitko od pratitelja buseva zapisao. Osim, naravno, nekog u Prometu tko je sačuvao te podatke i kome zahvaljujem još jedanput.  ;) Sve su to tablice "između" koje nisu predugo trajale:


  • #158 je imao ST-675-HL između 1999. i 2003. - i zbog toga je jedini autobus u dosad mi poznatoj Prometovoj povijesti koji je imao pet različitih tablica. Ima kandidata koji bi taj rekord mogli izjednačiti. Nijednu nije mijenjao svojom "krivicom", nego bi ih često gubio na putu. Primjerice, jedne su mu ukrali u Beogradu. ;D
  • #167 je imao ST-549-HU od kraja 1999. do kraja 2000.
  • #176 je imao ST-306-TU vrlo kratko tijekom 2010. - vrlo brzo ih je zamijenio za ST-906-UB pa nije čudno da su nam svima promakle.
  • #177 je imao ST-428-SB kratko, krajem 2008. - inače, ST-427-SB su jedno vrijeme bile na #275, isto ubrzo mijenjane.

A ima još jedan slučaj za koji sam znao i ranije, ali dosad ga nisam zapisao na forum: #119 je krajem 2011. dobio ST-826-UV, ali nisam siguran da je s njima ikad vozio. Bilo je to čudno vrijeme kad valjda autobusi nisu smjeli stajati bez tablica dugo pa je i #65 dobio ST-892-UM, a nije još bio spreman za vožnju. Ako je #119 ikad vozio s ovim -UV, bilo je to ekstremno kratko prije nego je povučen, pokušavalo ga se popraviti i onda je na kraju rashodovan. Svakako, njih nikad nisam vidio.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!