Linije za minije :)

Autor Ivan, Listopad 14, 2008, 10:56:09

tamlover

Znači sad u biti radi dva skoro identična kruga dvijema paralelnim ulicama?! Prvo Babonićevom gore do vrha, pa preko Vpćarske nazad i onda Horvatovcem opez do vrha i preko Voćarske nazad. Ako niš drugo barem će manje stajat šofer nezaposlen na Heinzelovoj.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

MAN truck bus

#31
S obzirom na to da dolazi ogromna brojka od 24 novih midi autobusa, mogli bi otvoriti raspravu o tome gdje će voziti? Što će biti sa Stratosima u APP-u? Označavaju li konačan kraj Cacciamalija?
U APD-u uz standardne linije gdje voze minij, 204, 207, 211, 239, 275 283, mogli bi ih opet vidjeti na nekim linijama gdje dugo nisu viđeni poput 277/284, 280 i 295. Kad već dolazi tolika količina novih midi autobusa mogli bi postati stalni gosti na linijama gdje inače voze poluprazni/prazni solo autobusi poput 225, 238, 243, a nedjeljom bi mogli povući u dalek prigrad kad su već automatici ne bi ih vozači trebali previše prezirati (osim što su IVECO  :)evil).

Nadam se da će se uključiti forumaši u ovu raspravu, da ne ispadne bespotrebno dizanje teme iz duboke prašine.  8-8
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Citaro G Facelift gbr.185

Mislim da bi bili dobri i za liniju 182 na kojoj vozi solo bus, za najviše 6 putnika.

smogovci.bbb2

#33
Nedjeljom i praznikom na 218/229/241/242
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ChRiStIaN

Kaj se APP tice, vec spomenuta 182 linija idealna za to ali mislim da ce, ako i do toga dode, tamo poslati SKD Stratosa. Ne novoga.

Ako ostane tih 10-12 u Podsusedu, novi ce ici na 150, 105 VR1 (umjesto mini kocke) 139, 141, 148 a moguce i na 142,143.

Starije Stratose budu maknuli iz centra vjerojatno a idealne linije gdje je jako malo putnika su: 182, mozda 113.

A mislim da je cacciamalijima odzvonilo u Dubravi. Koliko ih je opce svakodnevno u pogonu?
@ Autobusi Hrvatska @

MAN truck bus

Prosjek je 4 do 5 Cacciamalija dnevno u prometu, s tim da svako malo bude situacija da neka linija ne prometuje jer ih nema dosta ispravnih (a ne može voziti solo). Vikendom često pomognu 646/647, a na 204 recimo već 2 tjedna vozi Conecto (čak i subotu), a ne sjećam se kad je zadnji put na 295 bio Cacciamali.

Koliko bi bilo isplativo slati Stratos na 182? Od APPa do Zaprešića ima 10km i prvi polazak je iz Šibica što znači 22km manje autonomije u samom startu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ChRiStIaN

Morali bi mijenjati autobuse kao sto to rade i na 150, 105...

Ne moze izdrzati spremni cijeli dan.

Nije idealno ali primjera samo, vozio sam 182 u subotu sa solo Cityem. Subota je jaca po odlascima na groblje a u cijeloj svojoj smjeni bi nabrojio mozda 30 putnika. Skroz neisplativo.
@ Autobusi Hrvatska @