Autoherc – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 09:31:42

elvis

Citat: trucker  u Kolovoz 21, 2009, 01:41:58
e ovo ti se ne pika...briši ovo,nije autobus >:(

Bas me zanima zasto ti ta slika smeta tu,ili bih trebao samo zbog te jedne slike otvoriti posebnu temu?

trucker

Citat:Bas me zanima zasto ti ta slika smeta tu,ili bih trebao samo zbog te jedne slike otvoriti posebnu temu?
ne smeta meni i  napisao sam- nije autobus...ali dobro,kažu da nije iznimka

elvis

Citat: elvis  u Kolovoz 19, 2009, 16:12:33
Nije autobus,ali je u vlasnistvu Autoherca pa cu ovdje postaviti sliku


Kao sto vidis,odmah sam napisao da na slici nije autobus,prema tome ponovna konstatacija je sasvim nepotrebna

CroHerc


tomo


arsenal

#95
Setra S 215 HD (DU 596 DL, cini mi se da je to oznaka, ali nisam sto posto siguran jer je slika malo mutna), danas u Tivtu.


trucker

Još jedan iz voznog parka Autoherca.Malo je podaleko bio...


Mercedes

preuzeli liniju mostar-bec od autoprevoza

tomo

Jel ovi još drže svakodnevnu liniju Mostar-Osijek, da ih znam hvatati?? Iako je mrak ne vjerujem da će slike biti neke ali bar da znam(o) što prometuje na toj liniji..... postao sam jako lijen... općenito  ;D

steyr1985


ahmoo

Citat: steyr1985  u Prosinac 03, 2009, 19:30:14
Ne idu više.
Jel to bila samo sezonska linija? Posto sam ih vidjao cjelo ljeto da furaju!
:D :) :D ;)

steyr1985

To je bila linija koju su prije održavali  Panturist u koperaciji sa Autoprijevozom.  Zbog nerentabilnosti isti su liniju dali da održava Autoherc koji je pokušao i kada su shvatili da nema isplativosti i oni su odustali.

The_Dubster

#102
Citat: kriticar  u Srpanj 26, 2008, 22:42:49
Njihov travego danas u Zagrebu
http://i163.photobucket.com/albums/t297/kriticar/PIC_0319-1.jpg

ovaj travego bio u subotu u sarajevu pored olimpijskog bazena, vjerovatno dovukao djecu sa tih prostora pošto je bilo neko takmičenje u plivanju. bus sam vidio u prolazu i nisam imao priliku da ga slikam, ali je izgledao pravo dobro :)

steyr1985

Evo njihov novi Euroliner
njegova reg. oznaka
i jedan steyer sa novom shemom bojanja

Tlimfocit

konačno slike!!!
bravo!
super izgleda euroliner