ex Laurus Zadar (ex Larus)

Autor kriticar, Studeni 02, 2008, 08:56:10

Larusovac

I vrime je bilo da imaju nešto svoje. da govori se da su autobusi navodno kupljeni za larus. a mogu reći da su i očuvani sad je samo na vozačima larusa da ih održavaju.

manoplan

Citat: Larusovac  u Studeni 17, 2008, 21:50:05
I vrime je bilo da imaju nešto svoje. da govori se da su autobusi navodno kupljeni za larus. a mogu reći da su i očuvani sad je samo na vozačima larusa da ih održavaju.

Pitanje je dali Larus ima svoju garažu tj. servis gdje bi se ovi autobusi održavali. Sami vozači bez logistike teško da mogu išta napraviti. Osim toga ovi Citylineri imaju dosta prijeđenih kilometara pa se kvarovi mogu češće očekivati.

Tomek

Evo Setre u ZGBu.. U jako je dobrom stanju barem izvana..


Larusovac

Ovo je setra koja je bila u promet makarska. sad je kupljena i vozi za Larus.

Konj

Da li tko zna tko je vlasnik Larusa?


8) 8)

kuba

Nije istina, vlasnik Larusa je gosp. Katić iz Zadra

tomekk

a jel se zna nešto više o tom gospodinu? odakle najednom vlastiti busevi ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

kuba

do sada nije mogao uzeti kredit jer je bio u ogromnim dugovima, a dok je A.P. Lika dala svoje buseve nije niti njih plačao te je od toga nešto zaradio. razgovarat ću sa tim Katićem pa javim.

Stralis

Citat: erobuss  u Studeni 03, 2008, 10:00:04
Tko je vlasnik tvrtke? Odjedanput imaju vlastite autobuse. Ipak je trebalo investirati odeđenu količinu novca u sve ovo... :-\

Za javnost Katić.  A za novce, za vlastite autobuse može komotno zahvaliti AP Lici kojima je ostao dužan poveliku svotu para.

mansg313

Citat: Stralis  u Studeni 25, 2008, 14:12:37
Citat: erobuss  u Studeni 03, 2008, 10:00:04
Tko je vlasnik tvrtke? Odjedanput imaju vlastite autobuse. Ipak je trebalo investirati odeđenu količinu novca u sve ovo... :-\

Za javnost Katić.  A za novce, za vlastite autobuse može komotno zahvaliti AP Lici kojima je ostao dužan poveliku svotu para.
Pa šta nije do prvog mjeseca Larusove linije vozio AP Varaždin prije nego što je to uzela AP Lika

Stralis

PA je, ali oni su očito shvatili na vrijeme s kim imaju posla, pa se izmaknuli, AP lika uletio i eto, do čega je došlo. Njegova firma skoro pa gotova, a Larus, ide dalje kak veli jedan poznati političar.


vozac

Naletio je Presečki bus a zatim AP varaždin. Pitajte ga koliko je njima ostao dužan i koliko za to može zahvaliti lokalnim močnicima.

mansg313

Citat: Stralis  u Studeni 25, 2008, 14:25:20
PA je, ali oni su očito shvatili na vrijeme s kim imaju posla, pa se izmaknuli, AP lika uletio i eto, do čega je došlo. Njegova firma skoro pa gotova, a Larus, ide dalje kak veli jedan poznati političar.


AP Lika nije ni prije bila nešto ali sad je još gore

kuba

E pa da oprostiš AP Lika je bila dobra firma i imala je više putnika nego neki prijevoznici, znam po tome jer sam i sam radio kod njih kao kondukter u autobusu prošle godine i znam svaku promjenu koja bude jer se često ćujem sa gosp. Brkljačićem.

markost