Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

The_Dubster

Neoplan za liniju vareš - sarajevo, jedini bus na toj liniji (osim jednog još mana) koji ima klimu, mada i ona slabo radi

The_Dubster

steyr, sa prednjom manovom karambolkom i svjetlima. obavlja linije breza - sarajevo, ilijaš - sarajevo, breza -zenica i breza - visoko

kilometar


The_Dubster

Citat: kilometar  u Studeni 24, 2009, 19:06:03
Svaka čast na fotkama!!!!

hvala, biće ih još, pošto svaki dan vozarim a tek od preksinoć sam saznao za forum, a od danas sam počeo skupljat slike :r

mate

Starliner na liniji Sarajevo - Dortmund




damir050

#95
 Jos jednom ljepotan u  voznom parku  CENTROTRANS - BUSA

mate

Citat: damir050  u Studeni 30, 2009, 20:35:42
jos jednom ljepotan u  vozbom parku  CENTROTRANS - BUSA

o pa ovo je slikano na povratku iz Njemacke,tj. pred GP Sl.Brod (izlaz iz HR) ;) svaka cast na slici

damir050

mate ovo je  cekao ulaz u  bih , tada umalo kaznu  nisam platio ,  naime  na gr prijelazima je zabranjeno fotografisanje , jos jednom sam imao srece , al  nazalost jednu sliku sam morao  pobrisat

mate

Citat: damir050  u Prosinac 01, 2009, 19:43:14
mate ovo je  cekao ulaz u  bih , tada umalo kaznu  nisam platio ,  naime  na gr prijelazima je zabranjeno fotografisanje , jos jednom sam imao srece , al  nazalost jednu sliku sam morao  pobrisat

A onda bi se ja mogao naplacat posteno kazni... ;D

aaaaa

Citat: damir050  u Prosinac 01, 2009, 19:43:14
mate ovo je  cekao ulaz u  bih , tada umalo kaznu  nisam platio ,  naime  na gr prijelazima je zabranjeno fotografisanje , jos jednom sam imao srece , al  nazalost jednu sliku sam morao  pobrisat

e da si fotografisao na slovenackom ili ranije na  talijanskom granicnom prelazu uhh koji bi problema imao

elvis

Za ovo cudo mi je neko na autobusi.net rekao da je Sanos S 515




damir050

elvise   ja mislim  da je ovaj  STEYR  ili  opet neki   MERCEDES  posto  se na  prednjoj masci kolko ja  mogu  da  vidim znak  MERCEDESA

SANOSI  imaju  okrugli  krug i u sredini pise   SANOS  ovo je  neki  mercedes , moguce neki redizajn il tako  nesta

doBUS

Citat: damir050  u Prosinac 01, 2009, 22:59:24
elvise   ja mislim  da je ovaj  STEYR  ili  opet neki   MERCEDES  posto  se na  prednjoj masci kolko ja  mogu  da  vidim znak  MERCEDESA

SANOSI  imaju  okrugli  krug i u sredini pise   SANOS  ovo je  neki  mercedes , moguce neki redizajn il tako  nesta

Sanos S 515 sa Tourismovom prednjom maskom i zadnjim svetlima

elvis

Citat: damir050  u Prosinac 01, 2009, 22:59:24
elvise   ja mislim  da je ovaj  STEYR  ili  opet neki   MERCEDES  posto  se na  prednjoj masci kolko ja  mogu  da  vidim znak  MERCEDESA

SANOSI  imaju  okrugli  krug i u sredini pise   SANOS  ovo je  neki  mercedes , moguce neki redizajn il tako  nesta

Ne daj boze da mu na masci pise Boing ili Airbus ;D

The_Dubster

Citat: elvis  u Prosinac 01, 2009, 22:42:00
Za ovo cudo mi je neko na autobusi.net rekao da je Sanos S 515

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija018.jpg

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija019.jpg

ne znam koji je tačno, al je unutra grozan - prljav, zapušten, sjedišta razvaljena a unutra se osjeti i dim motora kad ga vozač pritisne, kad nam dođe ovaj bus na našu liniju, sve mi se plače >:(

i to je "vodeći prevoznik u BiH" fuj...