Bosnaekspres, Doboj

Autor lav, Prosinac 04, 2007, 19:00:16

lav

Bosnaexpres d.o.o.
Doboj, Dobojske brigade 1
tel.+387 53 236272
www.bosnaekspresdoboj.com





Treća firma po veličini u bivšoj SFRJ.Sada je sve obrnuto.Od svojih 300 autobusa sada imaju desetak autobusa.Bosnaexpres je u stečaju već 2 godine.Vuzni park imaju očajan a linije slabe.Vozni park čini:TAZ Dubrava,Sanos S 415 (6 prigradskih i 2 turistička),Neoplan Cityliner (88 godište),Daf Stayer i Setra S 215 HD(85godište).Što se tiče linija voze 2 međunarodne linije prema Srbiji i par prigradskih i republičkih.
Sa Taz Dubravom,Neoplanom i Setrom voze linije Doboj-Novi Sad i Doboj-Beograd.
U posjedu Bosnaexpresa nalazi se AS Doboj.AS Doboj je u fazi raspadanja.Krov prokišnjava,asfalt se pretvorio u šljunak...grozno.

Šta ostade od velike firme i poznatije AS stanice u BiH

maky

Citat: lav  u Prosinac 05, 2007, 14:43:47
Maky to je Bosnaexpres Doboj Jug a ja pričam o Bosnaexpres Doboj
Ispričavam se, nisam znao da ima razlike...  :-[

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

ist

Doboj-jug je bošnjački i više voze po Federaciji i prema Hrvatskoj. Doboj je srpski i uglavnom idu prema Srbiji

lav

Ma nema problema.Svi u životu griješe.Imali ko koju fotku od Teslic Prevoza.Oni voze za Zagreb

busfan

Ne bih ja rekao da je njihova 215 Hd 90 godiste. To je sigurno starije mozda 83-85. Doboj jug ima puno bolji vozni park i voze linije za Njemacku


lav

Ta 215-a HD već duže parkirana je u krugu firme.Ja mislim da je ona odradila svoje ;)

busfan

Citat: lav  u Prosinac 08, 2007, 13:53:03
Ta 215-a HD već duže parkirana je u krugu firme.Ja mislim da je ona odradila svoje ;)
Jbg kad mogu krpiti one Dubrave mogu nesto napraviti i od ove 215. To im  je najbolji bus uz Cityliner

busfan

Samo nek mene slusaju i daleko ce dogurati 8)

busfan


lav



Bosnaexpres Doboj
Doboj-Herceg Novi


arsenal

Lav me je na jednom drugom topicu (da taj ne trolujemo sa drugim temama) zamolio da ovih dana pogledam kako Bosnaexpress vozi na liniji iz HN, pa evo na brzaka uspjeh prije desetak minuta da u Tivtu iz prolaza uhvatim ovo njihovo cudo. Mecka jeste, ali koja ne znam, nikada ovakvo nesto nisam prije vidio. Prednji kraj lici na O404 RHD ali nije, nazalost "utekao" mi je prije nego sto sam uspio da okinem jos koju fotku. Dakle, Lave, prijatelju, sto je ovo ?!

lav

Citat: arsenal  u Kolovoz 06, 2008, 19:52:22
Dakle, Lave, prijatelju, sto je ovo ?!

Prijetelju puno hvala za sliku car si svaka ti čast.I ja sam neznam koji je ovo autobus

Tomek

To je Avtomontažin autobus oznake O404 jer je sklapan na Mercedesovom podvozju.. U Sloveniji ih ima priličan broj.

lav

Citat: Tomek  u Kolovoz 06, 2008, 21:09:58
To je Avtomontažin autobus oznake O404 jer je sklapan na Mercedesovom podvozju.. U Sloveniji ih ima priličan broj.

Koje je godište ???