Tera trans, Tuzla

Autor Tomek, Studeni 18, 2008, 18:08:26

doBUS

Koje godiste je novi Man? Da bude sa srecom

Tera Trans Tuzla

Citat: doBUS  u Siječanj 19, 2011, 16:21:29
Koje godiste je novi Man? Da bude sa srecom

hvala punoo...

ovaj MAN je 2001

elvis


Tera Trans Tuzla

Citat: elvis  u Siječanj 25, 2011, 21:41:42
http://www.buspilotin.com/4images/details.php?image_id=21191

Mozda je baš ovaj sad vaš :)


pa da to je sad nas...kad malo otopli bit ce ispisan jos je takav kakvog smo ga kupili ali cim bude postaviti cu koju sliku...: ))

Grof

Nego, ova slika mi odnekuda poznata, kao da sam ju već negdje vidio....  ::|

elvis

Gdje li si ju mogao vidjeti,mozda na displayu manoplanovog aparata....? 8-8

Grof

Ako me sjećanje služi na forumu susjedne države.  8-8

elvis

Vidi stvarno,oces reci da smo ukrali tu fotku od njih ??? :-[

Grof

Ili da se izrazim kulturno, "posudili". To očito manoplan "posuđuje" od drugih svoje fotke.   ;D

elvis

Citat: Goldy  u Veljača 07, 2011, 23:01:24
Ili da se izrazim kulturno, "posudili". To očito manoplan "posuđuje" od drugih svoje fotke.   ;D

Hehe,pa tako nekako,posebno nam je drago ukrasti neki info ili slicno sa tog foruma iz tebi susjedne drzave,sta bismo mi bez njih?  ;D >rigoleto<

manoplan

#70
Ja svoje slike ne kitim copyright-ima, jer mislim da na net-u (još uvijek) ima dovoljno bon-tona i da će netko tko koristi slike sa ovog foruma navesti izvor.
Nemam primjedbi što je  član TERA TRANS Tuzla posudio/la sliku sa ovog foruma ako je naveo/la izvor  :). Uostalom on/ona je i naš ćlan.

Tera Trans Tuzla

eee vakoo ljudiii prije nego sto pocne da grmiiii...:)) ja sam uzela sliku sa OVOG formua znaci ja sam taj krivac i nisam navela izvor jer nisam bila vise on..ali cu to danas da navedem tamoo....


Tera Trans Tuzla

Citat: Tera Trans Tuzla  u Veljača 08, 2011, 11:22:13
eee vakoo ljudiii prije nego sto pocne da grmiiii...:)) ja sam uzela sliku sa OVOG formua znaci ja sam taj krivac i nisam navela izvor jer nisam bila vise on..ali cu to danas da navedem tamoo....



da se radi o drugoj firmi odmah bi navela izvor slike....

Tomek

Ma nema frke, ali razna ekipa krade okolo fotke, a u njih je uložen priličan trud pa nam je zato želja da se navede otkud je fotka. Recimo za ovu je manoplan stajao uz autocestu sat vremena da ulovi par autobusa ;)

Tera Trans Tuzla

Citat: Tomek  u Veljača 08, 2011, 11:56:35
Ma nema frke, ali razna ekipa krade okolo fotke, a u njih je uložen priličan trud pa nam je zato želja da se navede otkud je fotka. Recimo za ovu je manoplan stajao uz autocestu sat vremena da ulovi par autobusa ;)

svaka cast manoplanu slika je super ispala...dobro ja cu se ograditi ja ako ukradem sliku to je jedino od Tera Trans u buduce cu  da ipak navedem izvor da nebi doslo do zabune....:)))