Promet Split - "agencija"

Autor Jopa007, Prosinac 06, 2007, 11:21:59

maky

Citat: netko  u Listopad 06, 2009, 23:00:04
Mislim da se čak vozilo i za Zagreb. ???
Evo ga otkrio toplu vodu!

A već smo milijun puta na forumu spomenuli da smo nekoć imali čak 2 polaska za Zagreb kad su Dubrave prašile...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

troosovinac

Citat: netko  u Listopad 06, 2009, 23:00:04
Šteta.
Prija rata se vozilo za Crnu Goru i Mostar jer smo te table nalazili po današnjim busevima.
Mislim da se čak vozilo i za Zagreb. ???
tako je prije se vozilo za MOSTAR,PLOČE,HERCEG NOVI,ZAGREB,TRST,a danas samo DUBROVNIK i to u koperaciji s AUTOTRANSOM.  ŠTETA!!!!!!!!
bela lađa

Bole

Šteta, šteta, a imamo dobar potencijal, nadajmo se da će nova vlast napravit nešto pametno.....

ist

#33
Nešto ne vjerujem u zainteresiranost ove vlasti da radi za opće dobro... Nije mi jasno da nisu u stanju kupiti na leasing pet kvalitetnih autobusa i krenuti za Zagreb i Trst. Posebno mi je luda priča da imaju licencu za Trst... Osim toga, mogli bi raditi i linije prema BiH, gomila Splićana zimuje na Kupresu.
A tek otoci? Koliko znam, na ovom području ostala im je samo mala Šolta, a i to nedovoljno komeracijaliziraju! Zašto se ne bore za linije na Hvaru i Braču? Zašto ljeti ne povezuju Nečujam sa Zagrebom

netko

Citat: ist  u Listopad 09, 2009, 10:30:10
Nešto ne vjerujem u zainteresiranost ove vlasti da radi za opće dobro... Nije mi jasno da nisu u stanju kupiti na leasing pet kvalitetnih autobusa i krenuti za Zagreb i Trst. Posebno mi je luda priča da imaju licencu za Trst... Osim toga, mogli bi raditi i linije prema BiH, gomila Splićana zimuje na Kupresu.
A tek otoci? Koliko znam, na ovom području ostala im je samo mala Šolta, a i to nedovoljno komeracijaliziraju! Zašto se ne bore za linije na Hvaru i Braču? Zašto ljeti ne povezuju Nečujam sa Zagrebom
Teško. :(

Šolti ne bi trebala linija do Zagreba osim ljeti. ;) :)

Što se tiče Hvara teško da će itko više maknuti Čazmatrans sa Hvara jer imaju kvalitetan vozni park i općenito samo usluga prijevoza je jako zadovoljavajuća. ;)

A što se Brača tiče tu bi se i moglo nešto nešto napraviti jer se sigurno može bolje ponuditi od Setri serije 2 i Brač je ako se nevaram naseljeniji od Hvara i ima veću važnost od Hvara,ali kada postoje dozvole za Zagreb i Trst,a nevozi se onda o ovom netreba ni pomišljati. ;) :(
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

ist

Pa i pitao sam zašto Šoltu ne povežu sa Zagrebom ljeti  ;)

netko

Citat: ist  u Listopad 10, 2009, 20:48:41
Pa i pitao sam zašto Šoltu ne povežu sa Zagrebom ljeti  ;)
Sory,nabrzaka sam pisao pa nisam dobro čitao tvoj post. :-[
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

troosovinac

Citat: ist  u Listopad 09, 2009, 10:30:10
Nešto ne vjerujem u zainteresiranost ove vlasti da radi za opće dobro... Nije mi jasno da nisu u stanju kupiti na leasing pet kvalitetnih autobusa i krenuti za Zagreb i Trst. Posebno mi je luda priča da imaju licencu za Trst... Osim toga, mogli bi raditi i linije prema BiH, gomila Splićana zimuje na Kupresu.
A tek otoci? Koliko znam, na ovom području ostala im je samo mala Šolta, a i to nedovoljno komeracijaliziraju! Zašto se ne bore za linije na Hvaru i Braču? Zašto ljeti ne povezuju Nečujam sa Zagrebom
moja pretpostavka da to nebi klapalo,jer putnici nemaju tu naviku. dođu trajektom u SPLIT i onda biraju prijevoz za dalje.
bela lađa

ist

#38
Pa kad postoji Bol-Zagreb, zašto slično ne bi postojalo između metropole i Šolte. A to sam i spomenuo samo kao primjer

Bari

GB 151 dovezao je danas odbojkašice Splita 1700 na utakmicu protiv Rijeke

KREPAT MA NE MOLAT !

maky

Tko nam se to skrio među prave autobuse?!


Da, da, to je g.b. 234 na poseboj vožnji na Krku:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Isuzu g.b. 236 u Crikvenici na posebnoj vožnji:



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

g.b. 243 u Đakovu, g.b. 236 u Imotskom, g.b. 167 i 2 Lion`s Regia sutra idu za Zagreb...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

g.b. 236 bio u Blatu na Cetini

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Isuzu g.b. 236 danas i sutra u Zagrebu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!