D 4025 N (MB O405N)

Autor conecto, Prosinac 23, 2008, 12:47:54

conecto

Prvo bih pokušao otkloniti nedoumice oko godine proizvodnje ZET-ovih TAZ-Mercedesa O-405 N. Godina je zaista 1998. kad su konačno završeni i registrirani. Kako sam u to vrijeme privremeno radio u nekim drugim firmama ne znam sve točno no sigurno je da su same šasije stigle iz Mercedesa i nekoliko su godina starije. To se vidi i na komandnoj ploči starog dizajna dok su ZET-u dvije godine ranije došli iz Njemačke zglobni O-405 GN s novim tablama s displejem. Jedno vrijeme su šasije navodno stajale u ZET-ovoj garaži u Dubravi, a i TAZ-u je trebalo dobre dvije godine da napravi te autobuse. Navodno su po svom dobrom starom običaju predimenzionirali mnoge dijelove konstrukcije poput cijevi na nosivoj rešteki karoserije pa su autobusi bili mnogo teži od originalnih specifikacija. Zbog toga su rastavljani gotovi autobusi i ponovo sastavljani pošto ih Nijemci takve nisu puštali van. Nije čudo da je čitav posao brzo propao. Šteta zbog propuštene dobre poslovne prilike jer Mercedes je očito imao ozbiljne namjere s ovom suradnjom. To dokazuje izgled ovih autobusa potpuno identičan originalu što Mercedes navodno baš i ne dopušta tako lako pa možemo vidjeti u svijetu razne izvedbe na šasiji ovog modela (nama blizu Avtomontaža i prvi niskopodni Ikarbus) koje se prepoznaju po identičnim ili sličnim bočnim stranicama dok je maska u pravilu drugačija. Kad su ovi autobusi konačno gotovi još su često završavali u tvornici na doradi, a najčeše je curio krov. Kako su počeli voziti negdje u svibnju 1998. vec iduceg ljeta motori su se jako grijali (posljedica dugog stajanja šasija na otvorenom i prljavštine u hladnjaku) pa ga na brdovitom 201 nisi smio nikad ugasiti kod stajanja, a kod 60 km/h mu fali četvrta brzina no to je takva izvedba. Primjedba ide i na račun krovnih otvora koji se za razliku od originala otvara ručno pa je onaj prednji u niskopodnom dijelu moguce otvoriti tek kad se popneš na sjedala. Ipak limarija se čini bolja nego kod Eurobusa-MAN jer nisu tako jako trunuli. U to se vrijeme očekivao početak proizvodnje u TAZ-u i Eurobusu pa je ZET iz Njemačke stalno kupovao nove zglobne autobuse dok bi solaši trebali doci iz domacih tvornica. Zbog toga se u ZET-ovom voznom parku stvorio nesrazmjer između zglobnih i solo autobusa koji je dodatno potencirao dolazak 15 rabljenih O-305 G (Mainz) u Dubravu krajem 1998. U nedostatku solaša zglobni su vozili potpuno neprikladne linije poput 214, 223, 224, 226, 261, 263, 273 i takva je situacija potrajala do dolaska 20 solo Mercedes i 20 MAN-ova 1999. pred vojne igre.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Samo da nadodam da je točni naziv ovog modela D4025N po starom običaju TAZ-a da daje nazive autobusima.  "D" je Dubrava, model "40" a "25" je Mercedesov motor od 250 konja, "N" niskopodni.
Da li netko zna koliko ih je ukupno proizvedeno?  Autotrans ima jednog (1032) u Poreču, ali taj nije niskopodan.

conecto

Citat: Shole  u Prosinac 23, 2008, 14:52:35
Samo da nadodam da je točni naziv ovog modela D4025N po starom običaju TAZ-a da daje nazive autobusima.  "D" je Dubrava, model "40" a "25" je Mercedesov motor od 250 konja, "N" niskopodni.
Da li netko zna koliko ih je ukupno proizvedeno?  Autotrans ima jednog (1032) u Poreču, ali taj nije niskopodan.
Tih sam godina Autotransovog vidio u Zagrebu, vjerojatno je išao iz tvornice. Ako je tamo samo jedan uz ZET-ovih pet brijem da su to svi
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Kaj tu nema slika (upozorenje kaže da je tema neaktivna bar 120 dana)?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Klasična Mercedes O-405 tabla!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...