Autoturist – novosti i rasprava

Autor Tomek, Prosinac 07, 2007, 16:27:02

lovac27

Ta legenda je vozila do nedavno skolsku djecu u V.Gorici i bila smještena u Vukovini u garaži. Od kad je u Samoboru na prodaji?

netko

Neznam jel itko primjetia.........Samoborček/Autoturist grupa ima novi VR od 1.2.2021.
Unatoč "početku" škole VR je izgleda srezan. 153/155 je kojom se znam poslužiti je srezana sigurno za pola.
Prije par dana vidio sam onu "Šveđanku". Ljudi skoro nisu ni imali stajat gdje više.

Jel to onda rezultat gluhog telefona tko bi trebao financirat županijiski prijevoz.

https://www.autoturist.com.hr/izmijenjeni-vozni-red/
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Man coach2

Citat: netko  u Veljača 12, 2021, 15:39:19
Neznam jel itko primjetia.........Samoborček/Autoturist grupa ima novi VR od 1.2.2021.
Unatoč "početku" škole VR je izgleda srezan. 153/155 je kojom se znam poslužiti je srezana sigurno za pola.
Prije par dana vidio sam onu "Šveđanku". Ljudi skoro nisu ni imali stajat gdje više.

Jel to onda rezultat gluhog telefona tko bi trebao financirat županijiski prijevoz.

https://www.autoturist.com.hr/izmijenjeni-vozni-red/
Od 15.2 novi VR

415 ul

Srezali su dosta, linija Pisarovina - Lijevo Sredicko nisu vozili od pocetka 12 mj, nakon pritiska od strane opcine ponovno ju vracaju, no nedjelja i blagdan su mi nejasni, tim polascima je puno studenata iz Ka zupanije putovalo i sada su to ukinuli

netko

Citat: Man coach2  u Veljača 12, 2021, 20:54:05
Od 15.2 novi VR
Da, baš gledam. Npr. linija 153/155 se vraća na staro.
Malo su se sve odluke izvtile u ovih proteklih mjesec dana pa je tako nastao i ovaj kratkoročni VR od 15 dana. ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Majstor

Netko je spominjao prinove odmah iza Nove godine / Man Coach 2 / jesu stigle ?
Mozda sam nešto propustio na forumu ?
Samo mi sudite pošteno !

Man coach2

Citat: Majstor  u Veljača 13, 2021, 11:59:21
Netko je spominjao prinove odmah iza Nove godine / Man Coach 2 / jesu stigle ?
Mozda sam nešto propustio na forumu ?
Ovih dana sam bio u Italiji pa neznam. Budem se sutra provozao uz  gatažu da vidim

Man coach2

Citat: 415 ul  u Veljača 12, 2021, 21:39:26
Srezali su dosta, linija Pisarovina - Lijevo Sredicko nisu vozili od pocetka 12 mj, nakon pritiska od strane opcine ponovno ju vracaju, no nedjelja i blagdan su mi nejasni, tim polascima je puno studenata iz Ka zupanije putovalo i sada su to ukinuli
Kaj nije tu liniju preuzela Slavonija bus????

415 ul

Ne, Slvonija bus drzi Lijevi Stefanki - Zuzici

sniff

Loše bome Slavonija busu, gdje sve nisu dobili posao  ;)

415 ul

#355
Ma to je ona mikrolinija, e sada kolko je isplativo neznam, al istina je da Slavonija pocinje mrsiti racune svima

audis4

Od prinova samo jedan MB Vito 2016g za sad.  kava

415 ul


lovac27

Slavonija bus vise ne vozi mikroliniju Žužić brdo-L. Štefanki,ponovno vozi autoturist. Može se pogledati na stranici Autoturista pod Vozni red Velika Gorica.

415 ul

#359
Stigle prinove, 6 Man lions intercity