Moja prva priča - Autotrans garaža by boky

Autor nukleusri, Prosinac 07, 2007, 19:34:46

nukleusri

MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 5, 2007, 4:06pm

Evo, kao što sam rekao živim pored glavne autotransove garaže i sad ću vam poslat slike da malo i vi uživate i vidite čega tu sve ima tokom dana,tjedna.

ovakvih setri ima jako puno i vrlo su udobne.










--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 5, 2007, 5:02pm

na ovim gore slikama se vidi stari mercedes (parkiran je pored one predivne srebrne setre). Taj mercedes je već odavno odslužio svoje i uvijek je na kanalu a oni se uvijek trude i čeprkaju po njnemu. Neki dan ima je ostao 30 metara od garaže u kvaru pa su ga šlepali a ja to nisam slikao. šteta. Setra ga je vukla na "šlep štangu" i ide bez problema. Sad ćete imat priliku vidjet taj mercedes u praoni. Inače to je stara praona (crvena). prije par mjeseci stigla je ova nova (na slikama iznad, siva),odlična je, ima senzore i sve sama radi, sama namješta širinu,dužinu i visinu tako da poslije busa komotno možete oprat auto bez ikakvog namještanja i procedura. postavljali su je 2 tjedana i sigurno je koštala al se i isplati















--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 5, 2007, 5:07pm

Evo ljudi uživajte!!! Bit će još samo da napunim baterije na aparatu
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shef on Jul 5, 2007, 5:57pm

Slike odlične, samo ne bi bilo loše da ih malo smanjiš, da budu najviše 800x600 pix.
Što se srebrne Setre tiče, to nije Autotransova, već Šćukasped Ravna Gora. Stari MB je inače legendarni Ernst Auwaerter Eurostar o303 SHD, bivši Kvarner Express.
Čistač prestaneš biti pisanjem pametnih stvari, a ne nabijanjem postova u stilu "slažem se", tako je" itd.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shef on Jul 5, 2007, 5:58pm

E,da konačno da opet vidim Mercedes g.br. 948, mislio sam da su ga već odavno otpisali.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 5, 2007, 10:09pm

što se tiče tih srebrnih setri. Ja znam da u garažu dolaze samo dvije. toliko sam ja primjetio. i obilježene su autotransovim logom i imaju table od autotransa te ih voze vozači u plavim autotransovim košuljama. eto ovo nije "slažem se". ne kažem da sam u pravu al...
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shef on Jul 6, 2007, 9:43am

Postoje srebrne Autotransove, to da, ali govorim o ovoj koju su slikao, RI-770-MN
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 6, 2007, 3:53pm

evo ekipa. danas sam opet bio na praksi pa kad se vratio izvidioo sam situaciju i sad ću vam pokazat slike. P.S. naš stari prijatelj (mercedes iz kvarner expresa) je danas opet na "remontu" al na drugoj poziciji. haha. kažem vam, uvijek je na popravcima. gledajte i uživajte



vo mercedes. žalosno je što su mu na zadnjem staklu stavljene čini mi se 4 zvjezdice.
vozio sam se u istom takvom samo od romano toursa. taj stroj je odličan. kad mu se otvore zadnja vrata spuste se dodatne neke stepenice radi lakšeg ulaza i izlaza





ovo su vam slike od 6.srpnja 2007 godine. e da, da vas izvijestim samo. autotrans je kupio neki novi neoplan (starliner mi se čini jer je stvarno zvijerski) i jedan mercedes. neoplan je nov a mercedes polovan ali nije stariji od 3,4 godine. čim ih vidim uslikat ću ih i pokazat vam
--------------------------------------------------------------------------------
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 6, 2007, 4:03pm

evo, ovakav vam je mercedes nabavio autotrans samo što je potpuno bijeli i ima novi logo autotransa. e da, samo da još ovo kažem. Prije cca 2 godine svi autotransovi autobusi su se nanovo farbali da bi svi imali ove poznate nam tri zelene trake različitih nijansi. do tada je bilo i nekih s zeleno-sivim crtama i razno. Uglavnom kao što rekoh, svi su se farbali prije otprilike 2 godine a sada se opet farbaju al u novi logo koji je puno slabije poznat i uočljiv te je po mom ukusa malo "blijed" za ovakvu firmu!!!

evo vam mečke

--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by maky on Jul 6, 2007, 4:05pm


Jul 6, 2007, 3:53pm, boky wrote:
evo mercedes. žalosno je što su mu na zadnjem staklu stavljene čini mi se 4 zvjezdice.
vozio sam se u istom takvom samo od romano toursa. taj stroj je odličan. kad mu se otvore zadnja vrata spuste se dodatne neke stepenice radi lakšeg ulaza i izlazae

Kao što je netko već gore rekao to je Ernst Auwaerter Eurostar O303, dakle nije originalni Mercedes. Možeš ga prepoznati po sniženim prvim bočnim staklima. Inače to su jako luksuzni autobusi i za ovo doba, a tek u svoje vrijeme...


Jul 6, 2007, 3:53pm, boky wrote:e da, da vas izvijestim samo. autotrans je kupio neki novi neoplan

Radi se o novom Citylineru, imamo već slika te zvijeri na forumu...
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 6, 2007, 6:26pm

znam da ima snižena stakla. kod prednjih vrata i autobus je luksuzan i udoban ali ovaj autotransov je stvarno katastrofa i neznam zašto se muče s njim. meni je drago što je on još tu jer to je jedan od rijetkih koji lijepo zadimi kad se upali. to je strojčina, kad radi, a to je rijetko
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by ikar on Jul 6, 2007, 6:28pm

Ja tog 1066 viđam skoro svaki dan da vozi radnike za pilanu u Klani. Nekad ih znaju vozit i sa Setrama S415GT-HD

BTW - pogledaj ovuda http://autobusihr.proboards74.com/index.cgi?board=atr,
svašta se već pisalo o transu.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 7, 2007, 5:40pm

Bok, evo danas je subota (07.07.2007) i ful je vruće a garaža je tako reći pusta. E da,sigurno ćete primijetit da nam netko nedostaje. naš stari mercedes ali evo upravo dok ovo pišem on se vratio i ide na kanal a ima mjesta i drugdje za parkirat. uglavnom ne da mi se aparat uzimat i slikat jer se na njemu niš vizualno ne mijenja. evo pogledajte situaciju danas!!!




--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by man750 on Jul 8, 2007, 10:00am


Jul 5, 2007, 10:09pm, boky wrote:što se tiče tih srebrnih setri. Ja znam da u garažu dolaze samo dvije. toliko sam ja primjetio. i obilježene su autotransovim logom i imaju table od autotransa te ih voze vozači u plavim autotransovim košuljama. eto ovo nije "slažem se". ne kažem da sam u pravu al...


Znamo za jednu ATR Sivu setru g.br. 1154,a koja je druga?
Da nije možda "nevidljiva" 1249  jer su se spominjale neke sive u vrijeme kad su setre 1250-1254 bile nove.

Sept 23, 2006, 6:51pm, shef wrote:Danas viđena tri nova autobusa.
Radi se o Setrama S415 GT-HD. Jedna je obojana u novoj Autotransovoj shemi, dok su dvije još uvijek u originalnoj srebrnoj.


--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shole on Jul 8, 2007, 10:05am

E baš nije 1154, nego je 1153. 54 ima tamno crveno sunce na bijeloj podlozi, za razliku od drugih koji imaju narančasto. Ona je sad mislim u Rovinju.
Pretpostavljam da je druga crikvenička 1168, ona sa ravnim staklom koja je nedavno dobila novi @ logo tako da je sad ostala samo 1153 koja je sad u PJ Krk.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by man750 on Jul 8, 2007, 10:24am


Jul 8, 2007, 10:05am, shole wrote:E baš nije 1154, nego je 1153. 54 ima tamno crveno sunce na bijeloj podlozi, za razliku od drugih koji imaju narančasto. Ona je sad mislim u Rovinju.
Pretpostavljam da je druga crikvenička 1168, ona sa ravnim staklom koja je nedavno dobila novi @ logo tako da je sad ostala samo 1153 koja je sad u PJ Krk.


tako je shole. ti si u pravu za g.br. Kako je 1168 sada @shema zaboravio sam da je bila siva.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shef on Jul 8, 2007, 2:09pm

Ako ništa drugo ove fotke će ubrzo postati povijest, budući da je nova garaža u Osječkoj u završnoj fazi. Kolega boky će uskoro umjesto ovih ljepotana gledati ružne betonske blokove garaže za male aute.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 8, 2007, 9:35pm

a znam da se sele al... ja mislim tk negdje u 9 mjesecu počinju pa da bi do nove godine baš sve trebali preselit i porušit. tako sam nešto načuo al nema vaze imam fore još 2 mjeseca malo poslikavat ovo ovdje. neznate kakav je osjećajn kad legnete navečer u krevet a čujete autobus, pa malo turiranja, pa bude i prepričavanja dogodovština a sve se čuje jer sve utihne. stvarno je lijepo i ful mi je žao što se sele. nikom nisu smetali, a sad će se tu prvo par godina gradit a onda će bit užas, zgradurine neke.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by petar on Jul 13, 2007, 8:43pm


Jul 8, 2007, 10:05am, shole wrote:E baš nije 1154, nego je 1153. 54 ima tamno crveno sunce na bijeloj podlozi, za razliku od drugih koji imaju narančasto. Ona je sad mislim u Rovinju.
Pretpostavljam da je druga crikvenička 1168, ona sa ravnim staklom koja je nedavno dobila novi @ logo tako da je sad ostala samo 1153 koja je sad u PJ Krk.


Ta 1154 , koji je to model? 1153 ( koja je na polovici mog avatara) je 315 GT HD , a vidio sam pred cca 2 mjeseca 1152 ( ili možda ta 1154) sivu 315 GT
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by man750 on Jul 13, 2007, 10:15pm


Jul 13, 2007, 8:43pm, petar wrote:
Jul 8, 2007, 10:05am, shole wrote:E baš nije 1154, nego je 1153. 54 ima tamno crveno sunce na bijeloj podlozi, za razliku od drugih koji imaju narančasto. Ona je sad mislim u Rovinju.
Pretpostavljam da je druga crikvenička 1168, ona sa ravnim staklom koja je nedavno dobila novi @ logo tako da je sad ostala samo 1153 koja je sad u PJ Krk.


Ta 1154 , koji je to model? 1153 ( koja je na polovici mog avatara) je 315 GT HD , a vidio sam pred cca 2 mjeseca 1152 ( ili možda ta 1154) sivu 315 GT


1154 je ista kao 1153 samo je bijela sa suncem i zelenim crtama(došle su zajedno),a 1152 je model raden do1999godine i dosla je polovna.Sve tri su S315GT-HD. Ne znam za sivu S315GT, ima 1112,1170 i 1181 ali one su sve bijele sa suncem i zelenim crtama
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by petar on Jul 14, 2007, 8:30pm

Siva je bila sigurno, ili je GT ili UL jer je niža (lajsna do blatobrana) a broj je 115? i mislim da je PJ Istarska.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shole on Jul 15, 2007, 2:49pm

Srebrna je bila i 1168, al već smo govorili da je sad u novom @ dizajnu.
Jedino da nije ta koju ti spominješ 1155, al sumnjam jer bi ju neko već vidio u Zagrebu. Ako šalju iz Istre manove SU313 za ZG, onda bi se prije ili kasnije i ona pojavila. Di si ju točno vidio?
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by man750 on Jul 15, 2007, 6:28pm


Jul 14, 2007, 8:30pm, petar wrote:Siva je bila sigurno, ili je GT ili UL jer je niža (lajsna do blatobrana) a broj je 115? i mislim da je PJ Istarska.


Dali mozda imas njenu sliku?.Mogao bi je staviti. Ako imas i koju staru sliku.stavi.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 16, 2007, 12:28pm

evo ekipa. nisam se dugo javio ni stavio kakve nove slike al eto, jbg, malo na more idem i tako.

ovo su slike od 16.07.2007. slikane oko 13:20
malo kasnije ću još slikat i stavit malo više slika, a ako bude mile (mehaničar) radio onda ću otić unutra malo pa poslikat da vam pokažem al niš ne obećavam

evo vidjet ćete neoplan cityliner,a ovakav upadljivi mercedes ima i autotrans samo što je bijeli




--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by man750 on Jul 16, 2007, 1:38pm

Boky ,molim te koji je ono APP autobus na prvoj i cetvrtoj slici desno?
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shef on Jul 16, 2007, 1:56pm


Jul 16, 2007, 1:38pm, man750 wrote:Boky ,molim te koji je ono APP autobus na prvoj i cetvrtoj slici desno?


Izgleda nešto vrlo zanimljivo, zadnji branik je kao kod zadnjih Dubrava, ali linije stražnjeg dijela karoserije nisu ni blizu
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by man750 on Jul 16, 2007, 3:36pm


Jul 16, 2007, 1:56pm, shef wrote:
Jul 16, 2007, 1:38pm, man750 wrote:Boky ,molim te koji je ono APP autobus na prvoj i cetvrtoj slici desno?


Izgleda nešto vrlo zanimljivo, zadnji branik je kao kod zadnjih Dubrava, ali linije stražnjeg dijela karoserije nisu ni blizu


Mani to izgleda kao zadnji kraj TAZ neoplana D6129 ,ali bi bilo dobro da to netko potvrdi, posto je slika od danas.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 16, 2007, 5:38pm

taj bus od APP je TAZ.zadnji dio mu je mercedesov i ima mercedesove ratkape kao i konrolnu ploču i volan itd. neznam čemu čuđenje jer par takvih ima i autotrans. znam za 2 bijela i jedan sivi. potpuno si isti kao i ovaj.slikat ću pa ću vam pokazat
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 16, 2007, 5:54pm

evo taman su takva dva primjerka u garaži pa sam slikao.
ovaj što je tu parkiran bliže taj je identičan onome od APP-a, a onaj na kanalu do neoplana je isti taj model samo što je niži.evo pa pogledajte





--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 16, 2007, 5:55pm

ovo su bile slike od 16.07.2007. oko 18:45
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by petar on Jul 16, 2007, 8:06pm


Jul 15, 2007, 2:49pm, shole wrote:Srebrna je bila i 1168, al već smo govorili da je sad u novom @ dizajnu.
Jedino da nije ta koju ti spominješ 1155, al sumnjam jer bi ju neko već vidio u Zagrebu. Ako šalju iz Istre manove SU313 za ZG, onda bi se prije ili kasnije i ona pojavila. Di si ju točno vidio?


Vidio sam ju u Rijeci ispred indeksa zaustavljena na autobusnoj od Autotroleja u smjeru zapad!
Slika naravno nemam.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by man750 on Jul 16, 2007, 11:10pm


Jul 16, 2007, 5:54pm, boky wrote:evo taman su takva dva primjerka u garaži pa sam slikao.
ovaj što je tu parkiran bliže taj je identičan onome od APP-a, a onaj na kanalu do neoplana je isti taj model samo što je niži.evo pa pogledajte



I pri tom daje slike dubrava 14xx koje ocito nisu iste kao bus od APP .
njihova stakla otraga su trapezi. A staklo APP busa je cisti pravokutnik.
I dalje nislim da je na slici tip busa koji je na donjim postovima

Apr 22, 2007, 2:46pm, manoplan wrote:gbr 123 danas na Bundeku



evo i tomekov post

Nov 21, 2006, 11:51pm, tomek wrote:TAZ Dubrava 6129V

steta sto na forumu nemamo ni jednu sliku ovog tipa autobusa otraga,ali i napravljeno ih je samo 11, 7 za Zgt (CB) ,a cetiri za Cazmu,Barem dva iz CB su zavrsili u APP.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by transturist on Jul 17, 2007, 8:49am

Da se ukljucim malo u komentare. Evo slike strznjeg dijela ovog Taz-a. Imamo je na forumu.

http://i107.photobucket.com/albums/m281/zagreb69/Image019w.jpg


--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by transturist on Jul 17, 2007, 9:00am

mislim da cemo sada rijesiti misteriju. Na slikama iz garaze Autotransa su dubrave zadnje serije koje sam ja cesto vidjao prije dok su dolazile u Tuzlu. Imaju mercedesove motore 381ps. Tada su mi djelovale jako lijepo, jedino me nervirao klizni prozor kod vozaca koji je kvarioo utisak. Ovaj Cazmin bus je dubrava neoplan i isti takav croatia bus je cesto dolazio u Tuzlu tako da i njega jako dobro poznajem. Na slici zadnjeg kraja se vidi velika razlika izmedju ova dva modela.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 17, 2007, 1:16pm

sad sam tek primjetio razliku u stražnjem kraju, ali to se 100% TAZ i ima potpuno isti prednji kraj kao i ovaj od autotransa 991. taj autobus isto ima dijelove od mercedesa i nema nikakvih drugih značajnijih razlika nego od ovog autotransovog 991
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 17, 2007, 1:18pm

i taj bus ni ne liči na ovaj od čazmatransa i to nije taj model.100%, jer ovakav tip busa (kao od čazme) ja nikad nisam vidio u garaži
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 17, 2007, 1:51pm

evo novih slika slikanih 17.07.2007. oko 14:20 i tu se vidi autotransova dubrava baz prednjeg branika i ona je od naprijed identična onoj od app-a. što se tiče ovog sanosa on je bez stakala jer je na farbanju trenutno, a ona setra stara tamo na kanalu isto je bez ijednog stakla al nemam pojma zašto. možda je imala neki okršaj, ko to zna. uglavnom evo gledajte




--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 17, 2007, 1:53pm

vidimo da je taz negdje malo naja... prednja desna strana je razbijena malo a na onoj setri se vide opuštene gume koje trebaju držat staklo
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by tomek on Jul 17, 2007, 2:44pm

Ajde boky molim te prati iz dana u dan ovaj bus na zadnjoj slici pa kada ga zgotove ga poslikaj da vidimo na šta liči.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 18, 2007, 12:42pm

evo ekipa još malo slika. ja danas idem ća tako da neće bit novih slika jedno mjesec dana. nakon toga kad se vratim autotrans će još kratko biti tu al ću ga ja svaki slikat i slat ću vam slike a onda ću vam kasnije pokazat i veliku selidbu kad bude.
ove slike slikane su 18.07.2007. oko 8:15

vidi se uparkiravanje sanosa na kanal o setre, vidi se i onaj mercedes-setra autoprijevoz otočac, app taz al to nije ona, ova je ista kao i 991 od autotransa itd.

uglavnom gledajte i uživajte








Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 18, 2007, 1:26pm

evo vam još slika slikanih 18.07.2007. oko 13:55

vidimo da su na sanosa već stavili staklo.dečki rade nema ša!!!!








i daj malo komentirajte. molim vas. malo komentara dajte da znam dal ja radim u redu pa ako ne dajte mi neki savjet
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 18, 2007, 1:28pm

malo ga je šole prao pa je krenuo na turu a ja trk na balkon pa vam pokažem slike i s druge strane
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by t4 on Jul 18, 2007, 1:41pm

Lijepe slike
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by erobuss on Jul 18, 2007, 2:29pm

Bravo!!! Odlične fotke, a kad su ti već susjedi spusti se pa opali koju unutar garaže
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shef on Jul 18, 2007, 3:44pm


Jul 18, 2007, 1:26pm, boky wrote:evo vam još slika slikanih 18.07.2007. oko 13:55
vidimo da su na sanosa već stavili staklo.dečki rade nema ša!!!!



To nije nikakav Sanos, već Otomarsan Mercedes (danas Mercedes-Benz Turska)
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 18, 2007, 4:22pm

istina shef. u pravu si. razlika je u zadnjim bocnim staklima i još nekim sitnicama. a što se tice slikanja unutar garaže, to cemo sredit čim se vratim ***************** ću malo iznutra poslikat i preispitat sve. hvala na pohvalama i kritikama i samo i dalje tako mi pišite tako da mogu sredit ono što ne valja.

dečki uživajte, ja krećem uskoro!!!


EDIT - bez imena molim, nikad neznaš tko čita 
ikar
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIÈA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Jul 18, 2007, 4:44pm

Shef, ne zamjeri što griješim nazive autobusa al ne razumijem se u buseve toliko precizno kao vi neki jer su moja prva ljubav kamioni. stari je autoprijevoznik pa sam više u tom điru. samo sam to htio reć, eto!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by shef on Jul 18, 2007, 5:08pm


Jul 18, 2007, 4:44pm, boky wrote:Shef, ne zamjeri što griješim nazive autobusa al ne razumijem se u buseve toliko precizno kao vi neki jer su moja prva ljubav kamioni. stari je autoprijevoznik pa sam više u tom điru. samo sam to htio reć, eto!!! 


Činjenica prva: čovjek se uči dok je živ
Činjenica druga: prati redovito forum i sudjeluj na način kao do sada, više ljudi više zna. Zahvaljujući tvojim fotkama otkrili smo da je 948 živ i samo to je već vrlo vrijedno.
Činjenica treća: ima nas još koji pratimo i kamione, i ja sam među onima koji sam odrastao među njima. Sa deset godina sam bez pomoći podizao kabinu na MB 1213.
--------------------------------------------------------------------------------
Re: MOJA PRVA PRIČA (AUTOTRANS GARAŽA)
Post by boky on Aug 27, 2007, 4:25pm

ej ekipa. ja sam se vratio u Rijeku i uskoro stižu one slike iz autotransa. ae, strpite se još malo
--------------------------------------------------------------------------------
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje