Trieste Trasporti

Autor shef, Travanj 14, 2009, 15:51:38

shef

#30






uspio sam i ja uhvatiti novog 951:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

I oni se odlučili na Solarise. Za prvu ruku 6 komada 12-ica. Isporuka uskoro.

Sent from my ZTE V887 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92

Solarisi još ne voze, koliko sam jučer vidio, ali je zato grad pun Citara sa vertikalnim motorom. (1/2)
904 (Citaro G)

955 (Lion's City G), 2013

1263 (491E.10.29 Cityclass Cursor EEV), 2007. godište

1269 (491E.10.29 Cityclass Cursor EEV), 2007. godište

1352 (Citaro K), 2011.


tramvajac 92

(2/2)
1360 (Citaro K), 2011.

1461 (Citelis 12 EEV), 2009.

1515 (Citelis 10 EEV), 2010.

1607 (BredaMenarini 231MU Vivacity M), 2008.

1701 (Rampini Alè U3 EEV), 2010.


Slušam cjeli dan kako Citari i MANovi imaju drugačiji zvuk od naših i došao sam do zaključka da imaju drugu getribu. Danas sam našao da imaju ZF, kao i većina njihovih buseva. Citelisi imaju VOITH.

Inače vidio sam i jednog Cityclassa sa starim bojenjem (jedan od serije 1211-1261), al ga nisam slikao. Na stranici* piše: "In radiazione", google ne pomaže, može pomoć šta to znači?
* http://www.tpltrieste.it/it/autobus.htm

citaro

Svježe, 23.07.'14

Via Milano:


Piazza Oberdan:


Via della Geppa:


Trieste Centrale:

citaro

Piazza Oberdan:


Via della Geppa:


Trieste Centrale:


Riva Nazario Sauro:

citaro


nukleusri

Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

shef

Solarisi još nisu...za koji dan.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

#39
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Svježe ispod čekića, nekoliko tjedana stari Citaro C2 K; Solarise nisam vidio, navodno još nisu u prometu...



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Solarisi konačno krenuli danas

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

turbo2000

Citat: shef  u Listopad 12, 2014, 16:34:37
Solarise nisam vidio, navodno još nisu u prometu...

Dobar dan,
Ja sam fotografirao novo Solaris Urbino12 u listopadu  :D ;)
činilo se dobar bus !!  ;) :D






turbo2000





Žao mi je, ne govorim (dobro) hrvatski  ::| :)