MAN Lion's City

Autor maky, Studeni 21, 2007, 20:07:56

Paško

Mogli bi ovu temu lagano preimenovat u MAN Lion's City bez prednje live ratkape - nema je ni #001
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

markost

Na # 002 fali nazad ono famozno mačje oko, a na #011 umisto zadnjeg žmigavca blinka  liva pozicija.

Metro

Na #011 mislim da je u pitanju zadnja maglenka koja se pali umjesto žmigavca, tako radi već par dana.

Intouro

#005😏

podgora

Kakva je situacija sa unutrašnjosti buseva jesu ih počeli uništavati.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

XDonald

U jednome san vidio zalijepljenu naljepnicu od Hajduka na prozoru nazad. Saranje jos nije pocelo , a nadan se da i nece jos.

RegioBus

Saranje je pocelo u #001. Ima par malih natpisa na zadnjim i predzadnjim sjedalima

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


man323

Očigledno displayi na Cityjima imaju serijsku grešku u softveru. Neka izvole ih poslati u Dugopolje i neka ovlašteni servis to sredi! Autobusi su pod garancijom 2 godine...

smogovci.bbb2

U ZET-u displayi nisu pod garancijom, jer to kao nije dio autobusa nego dodatna oprema. Nadam se da u Prometu nije tako
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

NP-549

Displej je isto pod garancijom. Od strane proizvođača istog  (Gorba/Bustec/Ameli/Lawo.....)

smogovci.bbb2

Pitao u ZET-u, tako mi odgovorili. Poznat ti je slučaj sa g. br. 403 (Iveco Urbanway), stražnji display. Ovi ga u Resniku nisu htjeli popraviti. Isto kao što u Crosswayima na unutarnjim displayima i dalje nema slova ć, č, đ, dž, š, ž
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

@smogovac

Ne znam tko ti je izvor, ali ti daje pogrešne informacije. Na gbr. 403 zadnji displej je ispravan problem je u programiranju ispisa linije koji neke ispise ispiše, neke ne, jer je netko pogriješio u programiranju. U Resniku ga ne mogu popraviti kad nisu ovlašteni servis za Bustec displeje.
Kod Crosswaya LE nije problem u samim unutarnjim displejima već u sustavu koji bi trebalo reprogramirati i ubaciti slova koja fale. (Isti unutarnji displeji su također u Urbanwayu i City G.)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Šef u Centru u Zapruđu zadužen za displaye na vozilima i stajalištima (prvo slovo F). Displayi na Crosswayima LE se ne mogu prebaciti na HR nego se mora instalirati novi software da pišu naša slova jer su autobusi bili za Dansku a završili su u Zagrebu. Naravno, sad je problem tko bi to trebao platiti, korisnik ZET ili leasing.
Eto, i sam si potvrdio ono što sam napisao. Ovlašteni servis autobusa ne servisira displaye nego proizvođač istih a pitanje je kakav je ugovor sročen, ima li garancije ili nema i ako ima što točno ta garancija pokriva hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Software? Font valjda... Kad se ideš igrati s fontovima u Wordu, isto možeš izvući fontove koji nemaju hrvatska slova...