Polet - razno

Autor brzi, Srpanj 08, 2008, 09:15:55

Tomek

Znam ja, zato smo ovdje, evo ovako:
Bove po reg br., god.proizvodnje i otkud je kupljena:

280 - 2.mj.2001.,kupljena iz Njemačke
284 - 12.mj.1999.,kupljena iz Francuske
285 - 12.mj.1999.,kupljena iz Francuske
286 - 12.mj.1999.,kupljena iz Francuske
287 - 2.mj.2000.,kupljena iz Francuske
288 - 6.mj.2000.,kupljena iz Njemačke
289 - 7.mj.2000.,kupljena iz Belgije
290 - 5.mj.2001.,kupljena iz zamlje kojoj je oznaka L, pretpostavljam Luxemburg
291 - 6.mj.2001.,kupljena iz Francuske
292 - 2.mj.2001.,kupljena iz Francuske
293 - 5.mj.2001.,kupljena iz Njemačke
294 - 10.mj.2000.,kupljena iz Njemačke
295 - 12.mj.1999.,kupljena iz Njemačke
296 - 8.mj.2000.,kupljena iz Njemačke
297 - 9.mj.2000.,kupljena iz Njemačke

tomo

#16
Citat: 5AR  u Rujan 22, 2009, 23:27:49
VK-288-BV još nije slikana uopće ili je ali joj se ne vidi registracija

http://i218.photobucket.com/albums/cc265/petar22/Ostali%20Autobusi/P9194660.jpg
e hvala ti prijatelju, jer sam prije dan-dva gnjavio Tomeka da ona ni ne postoji.... s obzirom sam ja iz Vinkovaca, a studiram u Osijeku, a putujem vlakom jer mi je povoljnije, pitao sam ga isto na pm da li taj bus uopće postoji..... ja nisam vjerovao jer ju uopće nisam vidio kroz ovih godinu i pol do dvije.......  hvala ti :-) ove prednje ratkape su ipak drugačije nego na svim drugim modelima.. pitanje je gdje li je bila ta Bova sve to vrime????? ATI???? ili????
p.s. s obzirom da je kupljena iz Njemačke garantirano ima udobnija sjedala, a to se vidi i s obzirom da ima zatamnjena stakla izvana.... štp je na francuskim modelima rijetkost....

5AR

Citat: tomo  u Rujan 23, 2009, 02:20:18
Citat: 5AR  u Rujan 22, 2009, 23:27:49
VK-288-BV još nije slikana uopće ili je ali joj se ne vidi registracija

http://i218.photobucket.com/albums/cc265/petar22/Ostali%20Autobusi/P9194660.jpg
e hvala ti prijatelju, jer sam prije dan-dva gnjavio Tomeka da ona ni ne postoji.... s obzirom sam ja iz Vinkovaca, a studiram u Osijeku, a putujem vlakom jer mi je povoljnije, pitao sam ga isto na pm da li taj bus uopće postoji..... ja nisam vjerovao jer ju uopće nisam vidio kroz ovih godinu i pol do dvije.......  hvala ti :-) ove prednje ratkape su ipak drugačije nego na svim drugim modelima.. pitanje je gdje li je bila ta Bova sve to vrime????? ATI???? ili????
p.s. s obzirom da je kupljena iz Njemačke garantirano ima udobnija sjedala, a to se vidi i s obzirom da ima zatamnjena stakla izvana.... štp je na francuskim modelima rijetkost....
Tomek je i bio samnom kad sam ju uslikavao i rekao da je obavezno stavim zbog tebe  :P
Nevjerni Tomo  ;D

Berlingo

VK 297 BV vidjen veceras na Zametu.Iznenadio me sta je uopce stao na Trolejovoj stanici pa nisam ni liniju procitao.Iskrcao nekog decka i produzio u centar,tocnije Zabicu.

tomo

#19
Citat: Berlingo  u Rujan 27, 2009, 22:46:15
VK 297 BV vidjen veceras na Zametu.Iznenadio me sta je uopce stao na Trolejovoj stanici pa nisam ni liniju procitao.Iskrcao nekog decka i produzio u centar,tocnije Zabicu.

To je onda linija Pula - Vinkovci via Fažana-Vodnjan-Rovinj-Poreč-Pazin-Rijeka-Zagreb-Slavonski Brod- Velika Kopanica-Đakovo,  s polaskom u 18:30h iz Pule.... kad si ga vidio, oko 22h? ako jesi onda je to sigurno ta linija koja je u petak u 19:00h startala iz Vinkovaca... nije ništa neobično što je nekog iskrcao s obzirom da oni primaju i iskrcavaju putnike na svim stanicama (čak i po želji putnika iako je to izvanredno) kako na liniji za Pulu tako i na liniji za Makarsku ( npr.Gračac, Pirovac, Primošten i sl.) Nedjeljom, ponedjeljkom i srijedom voze iz Pule cijelu godinu, a nedjeljom, utorkom i petkom iz Vinkovaca. Čini mi se da im je ta linija isplativa jer voze tri puta tjedno, sezonski svakodnevno što za srednju i južniji dio Dalmacije se ne može reći, ali zato su ipak relacije 2x tjedno tokom cijele godine i sezonski za Makarsku (osim za Zadar kada je sezonski svakodnevno), ali su busevi gotovo puni do posljednjeg mjesta...

Berlingo

Oko 21.30-45 ako me sjecanje ne vara.Imao je jos 10 min. voznje do centra. To je onda to.

tomo

Citat: Berlingo  u Rujan 27, 2009, 23:58:28
Oko 21.30-45 ako me sjecanje ne vara.Imao je jos 10 min. voznje do centra. To je onda to.

;) to je onda to, oko 22:05h bi trebao biti na AK, ak nema gužve onda i nešto ranije ... s obzirom na takve večernje linije nažalost rijetko imamo podataka o tome koji busevi voze na tim dužim linijama... najčešće je to bio Tourismo OS-348-FE....

tomo

Je li to tourismo slikan oko 11:00h ?

mate

Ne, ranije u 08:55 ;)

oko 11 h je dosla BOVA VK-285-BV

tomo

tnx, to je onda liniija u 08:00h iz Vinkovaca, a u 09:45h iz Osijeka... pitam jer baš ta linija je bila upitna, vjerojatno je opet uvedena sad otkako je počela škola(tu liniju uglavnom pune srednjoškolci iz Jarmine)... iako je u voznom redu navedeno da prometuje svakodnevno i nedjeljom i blagdanom, otkako vozi vlak jasno je da nije rentabilna zbog "bijesnih" cijena (povratna 56,00 kn, vlak 32,00 kn)

Berlingo

Kratko izvjesce iz Rijeke.Prosla je Bova veceras i bio sam uvjeren da je na tablici 288. Medjutim po popisu voznog parka ne moze biti jer ova sta je prosla bila je siva. Sve se svodi na VK 289 BV.Naravno linija uvijek ista.

tomo

Citat: Berlingo  u Listopad 05, 2009, 00:20:57
Kratko izvjesce iz Rijeke.Prosla je Bova veceras i bio sam uvjeren da je na tablici 288. Medjutim po popisu voznog parka ne moze biti jer ova sta je prosla bila je siva. Sve se svodi na VK 289 BV.Naravno linija uvijek ista.

prije bih rekao VK-280-BV, VK-289-BV je isto siva ali ima crni branik a i kak je škola počela 289 je redovna na liniji za Strošince.... ali nije nemoguće....

Berlingo

Ajde ako ti nije tesko to malo ispitaj.Ja sam gotovo siguran da nije bilo nule na tablici,ali kako kazes sam- nije nemoguce.

Berlingo

VK 286 BV upravo sad putuje na redovnoj liniji iz Istre prema Slavoniji.

conecto

#29
Na onoj gornjoj sliki Bove Future u dalekoj pozadini vidi se neki bus koji izgleda kao ZET-ov. O čemu je riječ?

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...