Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

troosovinac

Citat: amfan  u Studeni 15, 2020, 02:42:07
Natjerao si me da pogledam u službenu dokumentaciju i stvarno, ta stanica je službeno zavedena kao dio linija, i to kao stanica Sjeverna luka. Otkad pratim forum ne sjećam se da sam vidio da je autobus tamo stao ili da se zaustavio dok sam se vozio u njemu tako da ću odsad čekati taj dan. :)
stanica je postavljena jel su tražili stanovnici da im je daleko na bivšu 4
bela lađa

COVIK

Citat: amfan  u Studeni 15, 2020, 02:42:07
Natjerao si me da pogledam u službenu dokumentaciju i stvarno, ta stanica je službeno zavedena kao dio linija, i to kao stanica Sjeverna luka. Otkad pratim forum ne sjećam se da sam vidio da je autobus tamo stao ili da se zaustavio dok sam se vozio u njemu tako da ću odsad čekati taj dan. :)
Jel to bija trun sumnje u moje tvrdnje pa si provjerava? Ja sam barem tri puta sta na tu stanicu u pravce Solina i sigurno jedanput u smjeru Splita u razdoblju od 6 godina. 😀
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

STress

Citat: amfan  u Studeni 15, 2020, 02:42:07
Natjerao si me da pogledam u službenu dokumentaciju i stvarno, ta stanica je službeno zavedena kao dio linija, i to kao stanica Sjeverna luka. Otkad pratim forum ne sjećam se da sam vidio da je autobus tamo stao ili da se zaustavio dok sam se vozio u njemu tako da ću odsad čekati taj dan. :)

Mlad si još, doživićeš i to...  ;D

Ja san samo 2017. u 5. i 6. misecu doživija tri zaustavljanja na Sjevernoj luci - Sjever, dvaput u trisedmi i jedanput u duji.  8)

Paško

Jutros u Segetu (slikao actros). Posljednje vozilo koje je dobilo staru shemu (samo žuta) ipak nije autobus, nego (zasad) Fiat Fiorino T-31. Opituran je u kolovozu (prije je bio bijeli), a mislim da sad radi samo u RJ Trogir.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

lions classic

Danas od oko 7 ujutro bečki citaro neznam gbr. nažalost je ostao u kvaru kraj medike u smijeru centra, nagađam da je nešto sa sistemom zraka vidio sam da su meštri oko boce zraka nešto radili, posli ga je Nike transport odveo u garažu, bio je na cesti do oko 10h nisu ga uspili sredit

Intouro

#262 jucer oko 11h na Smokovniku

Citaro O530

#268 sinoć na Sukoišanu na liniji 37 nije htio da upali zbog praznog akumulatora. Stigla servisna služba, upalili ga na kleme te je uspješno krenuo prema Trogiru.

troosovinac

Citat: Citaro O530  u Svibanj 27, 2021, 23:53:46
#268 sinoć na Sukoišanu na liniji 37 nije htio da upali zbog praznog akumulatora. Stigla servisna služba, upalili ga na kleme te je uspješno krenuo prema Trogiru.
bez goriva osta akumulatoru su s live strane
bela lađa

NP-549

MAN ima z live bande,  Citaru su desno na početku prikolice

Citaro O530

Citat: troosovinac  u Svibanj 29, 2021, 10:30:11
bez goriva osta akumulatoru su s live strane

Pitao sam vozača, bilo je do akumulatora. Prednji displej nije radio, unutra mali crveni ekran STOP je slabo svijetlio, na instrument tabli nista nije svijetlilo osim onog zelenog ekrana, a prve dvi neonke koje se upale kada se otvore prva vrata, trebalo im je dugo da se upale.

NP-549

Njima i mjenjač zna zezat kad dođe do pada napona

Citaro O530

#287 osta u kvaru kod fast food "Galina". Morala je intervenirati prometova servisna služba.

Citaro O530

#256 na 37-mi kod Cemexa u K.Sucurcu curi voda iz hladnjaka za motor

Nitko


Citaro O530

Prije par sati kod Svetog Kaja na 37-mi, #268 je poprilično iscurila voda od hladnjaka za motor