Displejevi na autobusima

Autor Shole, Kolovoz 25, 2008, 14:52:13

Shole

Ako je negdje već napisano dosta o tome, ja se ispričavam jer stvarno nema smisla da sad prekopavam cijeli Dubrovački podforum.
Evo,  mladim snagama (a mogu naravno i "stariji" sudjelovat) zadatak:  Dajte malo poslikajte i popišite šta se to sve može vidit na displejima  Libertasovih autobusa.   Odredišta koja se ponavljaju na više linija nemorate uslikavat.   Ja znam da 1A ima PILE i MOKOŠICA,  i za još par linija znam, a sad je na vama da nama koji nismo iz Dubrovnika prezentirate čim više toga.

narancasti

gb 136 ne radi desni displey vec nekoliko dana,kada stignem slikat cu.

kriticar

izgleda da sam ja najmlađi .evo ti jedan displej
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

NP-549

Na starom kompu sam našao ovu sliku.  Nije baš nešto i skinuta je odnekud s interneta mislim lani ili predlani, al sam zaboravio na nju, pa nek se ne ljuti neko ako prepozna svoj rad.

Gledo sam popis libertasovih linija pa mi ovo baš i nije sjelo.  Jel zna neko nešto više?


narancasti

treba li biti linija 8 a ne 12(12-ka vozi za Slano)

vidio sam i neku večer linija 1B za Mokošicu imala je natpis 1B Cavtat

narancasti

Primjetio sam da na gb136 ponekad radi a ponekad ne radi desni display

narancasti

Zasto u Libertasu ne naprave da na displeju piše 1C MOKOŠICA-PILE nego im stoji LIBERTAS DUBROVNIK

man750

#7
Citat: narancasti  u Siječanj 24, 2009, 15:24:01
Zasto u Libertasu ne naprave da na displeju piše 1C MOKOŠICA-PILE nego im stoji LIBERTAS DUBROVNIK
Zato sto "veliki strucnjaci" to ne znaju. Ah Libertasova tehnicka sluzba. Jedna dobra metla bi bila odlicno rjesenje.
 
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

narancasti

Na gb104 već par dana ne piše broj linije nego LIBERTAS DUBROVNIK a vozio je na liniji 3

medo

i jos su preko zadnjeg i desnog displaja ugurali plastične table sa oznakom 3 smiješnp za vidjet.

narancasti

danas gb104 vozi liniju 9 i opet piše LIBERTAS DUBROVNIK,ali nisam primjetio te plastične table

medo

jučer je bila smjena pa im se vjerojatno nije dalo opet naguravat ih.

narancasti

#12
Citat: man750  u Siječanj 25, 2009, 07:53:49
Citat: narancasti  u Siječanj 24, 2009, 15:24:01
Zasto u Libertasu ne naprave da na displeju piše 1C MOKOŠICA-PILE nego im stoji LIBERTAS DUBROVNIK
Zato sto "veliki strucnjaci" to ne znaju. Ah Libertasova tehnicka sluzba. Jedna dobra metla bi bila odlicno rjesenje.
 

danas vozi gb106 i ima natpis 1 MOKOŠICA



narancasti

#14