Displejevi na autobusima

Autor Shole, Kolovoz 25, 2008, 14:52:13

Garage

To ovisi od prijevoznika do prijevoznika. Još daleke 1996. godine sam s divljenjem gledao ZET-ove novonabavljene buseve koji su dolazili na okretište kod izlaza iz Importanne pothodnika i odmah bi po iskrcaju zadnjega putnika promijenili smjer na displayu.
Tako bi bilo logično da kod linije br. 6 na Babinom kuku promijene smjer na Pile, a na Pilama stave Babin kuk, ali valjda još nismo na tom stupnju kulturne uzdignutosti.
Sva sreća da se stanovnici orijentiraju po brojevima linija, dok je strancima totalno komplicirano.

nidi

Koliko mi je poznato postoje dva polja za unošenje koda za broj linije prvi je ako se ne varam broj linije a drugi smjer, prema tome vozači bi sami trebali mjenjati smjer na zadnjoj stanici ali to je nezgodno posebno ljeti kad su gužve i kasni se. A vjerojatno im je i zamorno misliti još i na okretanje smjera, ali to bi se moglo riješiti da na prednjem piše npr. babin kuk - pile - babin kuk pa bi opet bilo jednostavnije i strancima? ???
*****  V     O      L       V       O   *****

Shole

Ma to su priče za male djecu o tome kako nema vremena prebacit jer se kasni .....  Oni najstariji displejevi prve generacije (Broose) sa zelenim poljima (mislim da ih prvi Classici imaju) oni jedini imaju to sa dva polja unosa, a da se čak napraviti i to da prvo polje automatski prebacuje i liniju (tako su naši u Rijeci to promjenili).  Noviji displejevi imaju drugačiji, još jednostavniji sistem:
1.  dugme unosa
2.  pod troznamenkastom šifrom ti je memorirana tvoja linija (npr. 032 Pile-Babin Kuk, 033 Babin Kuk - Pile). Imaš tri dugmića za unos brojeva. Prvi je +100,  drugi +10, treći +1.  I jedini kojeg moraš mjenjat je zadnji, tj na svakom okretištu vrtiš ili za +1 ili za -1 ovisno kako ti je memorirano.

Sve to traje jednu i pol sekundu, dok na starijim displejevima se možda otegne na 3 sekunde jer je klasična tipkovnica sa svim brojevima ko na mobitelu pa moraš tipkat  UNOS, 0, 3, 3, ENTER.

Sve ovo šta sam ja ovdje objasio je osnova rukovanja displejem, dok ono o čem MEDO gore priča je nešto sasvim drugo. Ono je NESPOSOBNOST RUKOVODEĆEG KADRA  DA NAPIŠE NALOG ELEKTRONIČARIMA DA PONOVO PROGRAMIRAJU LINIJE NA MEMORIJSKU KARTICU i unesu ih u svaki bus.  Ako je naprijed "6 Babin Kuk" onda valjda bočno mora bit "6 Pile-Babin Kuk" ko što je u cijelom normalnom svijetu, dok je samo kod vas drugačije.

Pretpostavljam da se to odnosi samo na gradske linije, jer ne vjerujem da na liniji 15 piše STON, a na bočnom displeju istovremeno 15 Ston-Dubrovnik

tramvajac 92

Da imaš ovo: trebao bi samo stisnuti tipku 'stajalište XXX dostignuto'

medo

Citat: Shole  u Veljača 27, 2011, 17:07:29
Ma to su priče za male djecu o tome kako nema vremena prebacit jer se kasni .....  Oni najstariji displejevi prve generacije (Broose) sa zelenim poljima (mislim da ih prvi Classici imaju) oni jedini imaju to sa dva polja unosa, a da se čak napraviti i to da prvo polje automatski prebacuje i liniju (tako su naši u Rijeci to promjenili).  Noviji displejevi imaju drugačiji, još jednostavniji sistem:
1.  dugme unosa
2.  pod troznamenkastom šifrom ti je memorirana tvoja linija (npr. 032 Pile-Babin Kuk, 033 Babin Kuk - Pile). Imaš tri dugmića za unos brojeva. Prvi je +100,  drugi +10, treći +1.  I jedini kojeg moraš mjenjat je zadnji, tj na svakom okretištu vrtiš ili za +1 ili za -1 ovisno kako ti je memorirano.

Sve to traje jednu i pol sekundu, dok na starijim displejevima se možda otegne na 3 sekunde jer je klasična tipkovnica sa svim brojevima ko na mobitelu pa moraš tipkat  UNOS, 0, 3, 3, ENTER.

Sve ovo šta sam ja ovdje objasio je osnova rukovanja displejem, dok ono o čem MEDO gore priča je nešto sasvim drugo. Ono je NESPOSOBNOST RUKOVODEĆEG KADRA  DA NAPIŠE NALOG ELEKTRONIČARIMA DA PONOVO PROGRAMIRAJU LINIJE NA MEMORIJSKU KARTICU i unesu ih u svaki bus.  Ako je naprijed "6 Babin Kuk" onda valjda bočno mora bit "6 Pile-Babin Kuk" ko što je u cijelom normalnom svijetu, dok je samo kod vas drugačije.

Pretpostavljam da se to odnosi samo na gradske linije, jer ne vjerujem da na liniji 15 piše STON, a na bočnom displeju istovremeno 15 Ston-Dubrovnik

nebi vjerovao ali i prigradske linije imaju isti problem, još u kombinaciji sa starijim vozačem kojem ova čuda tehnike nisu baš draga...eto ti problema.

pogodio si poantu, nije problem u vozaču nego u ovim ljenčinama koji to vjerojatno nisu ni primjetili, ili jesu pa se prave mutavi, a ja ću još deset godina odgovarat na pitanje "u kojem smjeru idete", to se pogotovo osjeti na stajalištu kraj bolnice, gdje skreću i 2 i 5 i 7, a 9 je to polazna stanica. milijun ljudi a svaki drugi te pita kud ideš jer displaji pokazuju drugačije, slikat ću još par primjera obećajem.

što se tiče atrona.... no coment, smatram to bacanjem love, sačekaj jačusunčanu oluju pa ćeš vidjet o čemu pričam, bolje im je da bolje označe stanice sa malo više boje.

Shole

Naši Riječki displejevi su stvarno bez primjedbe.  Stariji BROOSE imaju prebačeno sve na jedno utipkavanje, a novi GORBA CU1 su došli tako (to su oni bez tastature, nego +/-).  Na prednjem velikom displeju je uvijek samo krajnje odredište velikim slovima, dok manji bočni imaju polazno stajalište,  važnija prolazna (bitno kod prigradskih linija jer ima masa varijanti) i krajnje odredište.
Redovito se reprogramiraju ako dođe do promjene trase neke linije, ili se uvodi nova linija i stvarno vrlo vrlo rijetko čuješ bilo kakvo pitanje od strane putnika jer je sve vrlo vrlo jednostavno i efikasno.  Jedino ako vozač zaboravio okrenut na okretištu pa mu piše kontra smjer, al ni to ne predstavlja neki veliki problem jer se uglavnom ljudi ravnaju po broju linije jer je smjer više nego očit po samom autobusi tj odakle je došao i u kom smjeru ima namjeru nastavit vožnju

maky

U Splitu su isto vrhunski AMELI displeji koji imaju brojne mogućnosti podešavanja i jednostavni su za rukovanje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

staypp83

Zasto su vozaci tako lijenapa nikad skoro ne promjene natpis na displayu, npr linija 6; cijelo vrijeme pise ''6 Babin Kuk''
Umjesto kad ide prema Pilama da pise ''6 Pile'', a kad ide prema Babinom Kuku da pise ''6 Babin Kuk''
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

MAN SU220

ajde nema sta pisat pile, kad pise u rasporedu kuda ide, dobro je da pisu i 6 babin kuk tako masu autobusa s displeyima ne pise nista na njima

MAN SL222

neznam ima li ovaj post,ali gb 97 ne radi prednji displej već godinu

staypp83

#40
97 ima 3-4 godine da je otiso display >hammer< >hammer< buljimir ...
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

MAN SL222

#41
šta ga ne poprave >rigoleto<

MAN SL222

Citat: staypp83  u Listopad 25, 2012, 12:37:26
Zasto su vozaci tako lijenapa nikad skoro ne promjene natpis na displayu, npr linija 6; cijelo vrijeme pise ''6 Babin Kuk''
Umjesto kad ide prema Pilama da pise ''6 Pile'', a kad ide prema Babinom Kuku da pise ''6 Babin Kuk''
a reci ti meni šta piše na bočnom displeju >hammer< >hammer< good_boy good_boy

tramvaj1910

Hm, od svih libertasovih autobusa jedino je na novima lions city 30-35 i citibusima ispravno programirano, imaš negdje sliku gdje se lijepo vidi da na nekom od 150-159 na prednjem displayu piše "pile"(odredišna stanica) a na bočnom "pile-mokošica" što je totalno suprotno.

MAN SL222

pa da, normalno je programirano,displej se vrti,ne treba se pitat gdje bus vozi