AP Imotski / Autoherc Metković - razno

Autor manoplan, Siječanj 29, 2008, 20:17:32

erobuss


goodman

Pozdrav svima, citam vas dugo pa evo odlucih i da se reg. i da podjelim svoja iskustva sa vama. Posto sam iz kraja odakle je Zovko i posto znam neke stvari o njemu a mozda vi neznate evo da ih napisem pa mozda nekome i pomognem?! Uglavnom lik je se 'obogatio za vrijeme rata' hehe. U zadnje vrijeme je se dosta prosirio itd. Nisam do nedavno ni znao da ima dosta autoprijevoznickih firmi u svom vlasnistvu, naime isao sam na relaciji Split-Baska Voda, i na karti kupljenoj kod vozaca ima logotip Z i popisi njegovih firmi, redom Croatia Zovko Bus d.o.o, a AP Varazdin d.d, pa Croatia Bus d.d, pa AutoPoduzece Z d.o.o tj. Ex- AP Imotski pa ATP Sibenik d.d. te Varazdin Bus d.o.o. Uglavnom za vise info 'sta ima i drzi' mozete pogledati njegovu Web stranicu http://www.zovko.com/ posluje na teritoriji BiH-Hrvatska i ima u svom vlasnistvu mnostvo tvrtki - kceri itd. Ima i sina koji je par puta bio u novinama i na tv-u zbog svojih vozackih poduhvata sa Brabusom itd. evo i link http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=321297  Neznam sta jos napisati? Znam toga dosta ali da nepadne tuzba zbog 'ogovaranja' hehe. E da, ima trgovacki centar u BiH, place radnicama iznose mizernih 400KM od toga dobiju 200KM novcano, a preostalih 200KM u bonovima koje moraju iskoristiti u vlastitoj trgovini di rade, neznam sada kako placa radnike po Hrvatskoj i kako placa vozace? Jeli to tajna, moze li tko reci koliko dodje placa profi vozaca? Znam da ovisi o rutama itd. Ali eto odprilike? Pozdrav.

marijan

ap imocki kupija je istog takvu 404 od plesa prijevoz koja je bila u splitu

elvis

Tek se sad sjetih,jucer ujutro u Splitu jedan Higer poljubio na semaforu BMW-a 7 pozadi

steyr1985

Već  nekoliko dana se priča da Imoćane od nove godine preuzima Promet  Makarska.

buSHunter795

Setra ZG7256-DS dobila natpise
Autopoduzeće Z Imotski

maky

Jučer sam vidio Citylinera N116H potpuno prebojanog u bijelo, sa  logom kakve imaju novije nabavljeni autobusi. Vidio sam ga samo otraga pa neznam kakva je prednja maska. Znam da su stražnja svjetla mijenjana i sada su kao u N1116...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tamlover

AP Imotski u sukobu s LT Toursom zbog lokalne linije Podbablje - Šućuri. AP se navodno nakon 3 godine iznenada sjetio da bi ipak vozio tu liniju a koncesija ošla pa-pa - piše Slobodna Dalmacija

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/77253/Default.aspx
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tlimfocit

dobar je Tiho igrać ali uvik ga zeznu....najprije Riječani a nadajmo se da neće i ovi.....da ne ostanen nedorečen s Riječanima je dogovorio održavane linije iz Splita za (ubijte me al zaboravia san koji grad na jadranskoj obali)....i zbog toga je kupio Setru 317 HDH misleći da će održavati i tu liniju i ljeti i zimi...međutim kad je došlo ljeto Riječani su mu samo otkazali ugovor i svojim busevima počeli voziti tu liniju koja je u ljetnim mjesecima krcata.....

PROFA

 ;D
Svaka cast Imocani,ali to bi ja drugacie uradio!
Kad bi tako mi neko uzeo liniu ja bi platio da mu komplet tvrtku LIKVIDIRA neko,za novce se sve moze!

ikar

Citat: PROFA  u Studeni 03, 2009, 21:58:18
Kad bi tako mi neko uzeo liniu ja bi platio da mu komplet tvrtku LIKVIDIRA neko,za novce se sve moze!

S*ebat Autotrans... mislim da baš i ne bi išlo. Prejaki su Radošević "lice s tjerlice" i Krmpotić "spasila me zastara" igrači.

Piramida


PROFA

Citat: Piramida  u Prosinac 05, 2009, 19:29:53
Autobusi bivšeg d.o.o -a većinom nisu dobijali to famozno Z.
Z je na prodaju za 3 milje eura  ;)
Stvarno je na prodaju ,ali sta tamo vrijedi 3 € miliona !

Piramida

#58
Citat: zvone13  u Prosinac 05, 2009, 22:25:49
hoces reci da Zovko prodaje Autopoduzece Imotski za 3 mile. eura

Da. AP trenutno vjerovao ili ne, donosi dobit. Ako ga tko želi kupiti cijena je 3 milje eura.
Da garaža nije pod hipotekom kupilo bi ga se već odmah jer je i sam Todorić izrazio želju da na mjestu garaže napravi Super Konzum.
Što se tiče 3 milje eura. U vlasništuvu AP-a je kolodvor i poslovno prodajni centar ( koji istinu na volju nikad nije ni dovršen a i mislim da ga Hypo traži sudskim putem ) , autobusi , garaža ( koji treba otplatiti ) , autobusi i veliki broj prigradski linija s školskom djecom koji donese jako veliku dobit.
3 milje za poduzeće s imenom , čistim računom ( kad se sve sredi ) , kolodvorom , garažom ,autobusima ( kakvi su takvi su ali samo se za 2 plaća leasing ) i nije neka cifra..

AP s pametnim gazdom ( a to je pokazao i Zovko , koji opet ima više desetaka firmi i nije mi ''od glavu'' da AP donosi neki veći prihod, pokazao ) može naprodvati i postati respektabilno poduzeće. Kako god bilo da bilo nadam se da Mate '' ovo je fakin moje '' neće kupiti i AP Imotski i time cijelu županiju zaviti u svoje popularne roze boje.


PROFA

Citat: Piramida  u Prosinac 07, 2009, 15:37:09
Citat: zvone13  u Prosinac 05, 2009, 22:25:49
hoces reci da Zovko prodaje Autopoduzece Imotski za 3 mile. eura

Da. AP trenutno vjerovao ili ne, donosi dobit. Ako ga tko želi kupiti cijena je 3 milje eura.
Da garaža nije pod hipotekom kupilo bi ga se već odmah jer je i sam Todorić izrazio želju da na mjestu garaže napravi Super Konzum.
Što se tiče 3 milje eura. U vlasništuvu AP-a je kolodvor i poslovno prodajni centar ( koji istinu na volju nikad nije ni dovršen a i mislim da ga Hypo traži sudskim putem ) , autobusi , garaža ( koji treba otplatiti ) , autobusi i veliki broj prigradski linija s školskom djecom koji donese jako veliku dobit.
3 milje za poduzeće s imenom , čistim računom ( kad se sve sredi ) , kolodvorom , garažom ,autobusima ( kakvi su takvi su ali samo se za 2 plaća leasing ) i nije neka cifra..

AP s pametnim gazdom ( a to je pokazao i Zovko , koji opet ima više desetaka firmi i nije mi ''od glavu'' da AP donosi neki veći prihod, pokazao ) može naprodvati i postati respektabilno poduzeće. Kako god bilo da bilo nadam se da Mate '' ovo je fakin moje '' neće kupiti i AP Imotski i time cijelu županiju zaviti u svoje popularne roze boje.


Ma nije cifra neka,ali bas Imotski trebalo bi ulozit jos bar toliko u autobuse !
E kad bi imao srece da bude i CroatiaBus na prodaju to bi odma prihvatio mada Imocani imaju bolje autobuse od CB tamo je sve katastrofa !
Tamo kad pomislim ma ni jedan bus nema vise da je spreman za linie po EU zalosno!