Gradske linije 1 - 9

Autor NP-549, Svibanj 05, 2010, 21:23:37

NP-549

Unatoč sumnjama da će bit problema sa mimoilaženjem sa gradskim vozačima, onaj koji je danas vozio je to demantirao.  4 puta ko po loju!
598 na devetki  (cacciamalliji imaju tehnički).  

Kuzam


Orijent


kico101

#1
Nakon gotovo mjesec i pol dana od ove najnovije gradske sheme, nekako se ne mogu oteti dojmu da ove pretumbacije nisu baš donijele znatnije financijske uštede, prije svega u broju prijeđenih kilometara, a još manje u broju potrebnih autobusa. Kao i ( vjerojatno ) većina ovdje na Forumu, sa popriličnim uzbuđenjem, očekivao sam konačno neke promjene. Ali nakon tolikih godina čekanja, čovjek očekuje stvarno bitne stvari. Što smo dočekali? Zamjenu Pećina i Trsata, Kantride i Zameta i drugo, strateški doista ništa bitno.

Ovdje riskiram da budem iskritiziran iz razloga što ne vidim da su spojena naselja sa istim opterećenjem ( Pećine i Kantrida; Zamet i Trsat ) i tako izniveliran vozni red. Ali u stvarnosti vidim neujednačene polaske na dvojci ( od toga da u 5 minuta idu 3 za redom, do toga da ih nema po 20 minuta-ovo sam osobno vidio tijekom prošlog tjedna ), iako nema automobilske gužve u gradu i potpuno neusklađene razmake 1/1A ( ponavljam-ovo govorim na temelju onoga što sam vidio između 11 i 16 sati u dva navrata ). Intervali polazaka subotom i nedjeljom su preveliki, a da bi bili privlačni većini putnika, koji tako kreću u grad automobilima, a autobusi poluprazni ili prazni ( osim subotom do 13 ). Hoćemo li onda reći da je i to previše polazaka, pa nastaviti daljnje smanjivanje broja vožnji? Do kada tako? Do predaje?

Ljudi ponovo trebaju steći naviku putovanja kroz grad sa javnim gradskim prijevozom, a to se može jedino povećanjem, a ne smanjivanjem broja polazaka. Kriza? Ne bih rekao, gledajući broj automobila sa jednim vozačem. Svaki grad koji drži do sebe, ulagati će u JGP. Zašto? Pa upravo zato, da čim jednostavnije i brže stigne do odredišta, a ne da u kolonama gmiže prema cilju, a zatim kruži 20 puta oko kvarta da nađe slobodno mjesto za parking koje ne stoji 10 kuna na sat ( kao u legendarnim garažama u centru grada ). Pri tome nije nužno da baš svaka ulica ima gradsku liniju, ali premrežavanje grada na jedan drugačiji način, možda ne bi trebalo u starttu odbaciti. Evo dobrog primjera za to: Linija 1B; pogođena u trasi, malo manje u voznom redu, ali to se može popraviti. Pa i 13-ca ima dobru novu trasu, ali vr je slab. Sa druge strane, nažalost 4A do Rastočina možemo proglasiti promašajem, a kako vidim ni 9 do Kontuševe nije naišla na prevelik odaziv. Zar je doista taj kilometar do Fiumare tako preskup?

Ono što se nije mijenjalo, a moglo se i ( po meni ) trebalo se je linija 2A. Ako se s njom željelo pomoći liniji 6-ok, zašto se ne može izvesti kroz Centar, pa desno u Teslinu i dalje sadašnjom trasom? Monotrali s polascima svakih 30 minuta. Koristili bi je i stanovnici Turnića i Krnjeva i Zameta i garantiram, ne bi bila poluprazna. Trojku se recimo može produžiti do Trga Braće Mažuranić ( gimnazija, srednja medicinska škola )-mjesta za korekciju ima. Itd, itd.

Unaprijed se ispričavam ako sam malo udavio, ali smatram da je Forum mjesto gdje treba iznositi i kritičke stavove i ideje, a ne samo konstatirati kako se nešto dogodilo ili se događa. Budimo kreativni, raspravljajmo, pa makar smo u krivu, ali kroz argumentiranu raspravu na Sunce izađe puno dobrih stvari. Na starom forumu bila je jedna tema koja se zvala Ajmo! Pa ajmo, zasolimo malo. ;)

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Ruske

ajde, dobre ideje, mozda glasnogovornica uoci ovo ;)

ikar

9ka definitivno nije promašaj. Ljudi su se počeli navikavat na nju i vidim da na svakoj vožnji ima najmanje 5-6 ljudi, a na nekima se jedva i pokrca (škola). Zamjena linija 1-2 je izvedena iz razloga usklađivanja opterećenja linija (pisano ranije), a prema viđenom za Pećine i dalje voze gotovo i prazni autobusi bez obzira na WTC... Da nebi sve bilo svijetlo, ima puno stvari koje bi se još dale doraditi... Npr. mislim da bi bolje rješenje bilo za Bezjake da su izveli liniju 3 kao nekadašnju 17-cu i to preko CENTRA. Linija bi išla prvo na Bezjake i zatim u povratku skretala za Šumce i Grbce. Istovremeno 6ca produžena do Grbci bi rasteretila tu novu 3ku.

kico101

Citat: ikar  u Svibanj 10, 2010, 20:59:22
9ka definitivno nije promašaj. Ljudi su se počeli navikavat na nju i vidim da na svakoj vožnji ima najmanje 5-6 ljudi, a na nekima se jedva i pokrca (škola).
Ja je često viđam i nikad nisam u njoj vidio više od 3 ( tri ) putnika na dionici Sušačka bolnica-Kontuševa-Z.Kučića. Možda je bolje popunjena od Sv. Ane do Drage.
 
Citat: ikar  u Svibanj 10, 2010, 20:59:22a prema viđenom za Pećine i dalje voze gotovo i prazni autobusi bez obzira na WTC...
Ne znam kada se voziš s jedinicom za Pećine, pa mi reci kada je to prazna radnim danom, osim poslije 22 ( kada je i dvojka više manje prazna ). Ja sam na Pećinama svakodnevno i baš ne vidim prazan autobus.
Citat: ikar  u Svibanj 10, 2010, 20:59:22Npr. mislim da bi bolje rješenje bilo za Bezjake da su izveli liniju 3 kao nekadašnju 17-cu i to preko CENTRA. Linija bi išla prvo na Bezjake i zatim u povratku skretala za Šumce i Grbce. Istovremeno 6ca produžena do Grbci bi rasteretila tu novu 3ku.
Konačno kada su raskrstili Šumce i Bezjake, ti bi vraćao na staro ( i lomio Conecte na skretanju udesno na Drnjevićima ;D ). A što bi 6-ca na Grpcima ( dok se ne dovrši A233 )?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Pa nije 9ka izmišljena zbog dionice Bolnica-Kontuševa-Sv. Ana nego upravo zbog relacije Sv. Ana-Sv. Kuzam... A neš'ti lomljenja Conecta, nisu od šećera, ako su mogli slovenci EL262 10 godina tako vozit onda mogu i ovi. 6ca na Grbce zato jer bi se opterećenje 3ke znatno povećalo (bus sa 3a prebacit na 3) i u slučaju velikih gužvi već na Grbcima rasterećivala bi tu "prekrcanu" 3ku.

Lion

Recite mi da sam sanjar ili možda jednostavno lud, ali ja bi volio vidjeti 7a koji ide do Grbaca.  8)
Neka prolazi kroz Ćićarijsku i samo skreće lijevo. Prolazi kroz Šumce i korekciju radi na dosadašnjem stajalištu 3ke. Kod groblja skrene gore, na trasu 3a, i prije Morćića skreće desno i natrag na Hosti. S Grbaca do Hosti bi trebalo max 10-ak minuta u špici . A za cijeli krug Hosti-Šumci-Grbci-Hosti oko 15ak minuta max, ne vjerujem da bi trebalo više. Linija 3 bi samim time postala besmislena, stoga bi ju trebalo trasirati kao 3a i poslati u Bezjake, s time da su u špici polasci malo češći. 3a naravno ukinuti.
U konačnici, linija 7a bi zahtjevala jos jedan bus, eventualno 2, a ''nova'' linija 3: jedan + jedan za ispomoc u špici.

Dobivamo dobru povezanost Gornjeg Zameta sa gradom, očigledno povećanje standarda za stanovnike Šumaca i Grbaca sa ovako frekventnom linijom, te dodatna kola za Bezjake u špici.
Problem se javlja kod opterećenja linije 7a, koja je i ovako preopterećena. Ali mislim da bi se to riješilo s dodavanjem još 2 busa, te da bi 7a ostala isto opterećena kao i danas, bez obzira na adiciju novih putnika. Također mislim da bi se, ukoliko se ovakvo nešto dogodi, trebalo početi razmišljati o budućnosti s troosovincima na 7a.

Eto, čisto moja verzija kako bi se ovo trebalo ''reorganizirati''. Kritike su dobrodošle.  :D
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

Ruske

1ica nije nikad prazna po danu, znam kad idem do towera, bude redovno 40tak ljudi, pretezito mladi, koji izadu kod towera...

9ku sam uvijek vidio praznu, 1b isto, 7a do grbaca, moze, ali onda dajte nam jos 2-3 busa...

1A

Samo jedna opaska... Danas od 12:30 do 1:30. U smjeru Kantride/Zameta/Opatije. Prošle su 4 (četiri!) dvojke, 3 (tri) jedinice i 5 (pet) 32-jki (istina, imaju tri različite pa još ajde) i ni manje ni više nego 1 (jedan) 1A.

Bari

Bilo je govora o 3A i kruznom toku kod dvorane na Zametu. Ni ja sam nisam vjerovao da ce se tamo ikad conecto okrenuti. Sve do jutros. Majstor je okrenuo 662 bez ikakvih problema. Mozda je to izveo neko prije njega, ali to nikad na forumu nije bilo. A taj je majstor jucer uslikan na Trampovom bregu s 653. Svaka cast!

By: Berlingo
KREPAT MA NE MOLAT !

ikar

Nema tamo nikakvog problema za okrenut. Kaže mi jedan vozač sa te linije da dosada ni jednom nije okretao na Z. Zametu.

NP-549


Shole

Opet se našla neka šačica nezadovoljnika koja želi da se linija 1 vrati na trasu prema Trsatu jer Kantrida ovom reorganizacijom nema direktne veze sa svetištem, dvoranom mladost i bolnicom.  Veličina problema se vidi iz činjenice da je peticiju potpisalo 80 ljudi sa Kantride, dok su Bezjaki i Trampov Breg (koji su 100 puta manji površinom i pogotovo brojem stanovnika) u roku par sati skupili peticiju od 300 potpisa. Naravno, njihova je imala smisla dok je ova totalno bezveze al oni to nikako nemogu shvatit.

Boki651

Kako jadno, ja želim direktnu vezu Hosti sa Kostrenom, jer nemamo direktnu vezu sa Žurkovom, tko će ljeti presjedati kad se ide na more.

Razlozi su im vrlo "jaki", nema šta.

Ruske

ja bi htio direktnu vezu sv. kriz - ika (zbog archie's-a 8))
pa opet nista...bez veze razlozi...cisto je ok ovako kako je sad...