Kvarovi i nesreće autobusa

Autor maky, Svibanj 12, 2008, 21:08:14

maky

Danas je Scania Irizar od Imoćana ostala u kvaru na kolodvoru, pa je došao Prometov servisni kombi da riješi stvar.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!


erobuss

Sabotaža 100%! Samo ne mogu shvatiti šta je u glavama takvih luđaka koji se igraju ljudskim životima!  :(

Tomek

Pitanje je čija sabotaža.. Još je vozač krivo smotao i udario u stanicu... Možda su i sami radnici sabotirali...
Nego, danas se u Zagrebu pojavio Neoplan Jetliner od Imoćana potpuno obnovljen, bijele boje sa natpisom Autopoduzeće Imotski i velikim Z naravno između te dvije riječi.. Izgubio je one valove koje svi ostali busevi imaju..

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

manoplan

O ispadanju zadnjeg kotača izvjestila je i novaTV u svom dnevniku. Na klipu možete vidjeti njihovog Higera i Starlinera od Prometa Makarska

  http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/autobusu-u-voznji-ispali-kotaci.html 

simun

Koliko ja znam drugi kotac nije jos pronaden.nejvjerojatnije je ispa izmedu Dugi Rat i omiša.Ko zna di je.
šimun

ist

Jetliner IM-502-M od sinoć na splitskom kolodvoru u kvaru, jutros ga je popravljao mehaničar koji je došao s WV Transporterom ZG-7472-AV sa Zovkom. Čini mi se da taj kombi kao servisni koriste Imoćani

ist

Jutros im se zapalio autobus kod Klisa, mislim da je jedan od Eurolinera

Tomek

Koliko jako? U kakvom su stanju ništa čudno..

ist

Ne znam zaista puno. Nisam vidio, ali 100 posto je pouzdano da je gorio motor na njihovu busu. Bus nije izgorio, požar je relativno rano ugašen, to je sve što znam

ist

Planuo je ZG-2347-AE. I jutros je na Klisu, neka Raba će ga odšlepati. Izvana se vidi da je poklopac motora "pocrnio", ne izgleda strašno, ali koliko je motora zahvaćeno zaista nemam pojma

COVIK

Mislim da je ova firma oborila sve rekorde po uništavanju autobusa.Zna li netko koliko su buseva uništili u zadnjih par godina?
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

manoplan

Citat: COVIK  u Prosinac 18, 2010, 11:17:39
Mislim da je ova firma oborila sve rekorde po uništavanju autobusa.Zna li netko koliko su buseva uništili u zadnjih par godina?
Ja bi rekao da su uništili SVE. Održavanje im nije jača strana. Setre 415 se još drže kako-tako.
Zna li netko da li će u Imotski dolaziti autobusi CB-a koji se nalaze iza žice kod pumpe Zovko u ZG?

im

a nasto bi to tribali ličit autobusi koji imaju 20godina i nikad se negase , a ovi novij isto vrte već drugi milijun , cim dođe s jedne ide na drugu linjiu jednostavno se negase!!!