Okretišta i terminali

Autor tomobrad, Prosinac 01, 2007, 19:34:23

545

#315
Ne ništa muški ne bi trebali rješavati, jer sam ja toliko jednostavan ko osoba, ali principijelan.
Znači stojim iza svojih riječi.
Moj broj na forumu je taj koji je, i neka ti ne bude nikakva prijetenja.

Možda je zvučalo tako,jer si mi digao zivac, ali poruke su " vrlo opasne" jer se ne vidi mimika i gestikulacija, te ne čuje ton sugovornika.

Možemo se naći na kavi, ako želiš, bez ikakvog straha (s tvoje strane)za rješavanje nečeg "muški" (iako ja to nigdje nisam napisao).

Svi smo mi osjetljivi na "svoje linije", i svatko vidi jednu stvar na svoj način.

Ako je u tebi izazvao bijes moj post,
I u meni je, tvoj...

Ne bi trebalo biti da smo rivali, niti smatram to uopće tako.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk

421

#316
Citat: Ivan  u Siječanj 11, 2019, 17:12:30
Mala isprika, upalila mi se lampica da ispravim (i) svoj netočni odgovor na zbrku dezinformacija koje su me smotale, Ključić Brdo na lin.302 nema veze s linijom 311 i od tamo u Cerovski nitko ne ide osim izletnika, zadnja stanica je Žužić Brdo, i kako god bilo i kako rekoh, do sveg navedenog vozi ZET, problemi su s L. Štefankima u Općini Pokupsko koja se nije usrećila s Autoturistom.
Krivo sam napisao najveću trasu lin.311, ona je sad duga 33 km, nekad je imala 41 km kad je vozila za L.Štefanke.

Obzirom da si ušao u  o-0 predlažem O&O
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

conecto

Citat: MAN truck bus  u Siječanj 11, 2019, 10:17:10
Pa tako bi to čak i funkcioniralo bolje.
Primjerice da su 216/1 i 216/3 do Dumovca samo polasci, a 216/2 i 216/4 samo do Ivanje Reke.
276 za Dumovec nek ide na :00 i :30, a 216 na :15 i :45. Vuk sit koza cijela.

Ček', ovo bi trebalo značiti vozno vrijeme 30 minuta !?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

MAN truck bus

My bad.
Može ići na :00 i :55 za Dumovec i :15 i :00 za Ivanju Reku.
Znači do Dumovca 45 min, a Ivanje Reke 35 min.
Iako bi za 276 idealno v.v. bilo 51 - 49, a za 216 42 - 41.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Sačuvaj me bože 55 minuta razmaka. Daj dulju pauzu na Kvatriću, pa znaš da ide svaki sat.

545

Jel provozao Citaro G II do Dumovca?

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk


smogovci.bbb2

Izvor: http://www.zet.hr/aktualnosti/vijesti/linija-276-produzena-do-novog-okretista/5897
Autobusna linija 276 Zagreb (Kvaternikov trg) - Ivanja Reka - Dumovec, od ponedjeljka, 14. siječnja, produžena je do novog okretišta u Dumovcu, koje se nalazi u zoni Franjčevićeve ulice i I. Dumovečkog luga.
U ranim jutarnjim satima, prvoj vožnji produljenom trasom autobusne linije 276 prisustvovao je zagrebački  gradonačelnik, gospodin Milan Bandić sa suradnicima te direktorica tvrtke ZET, gospođa Ljuba Žgela.
Gradonačelnik je pred prisutnim novinarima i sugrađanima naglasio važnost dostupnosti javnog prijevoza svim sugrađanima te istaknuo kako je daljnji korak produženje linije do Ivera, odnosno Sesvetskog Kraljevca.
Postojeći raspored vožnje i dalje će biti u primjeni, a u zoni dosadašnjeg okretišta u Bilogorskoj ulici, uspostavljena su obostrana stajališta.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

545

To je samo danas. Poslije će Citaro G, znaš da je tako bilo i sa 241 i 242.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk


smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

545

A znaš ZET-ovu praksu već. 90% nema veze s mozgom s autobusima na nekim linijama..

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk


MAN truck bus

Možete spavati mirne duše vozio je samo jedan promotivni krug za Bandića.
Ne vozimo se mi iz Resnika, Ivanje Reke i Dumovca u novim vozilima jer realno neki putnici pješače po 5km do prijevoza do ZGa, a mi smo nezadovoljni rijetkim i neredovnim autobusnim prometom, a ljudi su se 80ih vozili viseći van.
Stvarno smo stoka.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

545

#327
@Mtb
Vidi se po ovom tvom postu da niste zasluzili  da se vozite ni u MAN LION'S CITY 2009., nego Citare 650- 663.
A kamoli zglobni..

Steta da APD nema punionicu plina stavio bih vam Citelise posudjene iz APP, pa kad krepa da ga odgurate u Resnik.

Sa voznim redom 80 minuta sa 1 busom.






Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk

MAN truck bus

#328
Citat: smogovci.bbb2  u Siječanj 14, 2019, 17:46:42
Ne stoka nego "gamad" ;D
Stoka, gamad, đubrad i svi epiteti koji idu iz to. thumbs

@545
Apsolutno se slažem!
Ukinut 216 i 276 te ta 3 autobusa koja idu na 216/276 i u APP poslat 3 Citya G za 110  koji bi inače vozili 216/276.

Ranit ću se tupim nožem.

276 se može napraviti sa voznim vremenom 50 - 50 i taktom 30 minuta tako da kad bus iz Dumovca dođe na Kvatrić da drugi ode u Dumovec i suprotno. No za to ipak treba 5 buseva.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

545

@Mtb Bravo, tako je! Vidiš kako si shvatio.
Iznanadio si me intelgencijom! :)

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk