Punjenje linija (3)

Autor shef, Svibanj 19, 2013, 16:51:49

Shole

i opet 20 i nešto vanrednih vožnji     >hammer< >hammer< >hammer<

kico101

Ok. Ali zasto 110 na 1, a 595 na 1A? Čemu?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Filemona

i čemu vanredne vožnje kada u zadnje vrijeme svako malo ljudi pišu po facebooku Autotroleja da im nema vožnji?
Je to u stilu pa oni i tako nemaju drugog izbora pa nećemo biti u gubitku što se tiče pordanih karata, a ekstra novac je ekstra novac?
Baš me zanima kako će to izgledati za vrijeme Europskih sveučilišnih igara kada će trebati biti bolji nego ikad.

MB Citaro


mivano


Filemona


MB Citaro

Nema škole ali danas 671 "zalutao" kroz Gornje Sroke, vjerovatno polazak 16:20 iz grada

mivano


Boki651

Po prvi put večeras u 23h na 32 vidim Regija, nisam uspio vidjeti g.br..

mivano

582 u srijedu na L11 za Saršone.

Danas 584 na L11.

Bari

Lijepo je bilo vidjeti zgolobni bus na jednici ponovno
KREPAT MA NE MOLAT !

mivano


LD470

Jučer je cijeli dan bio na 36ici pa je vjerovatno ostao i danas u prigradu kad su ga ujutro vratili u grad. Vrati čovjeka u prošlost kad je 600 letio po zavojima.  ;D
Umjesto njega je došao 687.

kico101

Citat: Bari  u Veljača 16, 2017, 21:39:19
Lijepo je bilo vidjeti zgolobni bus na jednici ponovno
Čini mi se da je ovo prvi puta da vidim Conecto G LF na 1-ci ( 731 ), pa neka bude zabilježeno.
Nije ovo radi potrebe, nego radi nedostatka solo. A pitam se što će biti kada uskoro nestanu preostali ELovi i još poneka Avtomontaža. Dolaze 4+2 solo, a u otpis barem 9 ( 590, serija 641-650-ovdje sam uključio već otpisanog 645, a vjerojatno i 643 ).
Hoće li tada ove fotke zglobnih na 1 biti učestalije ili će jednostavno doći do novog povećanja standarda? Mislim da prostora za održavanje postojećeg VR sa još manjim brojem vozila nema.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Mislim da je tehnička ispravnost zglobnih puno veća nego solaša i da zato dolazi do ovih slučajeva.  Doduše, bolje da je ovako, nego obrnuto, pa da na petici, šestici ili nedaj bože dvojki gledamo solo.  Za silu, zglobni može na sve 4 jedinice, na 2A, na 1A.