AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tramvajac 92

Mislim da se radi o 2014., kad se firma pokušavala isčupti iz dugova... i onda je prodano Presečkom.
https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=98.msg180721#msg180721

ManNLNG

Ovaj Eurobus dugo stoji uz cestu blizu zarovnice, 556 - Eurobus AV 120 L (VŽ-326-GR) sta mu je? Jel itko zna?
EUROBUS AV120

Vozač0306

Vjerojatno se vozač razbolio ili nešto tako jer je tako jedno vrijeme stajao gbr. 566 kad je vozač bio bolestan

ManNLNG

Sta svaki vozac ima svoje vozilo?Vidio sam unutra dstoji samo sa onim bijelim krugom papira gdje je brzinomjer.
EUROBUS AV120

tramvajac 92

Bijeli krug papira se zove listić tahografa, a u AP VŽ i mnogim drugim firmama vozači duže vozilo. Najčešće su to 2 vozača, ali je nekad i samo jedan, pogotovu ako  bus123 većinom vozi školu.

sniff

Polazak iz Varaždina za Zagreb (u 13:00 iz Vž-a) imao sudar s autom u Zelini, (ne znam  bus123),razbijen mu je prednji kraj, 20tak putnika prebačeno u nadolazećeg #722.

MB FAN

Evo slika sa fb stranice "Autobusi Hrvatska".

tramvajac 92

Citat: sniff  u Veljača 26, 2018, 17:39:29
Polazak iz Varaždina za Zagreb (u 13:00 iz Vž-a) imao sudar s autom u Zelini, (ne znam  bus123),razbijen mu je prednji kraj, 20tak putnika prebačeno u nadolazećeg #722.
Donja Dubrava - Čakovec - Varaždin - Zagreb ;D

Znači, putnici su vjerojatno čekali sat vremena da se pojavi 722... na, kako novinari vele sibirskoj hladnoći.


Vozač0306

Gbr. 268 dobio nove rege VŽ-471-NS

Osoblje

I u Varaždinu imamo prinova. Kolega tramvajac je jučer ulovio jednu od 2 VDL Future, a došla je i jedna Bova Lexio :)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

tramvajac 92

Čisto da se zna, ako vas put nanese ovog ljeta do Varaždina - kolodvor ide u rekonstrukciju, a privremeni kolodvor je kod garaže AP Varaždina u poslovnoj zoni. Od tamo, do sadašnjeg autobusnog kolodvora ili centra grada ima 3 kilometra (cca 40 min hoda).

Najbliža stajališta:
* KUĆAN MAROF - (nasuprot Varaždinske 93), preko puta kafića Buba (linija 5)
* KUĆAN GORNJI - VARAŽDINSKA kbr. 6 (teško za naći, staje 4)
* Varteks (prije stadiona) (2, 4)

Do tih stajališta ima cca 1, 1,5 km. Jasno, ako putujete linijama koje idu za Čakovec/D. Dubravu/Kotoribu, možete izaći i na stanici Varteks. Ako se dolazi iz smjera Međimurja, preporuka za izaći je kod male pošte kako kažu Varaždinci.


Vozač0306

Trebalo bi Setru gbr. 555 vratiti u vozni park jer prema podatcima sa autobusnog kolodvora u Zagrebu ona još uvijek vozi

tramvajac 92

Tabla Murter, sezonska linija (01.07.-21.08.)

ManNLNG

Jel mi itko može reci dali eurobusevi još voze?To su mi najdraži autobusi i rado bih došao jedan dan na kolodvor i usliko moje najdraže buseve!
EUROBUS AV120