Napadi na putnike u autobusu...

Autor navi, Ožujak 11, 2009, 18:22:40


mate

jednom rijecju ...SRAMOTA...

opet se neki pojedinci hoce dokazati...malca treba strpat u popravni dom nek se nauci kulturi...vjerujem da ne drzi noge na stolu ni kod kuce...pa zasto bi onda u busu


miky


mate

http://www.24sata.hr/news/clanak/mladi-vandal-razbijao-bus--a-savladao-ga-umirovljenik/135648/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_news

svaka cast ovom umirovljeniku, po meni vise ovakve osobe trebaju biti zastupljenije u medijima jer su takve osobe svuda oko nas i mislim da je to bolje za citati nego o Lambasi Radeljaku,Simonici i co.

inace ovaj je taman za jedan Kazneno popravni zavod pa nek se nauci da ne smije razbijati ono sto je svima na dobrobit, a samo da mi je znati da li bi to napravio kod svoje kuce...

a proslog cetvrtka je na kolodvoru u Brodu bio jedan slucaj narusavanja javnog reda i mira,naime jedan lokalni pijanac je prvo srednjoskolce koji su igrali poker na automatu (cekajuci prijevoz do sela) posteno izvrijeđao...te kad su oni otisli presao je na vrijedanje vozaca buseva koji su sjedili cekajuci polaske...Svi su ga uglavnom trpili , pa tako ja i dvojica kolega koji smo sjedili u istom krugu kao i svi ti vozaci (inace kafic/restoran na kolodvoru), Ali stvar koja je presla casu je bilo njegovo uriniranje nasred restorana na zaprepastenje svih prisutnih...Nakon toga je i pozvana policija, te je pijanac odveden i evo po pricama ljudi nije se vise ni vracao od toga...


mate


FitzTN

Da mi je samo znati koji IDIOT je odlučio taj bus poslati po ove. Stvarno mi ljudi nemamo čini se ni malo mozga i nikad, ali nikad ne razmišljamo o posljedicama.

Ko da čazmatrans nema dovoljno ragi koje bi bile i previše za ovu ekipu koju prevoze  >rigoleto<

Tomek

Dobro Fitz, mislim da nitko normalan ne očekuje ovakav divljački napad...

FitzTN

#9
Svatko normalan bi ovo očekivao od ove nenormalne ekipe.

Kao da ovi grci ne znaju gdje dolaze i šta ih može čekati, a tko zna i kakve su provokacije bile prije dolaska. Zna se tko su PAOKARE i oni za njih pošalju taj bus, pa to je N E Č U V E N O !

Nisu bezveze zabranjeni dolasci gostujućih navijača. Nije mi samo jasno kako se ovo može dogoditi pod policijskom pratnjom?

Tomek

Daj ti meni reci gdje oni dolaze i što mogu očekivati? Hrvatske budale? Pa krajem krajeva, razbili su i zapalili hrvatski autobus.. Ista priča neki dan u Zadru, napadnu košarkaše Partizana tako da porazbijaju Liburnijin autobus.. Em smo primitivni i nekulturni, em smo nevjerovatne budale...

manoplan

Citat: Tomek  u Prosinac 14, 2010, 14:29:44
Dobro Fitz, mislim da nitko normalan ne očekuje ovakav divljački napad...
Trebalo je očekivati! Mislim da je ovo sigurnosni propust policije s obzirom na prijašnja iskustva, pogotovo sa ''našim'' navijačima i navijačima iz istočnih zemalja. Potrebno je puno opreza, jer kladim se da su ovi još prije nekoliko dana znali kuda će ovi proći.
Još za rutu odabrali Novi Zagreb  ???

FitzTN

Citat: Tomek  u Prosinac 14, 2010, 14:42:54
Daj ti meni reci gdje oni dolaze i što mogu očekivati? Hrvatske budale? Pa krajem krajeva, razbili su i zapalili hrvatski autobus.. Ista priča neki dan u Zadru, napadnu košarkaše Partizana tako da porazbijaju Liburnijin autobus.. Em smo primitivni i nekulturni, em smo nevjerovatne budale...

Oni mogu očekivati isto što naši dečki očekuju kad idu u Grčku. Kao da je to samo kod nas tako, navijački neredi su po cijeloj Europi samo oni to zataškaj pa onda nama seru da smo divljaci. Samo, oni se trude spriječit ili ako ništa minimizirat štetu, a mi pošaljemo najvrijedniji bus u floti  :)

FitzTN

Ne znam jel tko tu pristaša HDZ-a i to, ne želim nikog naljutit, ali mislim da je vrijeme za odlazak ministra unutrašnjih poslova. 2 napada na autobuse pod policijskom pratnjom u 3 dana je stvarno previše. Još samo da bude neka pizdarija sutra i to je to.

manoplan

#14
Citat: FitzTN  u Prosinac 14, 2010, 14:49:03
Ne znam jel tko tu pristaša HDZ-a i to, ne želim nikog naljutit, ali mislim da je vrijeme za odlazak ministra unutrašnjih poslova. 2 napada na autobuse pod policijskom pratnjom u 3 dana je stvarno previše. Još samo da bude neka pizdarija sutra i to je to.
Ako je netko pristaša HDZ, to se neće nikad osjetiti na ovom forumu. Nismo ovdje da rušimo ministe, već zbog drugih stvari.
Ja sam samo ukazao na mogući propust. Navijačke tenzije su ogromne pred ovakve utakmice i potrebna je posebna strategija i osiguranje prije, za vrijeme i nakon utakmice.
EDIT:
I moram priznat da je malo glupo od strane Čazmatransa da šalje ovaj bus po navijače. I da se nije dogodio napad, ovi divljaci unutra bi ga sigurno devastirali.