Izgled foruma

Autor Tomek, Siječanj 12, 2010, 02:04:22

Servis

A niste primjetili da su svi logoi za međugradske preuređeni i ujedno dobili transparentnost? Radi se na tome da logoi budu "unificirani".

Da svaki ima svoju pozadinsku boju forum bi izgledao kao cirkus pošto će još neki dijelovi biti podignuti i bit će još logoa.

lussin

Pohvale za nove smajliće perfeto

shef

#92
Novost na forumu...

Podforum stranih autobusa i prijevoznika (osim BIH, SLO, MKD, MNE, SRB) sada ima novu strukturu.
Kod postanja možete se odlučiti ili na opciju otvaranja nove teme za svakog pojedinačnog prijevoznika u pripadajućoj temi ili na otvaranje općenite teme.

Npr. ako slikate autobus prijevoznika Bohdan iz Slovačke u podforumu Autobusi i autobusne tvrke iz drugih država nađete temu Druge države pa zatim rubriku Prijevoznici iz Češke i Slovačke

Tu birate (budući da za tog prijevoznika nemamo već otvorenu temu) da li ćete otvoriti novu temu koja se može zvati Bohdan (SK) ili otvoriti drugu novu temu koja se može zvati Autobusi iz Slovačke.
Ovu drugu opciju bolje je koristiti ako na vozilu nema jasnih oznaka tvrtke.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

smogovci.bbb2

Molim da na naslovnicu vratite "novi postovi od vaše zadnje posjete". Jer ako su ostale reklame mogli ste i to ostaviti. Ne sviđa mi se novi izgled >hammer<
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Paško

Meni se sviđa, promjena je dobrodošla. Kao što se vidi, promijenjen je template foruma i imamo novi logo! pivkan

Budući da smo još svi nenaviknuti na ovaj izgled (i ima greškica po putu), iskoristite ovu temu za sugestije, primjedbe i slično. Vidjet ćemo što i kako se da poboljšati, što vrijedi i za bb2.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

5AR

"Novipostovi od vaše zadnje posjete" su skroz desno u padajućem izborniku pod nickname-om.

smogovci.bbb2

THX 5AR. Svejedno ostajem pri svom. Zašto su maknuti hr busevi sa naslovnice?! Tu se po forumu piše kako nismo sačuvali stare buseve a onda ih se makne i sa naslovnice. Super. Toliko o dosljednosti u stavovima nnee
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Bocko

Novi dizajn mi je baš dobar.
Nego maknite "Home", nepotreban je, samo piše "Dobrodošli", uopće ne vidim smisao te stranice a to mi redovno otvara kao početnu.

lussin

Citat: smogovci.bbb2  u Prosinac 15, 2015, 08:36:05
THX 5AR. Svejedno ostajem pri svom. Zašto su maknuti hr busevi sa naslovnice?! Tu se po forumu piše kako nismo sačuvali stare buseve a onda ih se makne i sa naslovnice. Super. Toliko o dosljednosti u stavovima nnee
Ali maknuti su i nehrvatski autobusi ;) . Pa to ne znači da se na forumu favoriziraju MCI, Blue Bird, Prevost i slično. To je samo dio promjene. Osobno mi se bilo malo teže naviknuti, ali je dizajn jako dobar

man323

Lijepo ste uredili forum. Sada ljepše izgleda nego prije!

peron24

Imam jedan tehnički prijedlog da bi naš forum postao još pregledniji i još uredniji. Budući da postoji puno malih prijevoznika sa svega dva tri vozila koji nemaju posebno uređenu stranicu sa voznim parkom, bilo bi dobro da se iznad slika njihovih buseva ubuduće napiše i registracijiski broj vozila. I to na način da se stavljaju crtice između brojki i slova, npr. DU-591-FT. Mnogi prijevoznici nemaju nikakve natpise na vozilima, ili su natpisi mikroskopske veličine i posve neuočljivi. Tada bi bilo dovoljno u tražilicu na naslovnoj stranici upisati reg. broj i odmah ćemo pronaći odgovarajuću temu. Neće više biti potrebno prekopavati pola foruma niti gnjaviti administratore.

shef

Jako dobar prijedlog, razmišljao sam i ja o tome ali toga ima strašno puno...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Barem za ubuduće, od sad nadalje obavezno tako pisat tablicu.  Ja sam pak razmišljao da nebi bila loša i regionalna podjela. Neki dan sam vidio nepoznati autobus na GS tablicama. Trebala mi čitava vječnost dok sam ga našao po abecedi

sniff

Pohvala za sitnije promjene.Još logo prometa Makarske.... 8)

sniff

@shole  Mislim i ja da bi bila bolja regionalna podjela,jer ako slikam bus od naprijed ili straga vidim registraciju pa znam u kojoj temi ću ga tražiti.Ako slikam bus sa strane,vjerojatno vidim vlasnika pa opet znam gdje ću ga tražiti

Možda ovako,poredano u nizove bi bilo ok? 8)

Prijevoznici iz Dalmacije(sjevernije od Splita)
Prijevoznici iz Dalmacije(južnije od Splita)
Prijevoznici iz Slavonije i Podravine
Prijevoznici iz Zagorja,Varaždina i Međimurja
Prijevoznici iz središnje Hrvatske
Prijevoznici iz Istre i Kvarnera
Prijevoznici iz Like i Gorskog Kotra
Prijevoznici iz Banije i Korduna