Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

kriticar

Citat: hochdecker  u Travanj 16, 2008, 19:41:39
Uskoro gbr 183 319 UL prelazi u standardnu žutu boju. Tranutno je na remontu limarije...
Nadamo se slici čim bude gotova
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Tomek

Na Ljubljanskoj aveniji viđen malo prije novoobojani gb123 što znači da su sad svih 6 novopristiglih požutili.

Tomek

Jučer navečer nova novcata Setra S415HD krenula iz Zagreba u Dubrovnik. Nema još naljepnice Samoborček, ali je ljubičasta.

miky

Danas je vozila turiste sa broda po Dubrovniku.

tovar

Prije 10 min na magistrali pokraj primoštena, nova S 415 HD vozi liniju Split - Zagreb. Još nema naljepnice.

hochdecker

Jel ima ta nova svijetlije ratkape ?

tovar

Ja ti ne mogu pomoći po tom pitanju. Meni se bez naljepnica čini da je čak malo tamnije nijanse, i bus i ratkape. Bez loga mi je teško pogoditi nijansu. Samo sam vidio da ima radar za kontrolu razmaka.

Pas

Ma šta če samoborček najskuplji je a po meni nisu ništa posebno
Kad im je sada banka uzela autobuse oko uskrsa kakve je autobuse stavija na liniji split-šibenik-zagreb..
Sramota one prigradske...ž
neču nikad iči više sa njima

erobuss

Koje im je autobuse uzela banka?  :o

busfan

Citat: Pas  u Travanj 24, 2008, 00:29:40
Ma šta če samoborček najskuplji je a po meni nisu ništa posebno
Kad im je sada banka uzela autobuse oko uskrsa kakve je autobuse stavija na liniji split-šibenik-zagreb..
Sramota one prigradske...ž
neču nikad iči više sa njima


A da nisi ti konkurencija njima ???  Nisu nista posebno, a voze domacu liniju sa Setrom 2008. god

FitzTN

Meni se čini da je mislio na one prodane setre u DE, pa kad je kratko vrijeme vozio AV120 za ST

dialogos

Jucer je za Split isla S415HD sa novijom shemom natpisa (zeleno-zuto-crveno).

tamlover

Citat: Pas  u Travanj 24, 2008, 00:29:40
Ma šta če samoborček najskuplji je a po meni nisu ništa posebno
Kad im je sada banka uzela autobuse oko uskrsa kakve je autobuse stavija na liniji split-šibenik-zagreb..
Sramota one prigradske...
neču nikad iči više sa njima

Ovaj post bi najradije obrisao, ali neću zato jer će mi opet reći da ubijam život ili dušu foruma.
Zašto bi ga obrisao?

Pa dragi friški forumašu Pas, nije baš obećavajuće u prvim postovima pisat ovakve neprovjerene nebuloze, ili ako to svjesno radiš onda LAŽI. Naime, lako je provjeriti da Samoborček nije najskuplji prijevoznik ni prema tvom Šibeniku ni prema jednoj drugoj destinaciji koju vozi.

Evo: ZG-ŠI: ATP Šibenik, APVŽ, Croatia bus - 150  /  AP Požega - 152   /  Samoborček - 148

        ZG-ST: APVŽ, Croatia bus, Imotski, Promet Makarska - 180    Samoborček - 178

Drugo, kakvo oduzimanje autobusa prijevozniku koji maltene mjesečno uvozi nove autobuse i drži nove Setre na svakoj liniji. A i to što je vozilo za vrijeme Uskrsa kad je bila navala je bilo znatno kvalitetnije od konkurencije!

I sljedeći ovakav post leti 100%!
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Za vrijeme Uskrsa je za Dalmaciju koji put otišao pokoji S315UL(gb184-187 koji imaju ručne mjenjače) jer su svi autobusi bili u turizmu zauzeti. Tih 4 ULa koji su i vozili linije imaju podesive naslone i u puno su boljem stanju od večine ostalih autobusa drugih prijevoznika koji prometuju za Dalmaciju.

Samoborček ima dokazano najbolje autobuse u Hr., a ti mi pas molim te nabroji koja druga tvrtka si može priuštiti prodaju 5-6 godina starih S315HD, S315GTHD, S417HDH??

Slavuj

#74
Ovaj Pas melje gluposti gore!!!! ja sam bio pitao bas u danas u upravi sto je to bilo i oni su rekli upravo sto i Tomek: da su svi ostali autobusi bili zauzeti i da nisu mogli poslati nista drugo. zato sada su kupili dvije nove S 415HD i uskoro dolaze 3 nove troosovinke tj. Setre S 417 HDH pa molim da se vise ne prljavi samoborčekovo ime bez opravdanog razloga!!!!!!!!!!