ex - Autobanat Zrenjanin / Banat Trans Zrenjanin / Net Bus Co. Zrenjanin

Autor EuroTrakker, Siječanj 16, 2008, 20:48:01

mate

Temsa Safari na liniji Zrenjanin - Vojnic


stf_petar

scania 564, odmara kod Šamca, linija Šipovo-Zrenjanin




arsenal

Temsa diamond u Tivtu, linija Subotica-Herceg Novi.






daf

To je linija od Topolatransa a Autobanat je preuzeo dok ja gazdovao Topolatransom, a mislim da se oko te linije spore Autobanat i Severtrans posto je Severtrans preuzeo od Autobanata Topolu. a zna li mozda neko sta se desava u Autobanatu? navodno su u problemima a i njihovi autobusi koji voze po Srbiji pored Autobanata imaju i naljepnice Net ili Nelt (nisam siguran) Zrenjanin.

arsenal

Jos malo slika temse diamond.








erobuss

 o-0 Nije ni čudo što je ona Setra izgorjela. Pogledajte ovu Temsu. Održavanje 0 bodova!  >hammer<

mate

Citat: erobuss  u Kolovoz 03, 2010, 00:30:45
o-0 Nije ni čudo što je ona Setra izgorjela. Pogledajte ovu Temsu. Održavanje 0 bodova!  >hammer<

erobuss nista cudno, kako sam pratio na autobusi.net, Autobanat lagano propada, za Zadar uglavnom salju isti bus (Tourliner, Gbr.577, uz rijetke iznimke), tako da ovako odrzavanje i ne cudi :-\

daf

Istina u Autobanatu se desavaju cudne stvari , gazda je firmu podjelio na dva djela. Autobanat radi samo medjunarodne linije a u Srbiji firma radi pod imenom Net bus Zrenjanin. uglavnom da se primjetiti lagano propadanje kao da gazda ima neke druge namjere a ne da se ozbiljno bavi prevozom putnika.

EuroTrakker

Neki dan su na liniji iz Zadra išle 2 Scania-je pune
Pozdrav iz 53nje

stf_petar

scania u kvaru u blizini Brčkog


Nešić

Citat: daf  u Kolovoz 03, 2010, 17:11:05
Istina u Autobanatu se desavaju cudne stvari , gazda je firmu podjelio na dva djela. Autobanat radi samo medjunarodne linije a u Srbiji firma radi pod imenom Net bus Zrenjanin. uglavnom da se primjetiti lagano propadanje kao da gazda ima neke druge namjere a ne da se ozbiljno bavi prevozom putnika.
Nema vise Autobanat! To je sada Net bus a ta firma je u stvari firma u firmi da bi se odrzale neke linije.. Kako cujem za Zadar sad ide Soko prevoz..


Shole


gospardbk

Temsa Gbr. 34 na posebnoj voznji.
Slikano u mjestu Mosko između Trebinja i Bileće
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom