Kako doci do posla u ZET-u

Autor Mali, Kolovoz 12, 2008, 21:16:10

conecto

Ne znam gdje će interno u Holdingu naći 45 vozača D-kategorije. Morat će primit izvana!

Jel znaš kog u Poglavarstvu, Saboru ili SDP-u?

Ako ipak uspiješ na novom poslu bi te često mogao netko nazivati po ovom imenu s foruma.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Daniel

Nek Bandić vozi autobus! ;D

Evo imam 18 g. i ne tražim posao , položio sam B kategoriju SVE iz 1 ,prije tjedan dana i vozim ,ono, fakat dobro , imam osjećaj za to i volim voziti.
Ali također imam i dioptriju -1 i -0.5 na drugom oku. Nikad nisam imao problem s vidom , da nešto nisam vidio ili tak nešt , ćak bi rekao da vidim bolje od drugih jer primjetim
svaki detalj (kao i gb s 7 godina i otad pratim Zetove buseve) koji drugi ne primjete!

Pa me interesira imam li IKAKVE šanse za D kategoriju?

421

To ćemo vidjeti nakon dvije godine ,kad prođeš torture na C kategoriji pa kad položiš za D.Mnogih tada možda  neće biti gdje su sada....
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Daniel


421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Konj

Bok! Evo da vam javim šta su mi rekli u kadrovskoj na moje pitanje koje uvjete moram
ispunjavati i dokumente priložiti. Dakle, gospođa koja se javila je na moje pitanje o natječaju
odgovorila da je raspisan interni natječaj u holdingu te da su odustali od općeg koji je bio
najavljen u Večernjem prošli tjedan. A iduće rekla mi je da oni ne primaju otvorene molbe.
Drugim riječima, smrtnik kao što sam ja koji nema veze s holdingom očito ne može doći do posla...
Drugim riječima, Zet je NEMOGUĆA MISIJA..

8) 8)

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ivo

nevjerovatno zar će firma koja je najbolje plaćala vozaće sada biti bez plaće, mislim da se vraćamo u vremena 1992. kada je plaća bila oko 200 maraka, mislim da zet koji ima jako puno vozača na određeno vrijeme nedje oko 200 da će doći opet ona vremena kada nisu mogli naći dovoljan broj vozača jer nitko nije htio raditi u zetu za male novce.
POVJEST SE PONAVLJA

steyr1985


ivo

Citat: steyr1985  u Veljača 25, 2009, 19:56:03
Imali kaj nova oko natječaja.
još uvjek traže interno a PAD objavio da im fali 30 vozača autobusa pa mislim da će uskoro javni natječaj

steyr1985

Hvala na info a mogao bi i javiti kada bude raspisan javni natječaj, možda bi netko tko prativ ovaj forum mogao se prijaviti pošto oni to objave u nekim lijevim novinama.

Ivan1983

U zadnje  vrijeme Zet objavljuje javne natječaje u Vjesniku tako da treba samo čitati Vjesnik ;)

ivo

Citat: steyr1985  u Veljača 27, 2009, 18:11:56
Hvala na info a mogao bi i javiti kada bude raspisan javni natječaj, možda bi netko tko prativ ovaj forum mogao se prijaviti pošto oni to objave u nekim lijevim novinama.
bit ćeš obaviješten i želim ti da uspiješ


Konj

Hvala vam na obavijestima ...... a u biti s obzirom da nas ima dosta
bilo bi kolegijalno da svi budemo obaviješteni o tome...Ako nije neki problem.


8) 8)