Libertas - razno

Autor dulib, Studeni 28, 2007, 22:06:41

dulib

Citat: man750 27.01.2007.jedno pitanje
citajuci ponovo dosadasnje postove palo mi je na pamet pitanje kakvi ce doci novi manovi.Hoce li slijediti Zagrebacki trend sa dvoja vrata za solo bus ili ce ipak biti primjereniji liniji za koju ih nabavljaju i imati troja vrata.????

quote author=shef 27.01.2007.]Zagrebački trend je ustvari njemački, gdje gotovo svi busevi u lokalnom prometu imaju isključivo dvoja vrata. U većini zemalja ide se na 3 u gradskom i 2 u prigradskom prometu.[/quote]

quote author=dulib 27.01.2007.]Ne znam zasto se slijede trendovi u necemu sto i nije adekvatno, mislim da su u nasim gradovima za vecinu linija jos uvijek prihvatljiviji solo autobusi s troja vrata. Sigurno da ce Libertasovi novi MANovi biti s troja vrata, s obzirom na liniju za koju su namjenjeni. Pa i ZETov gbr. 33 koji je bio na probi kao niskopodni za tu liniju ima troja vrata

[/quote]

quote author=dulib 29.01.2007.]Gbr. 11 na Pilama,

[/quote]

quote author=man750 17.02.2007.]Ukazao bi na problem s kojim se susrecu Libertasovi vozaci kad voze za Mokosicu , gdje je pravo umijece provuci bus kroz gomilu nepropisno parkiranih vozila.
Zade li pauk tamo ikad? je li rjesenje privremeno prestati voziti dok se problem ne rjesi ili i dalje cekati nadlezne koji godinama problem nisu rjesili.[/quote]

quote author=dulib 18.02.2007.]dobro si informiran kada spominjes problem s mokosicom. tocno je da ima gomila nepropisno parkiranih automobila kako duz ceste u naselju tako i na okretistima, valjda ce se skoro nesto i poduzeti[/quote]

quote author=dulib 18.02.2007.]evo da nije samo mokosica problem, nepropisno zaustavljeni automobili na autobusnom stajalistu kod doma zdravlja


pored ugibalista gdje se nalazi autobusno stajaliste prolaze dvije prometne trake u istom smjeru, medjutim lijeva sluzi za parkiranje iako se sve nalazi neposredno iza raskrizja pa se u slucaju vece guzve ili kao sto je na slikama vrlo brzo zakrci i raskrizje u svim smjerovima.
za prometne strucnjake i policiju u dubrovniku ocjena -2, kada bi oni s malo vise profesionalnosti i volje radili svoj posao, barem 30% bi se smanjile prometne guzve i problemi[/quote]

quote author=dulib 18.02.2007.]
prema sadasnjoj situaciji na tom dijelu prestrojavanje se moze izvesti na propisan nacin preko isprekidane linije uz malo strpljenja (i guranja), bolje na taj nacin izgubiti malo vremena, nego prelaziti preko pune linije ili jos gore ulaziti u raskrizje iz desne trake i skretati lijevo sto su prometni prekrsaji cime se riskira izazivanje prometne nezgode[/quote]

quote author=dulib 19.02.2007.]evo nesto slika s 'terena' - stanje u mokosici:
okretiste linije 1A gdje se autobusi kruzno okrecu, autobusno okretiste i stajaliste redovno je zauzeto parkiranim automobilima, autobus se jedva okrece i zaustavlja u prometnom traku, putnici se probijaju izmedju parkiranih automobila, na dvosmjernoj cesti do okretista vozi se jednim prometnim trakom dok je drugi zauzet parkiranim automobilima




kod linije 1B stanje je gore tim vise jer zalazi dublje u naselje te je vise izlozena neprilikama zbog parkiranih automobila u prometnim trakovima i usputnim stajalistima, dosta vremena se gubi pri mimoilazenju i provlacenju izmedju parkiranih automobila, a na okretistu autobus se voznjom u nazad parkira na stanicu i na taj nacin okrece (nema kruznog okretista)





uz ove probleme u mokosici za vozace linija 1A i 1B postoji i problem autobusnog stajalista u komolcu kod marine gdje nema ugibalista niti je ocrtano, a autobusi se redovno zaustavljaju na sred raskrizja i vrse ukrcaj i iskrcaj putnika


[/quote]

quote author=man750 19.02.2007.]dulib mogao si slikati ispred doma zdravlja ono o cemu sam jucer pisao .Ja bi to napravio ali ne znam kad cu u Dubrovnik.[/quote]

quote author=dulib 19.02.2007.]
da hvatam one koji nepropisno skrecu :-/[/quote]

quote author=dulib 08.03.2007.]
danas sam naletio u pravo vrijeme, 14 i 15, 14 i 20 kada ima dosta prigradskih polazaka, pa evo nekoliko situacija...
116 na liniji 27 jos uvijek u desnoj traci

stize i 91 na liniji 16, ima vise srece, automobili ga propustaju u lijevu traku, a 116 uspjeva u dijelu gdje vec pocinje puna linija

odmah iza 91 nailazi 114 na liniji 10, takodjer prelazi u lijevu traku bez vecih problema

slijedi iz druge perspektive:
80 na liniji 11, nije imao srece s prestrojavanjem, nitko ga nije propustio, ostao je u desnoj traci i sada mora raditi prekrsaj

slijedi kretanje i skretanje lijevo iz desne trake


112 na liniji 25 propustaju ga automobili

i propisno se zastavlja u lijevoj traci

propustio sam slikati 108 na liniji 21, koji je takodjer radnju uspjesno izveo kao i 112
[/quote]