Croatia Bus Zagreb - slike

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:09:00

Shole

Eto mi sužavamo popis umjesto da ga proširujemo.  Brat bratu 20 buseva +/-,  a kolko ih imaju, sigurno preko 100 ?

tramvajac 92

Na popisu ih je 90, ako nam je točan (ajde max. 5 kom razlike), cca 20-22%. Koliki je postotak u Autotransu, npr.?

Shole

Autotrans ima strašno puno lokalnih linija po svakavim zabitima Hrvatske i jako puno buseva koji to voze.  Tamo obično voze nekakve stare 315- ice ili stari Manovi, a linije su 10-50 km u prosjeku.  A ove linije koje su slične CB-ovima voze skoro pa isključivo digitalci.   Nemogu se sad sjetit nijednog starijeg busa da vozi Ri-Zg  ili Dalmaciju.  Na Njemačkoj i izletima su uvijek najnovija kola,  al to vidimo da i CB poštuje

sniff

#783
9248,9320,5763,6610,9244

mate

9230 danas na Konjic - Zagreb


mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

fakincic1

Bio sam za vikend u ST

Subota popodne Dubrovnik - Wien


Split - Mostar


Split - Zadar


Bio je i jedan bijeli Eurolines s naljepnicom CB, ali bez table.

Lion's Driver


arsenal

9258 danas na Varaždin-Ulcinj. Na fotki se to baš i ne vidi dobro, ali u originalu da - u momentu slikanja busa, suvozač je bio u poluležećem-polusjedećem poloćaju na prvom redu sjedišta za putnike na desnoj strani busa, a noge je podigao i držao ih na naslonu suvozačkog sjedišta. Katastrofa kakvo ponašanje osoblja ugledne firme, nisam mogao vjerovati svojim očima!

Tomek

Ne znam samo po čemu je ova firma ugledna.. Nekad je bila, al danas daleko od toga..

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Odavno je taj kucni red...inace Globtourov i Panoramin a sada i Croatijin.... i neka ga.... thumbs

gorgoroth