Simplon, Leskovac

Autor peja, Travanj 01, 2009, 23:38:49

peja

"Simplon Leskovac"
Leskovac, Kralja Petra bb
tel. +381 16 213935








Leskovacki prevoznik sa prilicno dobrim voznim parkom....
Poseduju:2Man-a lion's coach 1,Neoplana Citylinera,Bovu futuru,laznu setru s 431 dt(nekad bila s 228 dt/prepravljana u Turskoj/),Neoplana Translinera i laznog Travega(nekad bio Dubrava/isto prepravljen u Turskoj/)

peja

evo jedne njihove SETRE,ali nisam siguran dal je jos uvek u Simplonovom voznom parku...

peja


Aleks_Beograd

Ta Setra je preradjena u Setru 431DT.Tj ovu gore koja se nalazi u mom avataru.

peja

ja sam cuo da je preradjena s 228 dt a ne ova 328....ali nema veze,mozda gresim...
Solidno su je spolja likovi odradili(iako je kraca od orginala za 2m),ali unutra ostao stari motor :)

Aleks_Beograd

Preradjena je 228DT i 328DT....



Motror,retrovizori i vozacev kokpit je preuzet od Travega.Znam gazdu licno!

peja

znaci znas gazda Jocu.... :)

Aleks_Beograd

Naravno da ga znam.Ima dve nove prinove u gazari.Travego i S415 iz ex Vojvodine!

peja

jel su mu vratili onog Travega sto je bio zaplenjen(sto je u Turskoj uradjen)!?stajao je neko vreme na policiskom placu na izlazu iz BG-a ka Niš-u...

Aleks_Beograd

Nisu,nesto su bas muljali pa lezi tu vec 4-5 meseci!Inace taj Travego je bio ranije neki Neoplan ja mislim Cityliner...neznam tacno!

Aleks_Beograd

Ubedljivo najbolji bus koji su ikada imali i koji ce imati.Ova VDL Bova ih ej posluzila bolje nego bilo koji drugi bus koji su imali.Ona se najmanje kvarila a najvise vozila.Prezivela je 2 udesa,i dalje vozi.Samo su Simplonu je presla nesto vise od 2 miliona km.

peja

Ja sam čuo da su od neke Dubrave napravili tog travega,ali su se malo zjb sa onim velikim menjacem,sa kuhinjom i suvozackim sedistem :)Pa ko se iole razume u autobuse provali da to nije orginal Travego!

Aleks_Beograd

Citat: peja  u Travanj 02, 2009, 00:20:22
Ja sam čuo da su od neke Dubrave napravili tog travega,ali su se malo zjb sa onim velikim menjacem,sa kuhinjom i suvozackim sedistem :)Pa ko se iole razume u autobuse provali da to nije orginal Travego!

Ma nije Dubrava.Neoplan je.Licno mi je rekao jedan od sofera.ALi kaze da je jako tezak na volanu!

aaaaa

Ma sve bi se moglo nekako progledati kroz prste ali ona "štanga" mjenjača nikako...pa da su je barem malo ljepše uradili....

arsenal

Njihov troosovinski MB travego u Tivtu.



i setra S 415 GT-HD, takodje u Boki.