Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

NP-549

Bustec display ide.  Belišće ih obično servisira, a mislim da se proizvode u Češkoj.

To što su busevi na Grobniku ne znači da će brzo isporuka.  Ima tu još dosta detalja za rješavanje,  kao što se i inače završavaju autobusi kod zastupnika.  Obično to potraje mjesec dana, a s obzirom na blagdane i koronu, bit će vjerovatno mjesec i pol.  Osim displeja treba ugraditi i video nadzor,  instalaciju za ticketing, pregradu kod vozača i ormarić za uređaje ticketinga i kasu.

shef

Pitanje usput...jel idu i u njih stari PEL poništivači? I do kada će uopće bit u busevima?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boky719

Ima još novosti na kukuljanovu

Pozdrav svima


NP-549

762-768,  sve identično ko na prethodnoj seriji

shef

Bio sam siguran da će Crosswayi doći prije
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

#110
Ovi Tokari su nesto zapeli gore. Su im rijesili display i ticketing?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Otokvari će bit još neko vrijeme u MAN-u jer je dogovoreno s tvornicom da će dosta toga oni završavati. Osim ticketing instalacija i displeja još neke stvari će se tu završavati.

shef

Manovi došli doma
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boky719

Jedna od boljih stvari na ovim busevima je što nemaju magnet na vratima od šofera nego običan sistem zatvaranja.

Pozdrav svima


Boky719


421

Citat: Boky719  u Veljača 09, 2021, 14:34:47
Jedna od boljih stvari na ovim busevima je što nemaju magnet na vratima od šofera nego običan sistem zatvaranja.
Ne bih se složio s tobom. hi
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

Ja bi se složio. Katastrofa kvaliteta,  mijenjamo ih ko na traki

421

#117
Sudeći po početnim problemima koje smo imali sa stražnjim LED svjetlosnim jedinicama na ZET crosswayima, a koji sada besprijekorno rade, i vama će doći  dobra serija magneta koja će biti kvalitetna.
Generalno, magnet je puno boje rješenje od brave sa zasunom, vodilica, gumenih distanci itd.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

lussin

Crosswayi registrirani, čini mi se da se tablice nastavljaju na Citye

Zmajhir

Fora, znači isto kao prošla serija. To su onda morali dosta unaprijed rezervirat