AP Imotski / Autoherc Metković - razno (2)

Autor im, Prosinac 29, 2016, 13:20:57

im


Lion's Driver

Ne...vozač (23) ili (22) (moja je generacija...znam ga iz srednje) se sam zabio kada se vraćao sa đačke linije... navodno da su mu otkazale kočnice...pa bolje u zid nego u provaliju... a ovo što su mu sve prišili može bit/ne mora...ja ga znam kao ok momka i bio je dobar đak...nikad od belaja (a malo ih je takvih u prometnoj školi)...sad šta ga je spopalo...zao mi ga zbog prometne al tako je kako je...namjerno da se zabije sigurno nije

Shole

Kocnice u 99% slučajeva otkažu onda kad ih prije toga zagriješ ili spališ.  Nemogu skužit po slici o kakvoj se cesti radi,  al po zavoju i stijenama očito je velika nizbrdica. 
Dovoljna kazna će mu bit šta će kolege ubuduće mislit o njemu

Lion's Driver

Ogromna nizbrdica...za uz brdo čak imaju dvije trake...a točno gdje se on zabio kada je išao niz brdo ide oštra okuka u lijevo a pravo je provalija...


Lion's Driver

Opaaaa....bijeli Lion's Comfort nosi na vratima naljepnicu "Autopoduzeće Z d.o.o. pravo cudo i lijepo za vidit  ;D

imotski.23

Pozdrav...Temsa također dobila naljepnicu Ap-a :)

Lion's Driver

Jesam li se ja zbog kratkotrajne avanture u špediciji skroz pogubio u vezi AP ili mehaničari pate od kronične dosade i manjka posla pa se dovezali sređivat stare autobuse... hm.... pred garažom se "okotio" jedan fini bijei Cityliner n116...fino su ga izložili pogledu i suncu... e sad...novi uradak majstora ili pak stari uradak sa slike ...al onda nije prodan...hm...hm....hm... umnik2

AnteIM


travego33

Citat: Lion's Driver  u Ožujak 25, 2017, 09:35:09
Jesam li se ja zbog kratkotrajne avanture u špediciji skroz pogubio u vezi AP ili mehaničari pate od kronične dosade i manjka posla pa se dovezali sređivat stare autobuse... hm.... pred garažom se "okotio" jedan fini bijei Cityliner n116...fino su ga izložili pogledu i suncu... e sad...novi uradak majstora ili pak stari uradak sa slike ...al onda nije prodan...hm...hm....hm... umnik2
inače ukradena moja slika stara sto godina a ja nisam već dosta vremena tamo!

Lion's Driver

Travego33 sorry za "krađu" samo sam stavio jer me zanimalo od kud sad opet sređeni n116...palo mi na pamet da uopce nije prodan...nisam bio siguran al  nema veze...sad znamo  :D  pivkan

Paško

#26
IM-376-AO je Ares koji je bio izletio: http://radioimotski.hr/naslovnica/prometna-nesreca-na-drzavnoj-prometnici-grubine-zagvozd/

Voze li dva ili tri Comforta i voze li još dva Citylinera ex Panturist? Kome su prodani Travegi?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Ja sam uvjeren da su 3...dva crvena i bili...Citylinera nema...ne viđam ih...ima onaj nedavno steđen al stoji...i masa Neoplana je pred garažom...stoje...Za Travege neznam...za Aresa mogu pitat vozaca al mi ga mrsko podsjecat  :)

Paško

Probaj onda poslikati tog trećeg i ostale koje nam fale. ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Između mase Aresa se sakrio i nekakav srebrni Sprinter (rekao bi druge generacije) s oznakom prijevoza đaka... samo sam vidio straznja vrata i tu oznaku  umnik2