Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

mate

Upravo to i podgori neki dan i tebi jucer su slike koje su skinute s FBa obrisane iz 2 razloga: 1.) ne poticati skidanje s FBa i kačiti na forum 2.) iz obje firme su nam poslali slike te smo takve iste objavili na FB pageu, a iste će biti kako je Podgora rekao i na forumu.
Inace puno je bolje s aparatom uloviti neku prinovu, nego sjediti 24/7 na FBu i cekati kad ce nesto iskociti (bar moje misljenje, ovo prvo je barem zdravije, nikoga nije ubilo malo tjelesne aktivnosti)

slavisa1

Samo da pitam, koji je sajt najbolji i sigurniji za objavljivanje slika?

Dreamwalker

Najbolje ti je staviti slike u privitak ;)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

gorgoroth

Ja stavljam preko imgura, slike postojane jako dugo vremena, za razliku od ostalih

GBB

Pozdrav svima,
Imam pitanje; je li moguće na forumu objaviti članak na temu postupnog uspostavljanja prometovanja tuzemnih i međunarodnih autobusnih linija: "COVID-19 prometovanje autobusa"?
Ako jest; gdje i na koji način?

Unaprijed hvala  bus123
GetByBus - Bus travel made easy

Paško

Naravno da je moguće. :) Stavio bih tu temu u Razno: https://www.autobusi.org/forum/index.php?board=34.0
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

GBB

@amfan Hvala puno  bus123 ;D thumbs
GetByBus - Bus travel made easy

smogovci.bbb2

Malo ste licemjerni. Na forumu nema politike i onda svaki dan oglasi HDZ ::|
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

mate

Nisam stručnjak po tom pitanju, ali mislim da nije do uređivačke ekipe Fourma, nego da to razne reklame iskaču, meni pr.iskaču Valamar i Supersport, što mi apsolutno ne smeta..za razliku od HDZa i općenito svih političkih opcija...ako ima kakav način da toga ne bude javljajte...

lussin

Reklame su potpuno nasumične, a često su odraz prethodnih pretraživanja. Ne treba odmah na nož  ::|

Lion's Driver

Zar ne postoji način da vodstvo foruma onemogući reklame tako da nikako ne iskaču

Paško

#311
Kao što je već spomenuto, forum s izborom reklama nema baš ništa - njima upravljaju Google oglasi. Mislim da je moguće na nekoj od reklama namjestiti da se više ne prikazuje. Klikni na gornji desni kut i prilagodi reklame po želji. Što se tiče pop-upova, i ja sam primijetio da su u zadnje vrijeme neizbježni te i meni idu na živce.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Oduvijek su bile na vrhu,  al sad se pojavljuju i između postova i to sa istim fontom ko naši komentari.

Forum može kompletno blokirat reklame,  al onda treba kud i kamo više love izdvojit mjesečno nego sad

tramvajac 92

A uvijek si možeš sam ugasiti reklame, bilo na jednoj stranici, bilo na svima.

smogovci.bbb2

Kako? Kliknem da mi više ne objavljuje taj oglas i onda se ponovno pojavi nakon dva dana ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza