Prenamjena autobusa

Autor gaspa, Siječanj 28, 2008, 16:03:13

Paško

Iako je Alain napisao Bjelovar, mislim da su ove slike nastale negdje na vinkovačkom području, a čini mi se da sam starom TAM-u uspio dešifrirat tablice. Ako nešto više zna o lunaparku, be my guest.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Vk01

Ovo zadnje mi djeluje kao da je slikano blizu željezničkog kolodvora u vk negdje tamo prema Borincima, a ovo dvije prije hmm mislim da nije vk ali za ovu u sredinu provjerim od ovog jednog kolege, malo mi vuče na jednu ulicu u vk

Paško

Zanimljiv primjerak koji je Alain uhvatio prije 20 i kusur godina: MAN 750 HO, original njemački. Izgleda kao neko skladište, a po Alainu je slikan u Dugoj Resi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

slavisa1

2.2.2020.
TRAVELING HOUSE
STEYR SFL11HUA285

FitzTN

Ima li netko ideju koje je ovo uopće vozilo prerađeno u ovu nakazu?
https://www.index.hr/oglasi/mercedes-811-kamper-za-6-osoba-moze-zamjena-kombinacije-rate-full-oprema-nova-registracija/oid/2260778

Jel to ima ikakve veze s Mercedesom 811 ili je nešto sasvim drugo?

voznik

Citat: FitzTN  u Svibanj 10, 2020, 15:29:59
Ima li netko ideju koje je ovo uopće vozilo prerađeno u ovu nakazu?
https://www.index.hr/oglasi/mercedes-811-kamper-za-6-osoba-moze-zamjena-kombinacije-rate-full-oprema-nova-registracija/oid/2260778

Jel to ima ikakve veze s Mercedesom 811 ili je nešto sasvim drugo?

Eto, sada znamo o kome je riječ.
Baš ovaj iz oglasa objavljen je na našem forumu.

IgorKlasik

Očito ide za preprodavca.

Jel komu poznata ova Setra ?
Šta mogu da kompliciraju oko papira za kafanu i fastfood?

voznik

Citat: IgorKlasik  u Svibanj 17, 2020, 21:23:19
Očito ide za preprodavca.

Jel komu poznata ova Setra ?
Šta mogu da kompliciraju oko papira za kafanu i fastfood?

Probleme radi DARS. A i vlastnik nije baš napravio sve po redu. Nije sve do vlastnika ovog busa.

IgorKlasik

#113
Aha.

TAM preuradjen u pčelnjak ; Velike Lašče, Slovenija ; sliku mi je slao prijatelj koji je bio sa biciklom na Turjaku i opštini Ig



smogovci.bbb2

Izvor: https://www.transportmagazin.hr/citarom-protiv-koronavirusa/
CITAROM PROTIV KORONAVIRUSA
U samo tri tjedna, Daimler Buses je u svojoj tvornici u Neu-Ulmu preuredio međugradski autobus u specijalno vozilo za prijevoz bolesnika
Mercedes-Benz Citaro, koi je sada najveće vozilo hitne pomoći u Njemačkoj, koristit će DRK-Rettungsdienst Heidenheim-Ulm gGmbH (njemačka služba hitne medicinske pomoći Crvenog križa Heidenheim-Ulm). Vozilo je posuđeno njemačkom Crvenom križu (DRK) na razdoblje od šest mjeseci, s opcijom produljenja. Zajednički projekt podržava Sveučilišna bolnica u Ulmu koja pruža specijalizirano medicinsko osoblje za ovaj autobus. SWU Stadtwerke Ulm/Neu-Ulm GmbH (javno komunalno poduzeće) također je među sponzorima projekta i osigurava vozače i osoblje za održavanje.
Autobus je opremljen sa četiri elektrohidraulička nosila na kotačima sa sustavom utovara, četiri respiratora, četiri monitora, sonografskom jedinicom i uređajem za analizu plinova u krvi. Stvoren je i prostor za odlaganje dovoljno lijekova, opreme za njegu, dodatnih aparata za disanje i zaštitne odjeće. Mercedes-Benz Citaro preuređen je tako da se pacijenti mogu prevoziti u raznim položajima. Bočni prozori su laminirani su zbog privatnosti. Autobus je također opremljen plavim rotirajućim svjetlima i sirenom.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

IgorKlasik

Zanimljivo.
Jel to radjeno u radioni Binz?

nikola

Rane 2000-te.

nikola

22.5.2005.

Paško

Imaš li ideju čiji bi to mogao biti bivši bus?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek