ARZ (Autobusna radionica Zagreb)

Autor Portos, Prosinac 08, 2007, 18:36:54

Portos

Danas u ARZ viđeni:
20, 97, 51, 111, 125, 130, 131, 134 i 138

ipak malo previše autobusa izvan pogona!

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

Hm, hm, fali autobusa?? Nije ni čudo budući da su u ARZ-u večina njih koji su bili i početkom 10 mjeseca kada sam bio zadnji put u Zagrebu.
Jučer viđeni gb130, 131, 138, 20(ti su bili i u 10 mjesecu)
Još viđeni gb111, 125(imao otvorena vrata tako da je snijeg u njega napadao), 855, 406, 97, 21ili22(nije se vidio broj), gb3 i Citaro od Slavijatransa Petrinje te jedan Neoplan Euroliner N312K(vjerojatno opet od Briona Pule)

tamlover

Citat: Tomek  u Prosinac 25, 2007, 14:25:23
125(imao otvorena vrata tako da je snijeg u njega napadao)

Kaj bi napravili da vas auto koji ostavite na servisu dočeka s otovrenim vratima na parkingu, s 10-ak cm snijega unutra??

Nažalost, prevelik broj ljudi u ZET-u se prema vozilima odnosi po onoj staroj - razbij, nije tvoje! Al to je kapitalizam i jedna od njegovih loših strana. Da se netko sjeti kako bi pozicija svakog djelatnika ZET-a ovisila o stanju onoga za što u datom trenutku odgovara (pa i voditelj smjene u ARZ-u u krajnju ruku koji si je dopustio luksuz da ostavi vata otvorena. Pokvarena su? Ma ajde, nema tih vrata koja se ne mogu zatvoriti ::)) i da se ta stavka (koja vjerojatno negdje i postoji zapisana) STROGO PROVODI, možda bi se njihov odnos prema gradskoj imovini - IMOVINI ZAGREPČANA - promijenio. Ili ih možda ne bi ni bilo, jer takvima i vlastita kuća ne izgleda puno bolje od EL-a kojim sam se jučer vozio...
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

man750

U ARZu su gb122,134,126,131,851,jedan Citaro i 291.Još par NGova su u hali.
Nazalost nemam sliku
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

FitzTN

Za kakve kvarove busevi idu tamo? Koliko kvar mora biti velik da ne mogu popraviti stvar u APP ili APD?

master

#5
Koliko sam ja čula, tamo se vrše generalni i izvanredni popravci motora, mjenjača... agregata isl... ta radionica je kao takva puno razvijenija od ostatka APP,APD...

master

I 69 i 18 su riknule getribe!
Kakvi su im šoferi ni ni čudo!
Jen ženski pozdrav :o

manoplan

Citat: master  u Travanj 28, 2008, 08:55:23
I 69 i 18 su riknule getribe!
Kakvi su im šoferi ni ni čudo!
Jen ženski pozdrav :o

Zašto tako generalizirati kolegice?Ima u ZET-u izvanrednih vozača od kojih su neki među nama,na forumu. ???

master


master

129 - popravak getribe!
Jen ženski pozdrav! ::|

tamlover

E, to je ružno poplavljeni MANov znak o kojem sam nedavno pisao.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

manoplan

gbr 850 završio u ARZ-u a prekjučer sam vidio i gbr 70.

manoplan


Eurobus av120

danas prolazio kraj ARZ i vidio uparkirani gb 71 sa jako velikim oštećenjem, izgleda kao da je nešto teško palo na njega, drvo ili tako nešto, uglavnom krov je savinut, klima potrgana... zna nešto što se dogodilo? i na displayu mu piše "dom željezničara"...

EDIT: sad vidim u drugoj temi da ste već spominjali...

manoplan

Citat: Eurobus av120  u Srpanj 15, 2008, 19:54:31
danas prolazio kraj ARZ i vidio uparkirani gb 71 sa jako velikim oštećenjem, izgleda kao da je nešto teško palo na njega, drvo ili tako nešto, uglavnom krov je savinut, klima potrgana... zna nešto što se dogodilo? i na displayu mu piše "dom željezničara"...

EDIT: sad vidim u drugoj temi da ste već spominjali...

  http://autobusi.org/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=486.60   

Ne samo spominjali,nego i slike imamo  ;) ;D