Razno

Autor elvis, Srpanj 29, 2010, 21:47:13

Dreamwalker

Citat: Boki651  u Lipanj 30, 2020, 12:25:33
Od sutra kreće vlak Prag-Rijeka uz transfere koje će održavati RegioJet autobusi prema destinacijama na Jadranu. Kako pretpostavljam da će ti transferi polaziti sa Žabice koju drži Autotrans odnosno Arriva, zna li se kako će to biti organizirano, jer je riječ od 10 autobusa koji će istovremeno biti na Žabici. Isto tako, zna li se gdje će parkirati ti autobusi, jer se sigurno u Češku neće vraćati do završetka kampanje?

Odakle priča da će ih biti samo 10? Prema kapacitetu vlaka, trebalo bi ih biti i više. Od 11.7. vlakovi idu svaki dan, pa govorimo o malo više autobusa.

Citat: Frik85  u Lipanj 30, 2020, 13:03:48
znam da je ovo offtopic ali možda bude Autotrans u toj priči dobil neko sitnicu.
Vlasnik Regiojeta je Student Agency a oni so jako dobar partner DB čak i neki šefi iz DB so sad prešli na Studen Angecy odnosno regio jet.

Arriva tu neće dobiti ništa. Na Facebook stranicu foruma se javio jedan gospodin iz Češke koji je rekao da će voziti češki autobusi s češkim vozačima i češkim stjuardesama jer Regiojet jedino tako može svojim putnicima garantirati određenu razinu kvalitete usluge.
Što se tiče Arrive, odnos prema Arrivi u Hrvatskoj najviše govori informacija koju sam dobio prije par minuta... U Arrivu Litas iz Požarevca stigla su dva potpuno nova Mercedesa Tourismo RHD-L :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

shef

Citat: Boki651  u Lipanj 30, 2020, 12:25:33
Od sutra kreće vlak Prag-Rijeka uz transfere koje će održavati RegioJet autobusi prema destinacijama na Jadranu. Kako pretpostavljam da će ti transferi polaziti sa Žabice koju drži Autotrans odnosno Arriva, zna li se kako će to biti organizirano, jer je riječ od 10 autobusa koji će istovremeno biti na Žabici. Isto tako, zna li se gdje će parkirati ti autobusi, jer se sigurno u Češku neće vraćati do završetka kampanje?

Zbog kaosa na i oko željezničkog, skloniji sam tome da bi ih mogli voziti dolje do svjetionika gdje ima dovoljno mjesta za autobuse
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Misliš da će se netko sjetit toga ?

gorgoroth

#93
Počeli su se skitati po gradu, ovog sam uhvatio na Turniću
Btw imamo li njih u forumu, ili da otvorim njihovu temu



mate

Ima tema, ali pod starim nazivom (mislim da ne bi trebala nova)

https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=21592.0

gorgoroth

#95
Citat: mate  u Lipanj 30, 2020, 16:32:15
Ima tema, ali pod starim nazivom (mislim da ne bi trebala nova)

https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=21592.0

Ok thanks, možda da se ime teme promjeni, vjerujem da će sada biti brdo slika
Sada sam vidio, i dalje piše kako je ime ove teme  thumbs

gorgoroth

Citat: Boki651  u Lipanj 30, 2020, 12:25:33
Od sutra kreće vlak Prag-Rijeka uz transfere koje će održavati RegioJet autobusi prema destinacijama na Jadranu. Kako pretpostavljam da će ti transferi polaziti sa Žabice koju drži Autotrans odnosno Arriva, zna li se kako će to biti organizirano, jer je riječ od 10 autobusa koji će istovremeno biti na Žabici. Isto tako, zna li se gdje će parkirati ti autobusi, jer se sigurno u Češku neće vraćati do završetka kampanje?

Mislim da se ovdje krije odgovor


Od utorka, 30. lipnja od 16 sati do srijede, 1. srpnja u 12 sati bit će zabranjeno parkiranje na dijelu Trga kralja Tomislava.

Kako ističe Rijeka plus, parkiranje će biti zabranjeno na istočnom dijelu trga uz Krešimirovu ulicu, kao i na parkiralištu pored lokomotive. Razlog zabrane je organizirani dolazak većeg broja putnika na željeznički kolodvor.

Vozila koja budu parkirana u vrijeme zabrane uklonit će specijalno vozilo pauk

https://www.rijeka.hr/zabrana-parkiranja-na-dijelu-trga-kralja-tomislava/

lussin

Citat: Dreamwalker  u Lipanj 30, 2020, 13:21:25
Arriva tu neće dobiti ništa. Na Facebook stranicu foruma se javio jedan gospodin iz Češke koji je rekao da će voziti češki autobusi s češkim vozačima i češkim stjuardesama jer Regiojet jedino tako može svojim putnicima garantirati određenu razinu kvalitete usluge.
Arriva je ipak dobila nešto. Autotransove petice 1512 i 1528 su vozile skupa "domaćim" Irizarom

Boki651

Autotransove petice su vozile novinare, obje imale oznaku PRESS

Paško

Citat: mate  u Lipanj 30, 2020, 16:32:15
Ima tema, ali pod starim nazivom

A koje je to novo ime? Pa na busu još uvijek piše Student Agency. RegioJet je njihova firma u stopostotnom vlasništvu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Frik85

Eto stvarno je dobil ATR neko sitnicu u priči sa student agency

NP-549

Voze sa minimalno 4 busa koliko znamo, možda i više

gorgoroth

Mislim da je ATR dobio većinu tura za čehe, danas ih je bilo sedam

Boki651

Dobio sam info da se Česima ne isplati toliku kilometražu raditi na prazno da bi ovdje odrađivali vožnje, a onda da im autobusi leže dok čekaju novi vlak na dolasku ili odlasku. Samo je jedan tu i nije stalno.

NP-549

Nije problem u busevima nego bi im trebala masa vozača ako ćeš radit u reguli