Georad, Makarska

Autor maky, Lipanj 17, 2008, 01:41:05

Tomek

Danas Travego u Zagrebu


Tlimfocit

Mercedes s natpisom viptravel.hr danas (kao i prije koji tjedan) u služb nogometa: za turitičku agenciju iz Splita koja inače organizira utakmice (gostujućue i domaće) Hajduka prevozi igrače Uniree iz Bukurešta. Maloprije s policijskom pratnjom pred hotelom Atrium, a jučer doveo igrače sa aerodroma u hotel.

tomo


Tlimfocit

Prodan Travego s natpisom turističke agencije.

miky

Citat: Tlimfocit  u Prosinac 13, 2010, 18:40:09
Prodan Travego s natpisom turističke agencije.

Nije prodan TRAVEGO nego Tourismo i to prije 10-ak dana. Posao je u Metković, novi vlasnik AUTO ŠKOLA ŽABAC.

Tomek

Viđen Tourismo večeras u Zagrebu parkiran kod Super Konzuma u Gajnicama. Piše na njemu Auto škola Žabac Metković, kakva je to autoškola, tko je vlasnik?

Tlimfocit

Citat: Tomek  u Ožujak 20, 2011, 21:56:28
Viđen Tourismo večeras u Zagrebu parkiran kod Super Konzuma u Gajnicama. Piše na njemu Auto škola Žabac Metković, kakva je to autoškola, tko je vlasnik?

Autoškola radi već 10-15 godina u Metkoviću i koliko znam najjača je na tom području. Imaju 10ak automobila, par motora i čini mi se jedan kamion. Imaju čak i svoj poligon na Jerkovcu čini mi se. Sad se uključuju i u posao s autobusima. Vlasnik je gosp. Ivan Mijoč.

Paško

Travego u najmu Vip Travela u utorak:


ST-286-TA
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tlimfocit

Bio u Begovom Razdolju u hotelu. Elitni autobus za elitnu agenciju :)

Tlimfocit

Danas su Mercedes i njegov vozač Ivo zaduženi za prijevoz FC Barcelona u aranžmanu turističke agencije VIPtravel iz Splita. Nažalost zasad jedna jedina slika i to preuzeta iz Slobodne Dalmacije. U pozadini Čagljev Cityliner.

Tlimfocit

Mercedes zadužen za prijevoz momčadi Stoke Cityja u Splitu:






Tlimfocit

Travego i Čagljev Cityliner na prijevozu studenata FGAG-a na brane Peruča i Ričica:


Tlimfocit


mate

I Georad je bio u Vukovaru, 17.11 na Trpinjskoj cesti


steyr1985

I Travego kao i Tourismo završio kod Žabca.