Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Putn1k

Citat: Putn1k  u Ožujak 09, 2021, 11:34:41
730 dobio tri ekrana s reklamama. Iza šoleta, iza drugih vrata i kod trećih. Ima još koji to?
732 je isto dobio

gorgoroth

Ostao bez nafte
Autor- Petar Kürschner Jr.


kigor

Ako se volite vozis ukosenim busem, preporuka je 810. Najcesce na jedinici. Kad krece s Bivia ful je ukosen a poslje se donekle poravna. Traje tako vec vise od mjesec dana

Sent from my SM-G980F using Tapatalk


Zmajhir

122 preko puta Indexa parkiran na stanici,  iza njega policijski kombi s upaljenim rotacijama. Nakon par minuta se razišli

Majstor

Netko se usudio voziti bez maske 🤔
Samo mi sudite pošteno !

thomcro

Ni me dugo bilo na forumu pa sorry ako je ovo va krivoj teme, čera smo videli Capenu na rotoru pul tavera ...



... ka je verovatno šla zdolun put tavera aš smo videli i par judi ki su čubili na dole stajalištu, odkad 1B opet vozi do tavera? Na službenoj stranici od Troleja ne piše da gre zdolun nego pul vatrogasci da gre levo va Radničku , ča je moguće da stajališta nisu ažurirana?

hi
Pozdrav by thomcro


lussin

Na mapi mu piše i stanica Tower, izgleda da opet ide

thomcro

Citat: lussinpicollo  u Svibanj 18, 2021, 14:47:21
Na mapi mu piše ...
... moreš mi malo ovo pojasnit, na koj mapi? Kamo? Na stranicama od Troleja?

Pitam samo ovako aš se ni ne vozin busevima (zadnji put san se buson vozil prošle godine početkom desetog mjeseca kad san se šal cjepit protiv gripe  yahoo ) aš iman velih problema sa kičmon i ni mi baš preporučeno se vozit buson aš nemoren sedet a bogme ni stajat. A kreveti još nisu stavili (za to postoji sanitecki prevoz  russian_roulette )
Pozdrav by thomcro


lussin


thomcro

... a-ha a to ... nisam se sjetil to pogledati.

Pozdrav by thomcro


Putn1k

Malo update-a
702 - 712 (vjerovatno i 708 koji je već neko vrijeme out) imaju po tri informativna/ reklamna monitora. Isto tako i 730 - 738 (vjerovatno će dobiti i 739).
U 712 nanovo tapecirana sjedala (kao u Crossway-ima je uzorak)

kico101

739 prvo mora dobit dijelove za vozit, motor i slicne tricarije. S obzirom koliko je raskupusan, ne bi me zacudilo da ga zadesi sifra 539-540. Nadam se da ipak nece.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

I 739 ima instalaciju za monitore,  čeka se motor.
Tapecirani su i 206, 652, 653 i 811, a drugi tjedan ide 703.
Monitore ima i 840

Boki651

Da li se zna kad će zaživjeti Atron, jer piše da je trajanje projekta do studenog?

Majstor

Pitanje
Kako hlade one dodatno ugrađene klime na Citaro ili Conecto buseve
Jel ima kompresor na motoru ili u jedinici na krovu elektro motor ?
Tnx
Samo mi sudite pošteno !