Jambrošić Tours, Mursko Središće [ČK]

Autor FDT, Prosinac 03, 2007, 15:50:16

FDT

Jambrošić Tours / Jambrošić Transport
Mursko Središće, Rade Končara 80
tel. 040/543-025
http://www.jambrosic-tours.hr/




Ovo je uslikano prije par dana u ZG-u. Zanimljiv primjerak EA Iveco.

FDT


zoki.man.fan

imaju i Bovu



i izbačeno je "tours" sa naljepnice


CroHerc

Jambrošićeva s 315 gt hd u Međugorju .           I ima i ono tours ispod natpisa jambrošić. ;)

tomo

#4
Evo i ja se pridružujem fotkama sa Brača.... sjedala su me fascinirala i stvarno mi izgleda jaaaako udobno.... Slika je iz Milne sa Brača...  :)

Tomek


Tomek

Ova S315GTHD je jako posebna, naime, ona nije proizvedena kao ostale S315GTHD u Njemačkoj... Jel zna netko otkud je? Možda Francuska?

tomo

Citat: Tomek  u Siječanj 07, 2010, 21:29:53
Ova S315GTHD je jako posebna, naime, ona nije proizvedena kao ostale S315GTHD u Njemačkoj... Jel zna netko otkud je? Možda Francuska?
A možemo li znati po čemu je posebna?

Tomek

#8
Ugl. to je jedina S315GTHD u Hr. koja nije u Njem. proizvedena. Ako netko zna vise i mene bi zanimalo!

busfan

Citat: Tomek  u Siječanj 07, 2010, 23:31:25
Da se smire tenzije, evo me preko mob-a. Ugk. to je jedina S315GTHD u Hr. koja nije u Njem. proizvedena. Ako netko zna vise i mene bi zanimalo!

Kako znas da nije proizvedena u Njemackoj? Da nije u fabrici Mercedesa/Evobus u Turskoj ili u Spaniji gdje su se proizvodile 215HD? Ima li fabrika u Francuskoj

Tomek


mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

tomekk

Mislim da imaju još jedan Iliade neke tamnije boje (sivo-maslinasti) sličnih rega kao i ovaj bijeli.nisam baš dobro vidio jer je bilo nabrzinu.Mislim da bi dado1979 mogao znati više  :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

netko

Citat: tomekk  u Svibanj 27, 2010, 20:28:58
Mislim da imaju još jedan Iliade neke tamnije boje (sivo-maslinasti) sličnih rega kao i ovaj bijeli.nisam baš dobro vidio jer je bilo nabrzinu.Mislim da bi dado1979 mogao znati više  :-\
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.