Hozić turist, Bugojno

Autor amar, Veljača 07, 2010, 16:18:56

amar

HOZIĆ-TURIST D.O.O. Bugojno
Putnički promet
Adresa: Slobode 176, Bugojno, BiH
Tel.: 030 252-336
Fax: 252-336


max

BUGOJNO LINES. ;D ;D ;D Jel to neka sala??

The_Dubster

ko zna, možda su prevoznici tog kraja napravili neki svoj "lines" pa rade na principu ex-jugoslavije - svi zajedno, al opet svak po svom ::|

amar

nije sala nego je to firma ta, Hozic turist - Bugojnolines .... odakle li mu inspiracija za to ime :) i jos vise ideja za onako dobar logo :O

aaaaa

Citat: amar  u Veljača 08, 2010, 14:36:30
nije sala nego je to firma ta, Hozic turist - Bugojnolines .... odakle li mu inspiracija za to ime :) i jos vise ideja za onako dobar logo :O


definitivno gubitak ideja i kreativnosti ako je spao da krade i ime i logo

The_Dubster

amare, evo ti informacije, pa  edituj malo prvi post, radi se o prevozniku

HOZIĆ-TURIST D.O.O. Bugojno
Putnički promet
Adresa: Slobode 176, Bugojno, BiH
Tel.: 030 252-336
Fax: 252-336

;)

HARE TOURS

Pa zar on vozi za linz ???.Vidim da pise nazad na busu,da mi je sao znti cime vozi tamo.hahahhahaha

amar

sto se tice voznog parka trenutno neznamo sta posjeduju, ako ko ima info neka ubaci ovdje, a u sarajevu cesto vidim ovu setru

max

Citat: HARE TOURS  u Veljača 08, 2010, 23:11:32
Pa zar on vozi za linz ???.Vidim da pise nazad na busu,da mi je sao znti cime vozi tamo.hahahhahaha
Imaju oni 2-3 vozila 90-ih god. sa kojima odrzavaju.Inace to je preduzece koje je privatiziralo SPEDICIJA TURIST BUGOJNO sa autobusnim kolodvorom. Koliko uspjesno pokazat ce vrijeme??Imam info da je dozvola za LINZ istekla i da su u fazi produljenja ako nadju koperanta. ;)

amar


busfan

Vec smo i Elvis i ja postavili pitanje u temi Spedicijaturist. Znaci imali su extra zelenog Citylinera po mojoj procjeni 97-98god, sa strane je bio jos Njemacki naziv, a nazad Hozic i isto ovako brojevi München, Linz
Vjerovatno s njim orzavaju medjunarodne linije

elvis

Ima Hozic i jednog ljubicastog Citylinera,isto u dobrom stanju

mirzony

Bugojno-lines je firma od Hozicevog sina. Imaju starog MB 305 vozi liniju Bugojno-D.Vakuf-G.Vakuf,MB koji izgleda kao oklopno vozilo,mislim da je od kamiona napravljen autobus i MB kombi.

mirzony

Taj zeleni city je onaj koji je prepisan Špedicijaturistu. Hozić ga je kupio 2001.god. Ima slika na postu o Špedicijaturist-u.

mirzony

Ljubicasti neoplan je vozio za Austriju. Međutim izgubio je licencu tako da sad city vozi za Mostar ili za Sarajevo. Moram jos reci da bus prilicno dobro izgleda. Odmah po kupovini u jesen 2003.god busu je "riknuo" motor. Presao je vise od milion km. Bus je veoma neudoban, ima veoma mal prostor između sjedišta koja su prilicno neudobna. Zeleni city je puno udobniji i komotniji. Ljubicast neoplan ima na jednoj slici u postu Lion buss. Na slici su ISUZU od Lion bus i Hozicev ljubicasti neoplan.